Skocz do zawartości

- - - - -

Aran obsługa

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:50

Witam
Mimo przeszukiwania forum jakoś nie znalazłem interesujących mnie wyjaśnień , dlatego pozwoliłem sobie napisać tego posta. Otóż zakupiłem w stoczni gonerskiego Arana , pełne uzbrojenie , osłony , polecenia + warsztat , w slotach dałem komendę "buduj statki' w komendach zwyczajowych jakimś przypadkiem ustawiłem budowę Pegaza , ale jak wchodzę w "statki na pokładzie" to Pegaz jest zawsze jako ukończony 0%. Gdzieś ( nie mogę tego niestety już znaleźć ) czytałem że warsztat produkuję części do produkcji. dlatego mam ogromną prośbę o dokładna instrukcję jak budować statki na Aranie

#2 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 25 wrzesień 2011 - 16:14

Robisz wszystko tak, jak w FAQ jest opisane?

#3 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 18:36

Owszem , a rozchodzi się o "Części Statku" , nie ma ich w ładowni i nie wiem co potrzeba do ich produkcji ( i w jakiej ilości ) oraz jak Aran uzywając warsztatu ma je produkować

#4 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 19:03

W poleceniach nic nie ma? Surowce masz?

#5 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 21:18

Ale o ile w kwaterze głównej wychodzi mi lista potrzebnych komponentów do produkcji to w Aranie nie mogę znaleźć nigdzie jakich surowców potrzebuje

#6 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 14:26

Wyświetl postUżytkownik ego55 dnia 25 wrzesień 2011 - 21:18 napisał

Ale o ile w kwaterze głównej wychodzi mi lista potrzebnych komponentów do produkcji to w Aranie nie mogę znaleźć nigdzie jakich surowców potrzebuje

w FAQ masz wykaz

#7 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 22:07

ale FAQ odnosi się do HQ a w pliku exelowskim " zestawieniem kosztów produkcji statków na Aranie " są podane tylko "CZĘŚCI STATKU" i to o nie mi chodzi , jak Aran ma je produkować ?

#8 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 16:51

hmmm faktycznie, ale pliku masz rubrykę "RE Costs" RE to zapewne skrót od resources, tak więc musisz dostarczyć surowce. Jakie? Nie wiem, ale na pewno muszą to być jakieś surowce techniczne typu mikrochipy, kredyty, teladianium itp. z samych steków raczej nie dasz rady statku/części statków zbudować :) . Spróbuj na początek takie same surowce dostarczyć, jak masz na wykazie w HQ (w końcu statek to statek, więc na logikę powinny być podobne surowce wymagane tylko w większej ilości). Jeśli nie zadziała to spróbuj dostarczyć pozostałe surowce i zapisuje czego i ile potrzeba

PS. Plany statków masz?

#9 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 15 październik 2011 - 13:49

Coś się ruszyło?

#10 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 17 październik 2011 - 15:59

w minimalnych ilościach , po wyprodukowaniu statku przybywa jednorazowo po 200 sztuk części, tak więc Aran poszedł na "przemiał"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych