Skocz do zawartości

Badź EKO, kup M5 !


littlekiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto krótka, wiarygodna recenzja myśliwców M5.

Czy wiesz jaki jest najbardziej ekologiczny statek w X3?

Z pewnością myśliwiec M5!

Oto metoda produkcji: Jedyną wartościową część w tych statkach, silnik renomowanej marki ,,Big Bang- engines" sp. z.o.o. otacza się powłoką z zużytych ogniw energetycznych, starych części rakiet i wszystkiego co się nawinie a następnie otacza się to płótnem przemysłowym. Teraz wystarczy wstawić wygodny fotel, założyć nad nim gigantyczne akwarium (jako owiewka) i można lecieć szukać przygód!

Ogólne statystyki:

prędkość maks: 1 000 000 000 000 1000 m/s- może się zmniejszyć w zależności od trwałości kleju spajającego ogniwa energetyczne kadłub. Może być większa jeżeli w częściach rakiet zostało trochę paliwa.

efekt wizualny: Równie dobry jak widok malucha ze spojlerem zrobionym z 2 cegieł i deski

Ogólna użyteczność: to to w ogóle się do czegoś nadaje? bardzo niewielka

Max osłony: osłona z nadmuchanej gumy do żucia (moc: 0,000001 KJ)

Kompatybilne uzbrojenie: pistolet na wodę (0.1 dmg, 20 m zasięgu), emiter promienia impulsowego (latarka), klakson (2000 dmg, 2km zasięgu)

Kompatybilne rakiety: Katapulta wyrzucająca niechcianego pasażera fotel pilota w sytuacji zagrożenia.

M5 w boju, poradnik użycia:

Ogniwa energetyczne mają twardą, plastikową powłokę więc statek jest nieźle chroniony poza tym guma balonowa świetnie chroni przed pociskami więc M5 jest wymarzonym statkiem do ucieczki do walki.

Gdy zaatakują cię piraci w Novach, wal śmiało! pruj wprost na nich nie zwracając uwagi na pociski i rakiety, gdy zbliżysz się na 20 m użyj pistoletu na wodę by umyć statek piratowi zalać silnik pirata i w ten sposób go unieszkodliwić. Atakują cię od tyłu? nie przejmuj się! wbij gaz do deski i przyglądaj się nadlatującej rakiecie oddalającym się wrogom, potem zawróć i zmieć ich swoją Latarką! Jakiś pirat jeszcze fruwa? Radioaktywna zawartość ogniw energetycznych wylewa ci się na kolana? Czujesz się niedobrze? A nie wiesz że M5 to beznadziejny statek nadający się tylko dla ćpunów goniących za kolejnymi działkami teldihuany? Przecież ostrzegaliśmy! No cóż nie dzwoń do serwisu bo taki gruchot z prefabrykatów nie ma ubezpieczenia assistance więc i tak nikt nie przyleci. Życzymy miłego mutowania w samotności!

Z poważaniem: Dział projektantów ,,myśliwców" M5

PS: Zamiast klaksonu można założyć głośniki grające muzykę Justina Biebera, efekt gwarantowany XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy:

Jeżeli M5 sterujesz osobiście, nazywasz się Chuck Norris a gość w M3 nie dosięga do pedałów to faktyczne masz szansę wygrać

Jeżeli M5 steruje bot to już możesz skreślić M5-tkę ze stanu statków sprawnych

Osobiście gdy jeszcze latałem pogromcą, udało mi się pokonać Novę piratów. Kręciłem się wokół niej jak sputnik cały czas strzelając z minimalnej odległości (moją jedyną bronią było fazowe działko samopowtarzalne). Po minucie Nova padła. Nie wyobrażam sobie takiej akcji z M5 w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X3 Reunion + XTM M5 spokojnie było można rozwalić M3. O ile z niektorymi (np. Nova, Kea, czy Blastcew mogły sprawiać kłopoty) to np. z takim sokołem nie było problemu, bo mimo że miał wierzyczkę nigdy jej nie używał, tak więc wystarczyło siedzieć mu 5-10 m od niego na ogonie i spokojnie walić z LDI/AC/EDP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No nie wiem, czasem jak mi się nudzi to wsiadam w Pustułkę (kestral), i latam po kosmosie. Jak spotkam samotną piracką Novę, to ta M5 daje radę, serio. Może zajmuje mi to z pięć-dziesięć minut ale da się rozwalić M3 za pomocą M5 😀 Trzeba mieć tylko odpowiednią taktykę.

PS

Nie ma to jak odpowiedzieć na siedmiomiesięczny temat na który już nikt nawet nie spojrzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spojrzałem 😀

A co do tematu - Jak już chwalić się osiągnięciami za sterami statków najgorszych, które okazują się często tymi najlepszymi, to na całego - kiedyś wybrałem się do Xenońskiego sektora 347 Pogromcą (kiedy jeszcze nie wiedziałem, czego mogę się po Xenonach spodziewać 😀) z paroma skrzydłowymi (również Pogromcami). Było ich chyba ze 6. Ogóle byłem przekonany, że to zaje***** flota, bo z piratami i korwetami Paranidian dawaliśmy sobie radę (obecnie samemu podstawowym Pogromcą Nemezisa rozwalam w jakąś minutę). Faktem jest, że nieźle się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem Jotki i Kotki 😁 rozwalające moich na hita. Nie zmieniło to jednak faktu, że ruszyłem stoczyć epicki bój 😁 Kręciłem się jak g**** w przeręblu wokół zenońskiej Kotki, jakieś kilkadziesiąt metrów od niej. Nie mogła mnie przez to ostrzelać. W jakieś 20-30 minut zjechałem jej osłony, a w kolejne pół godziny dokończyłem dzieła, po czym zostałem od razu zestrzelony przez masę drobnicy 😛 Ale Pogromcą M1 rozwalisz. Zajmie to godzinę, ale jest wykonalne 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2012 o 16:17, Doromeza napisał:

Ja spojrzałem 😀

A co do tematu - Jak już chwalić się osiągnięciami za sterami statków najgorszych, które okazują się często tymi najlepszymi, to na całego - kiedyś wybrałem się do Xenońskiego sektora 347 Pogromcą (kiedy jeszcze nie wiedziałem, czego mogę się po Xenonach spodziewać 😀) z paroma skrzydłowymi (również Pogromcami). Było ich chyba ze 6. Ogóle byłem przekonany, że to zaje***** flota, bo z piratami i korwetami Paranidian dawaliśmy sobie radę (obecnie samemu podstawowym Pogromcą Nemezisa rozwalam w jakąś minutę). Faktem jest, że nieźle się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem Jotki i Kotki 😁 rozwalające moich na hita. Nie zmieniło to jednak faktu, że ruszyłem stoczyć epicki bój 😁 Kręciłem się jak g**** w przeręblu wokół zenońskiej Kotki, jakieś kilkadziesiąt metrów od niej. Nie mogła mnie przez to ostrzelać. W jakieś 20-30 minut zjechałem jej osłony, a w kolejne pół godziny dokończyłem dzieła, po czym zostałem od razu zestrzelony przez masę drobnicy 😛 Ale Pogromcą M1 rozwalisz. Zajmie to godzinę, ale jest wykonalne 😁

Ja tak pirackim Sokołem niszczyłem Jotki w misjach obrony sektora w Reunionie XD Swoją drogą bardzo dobra taktyka, szkoda że statków kierowanych przez komputer nie można jej nauczyć... Wyobraź sobie dziesięć pogromców strafujących dookoła M2/M1 i powoli 0wniących go z LDI na przykład 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...