Skocz do zawartości

Kapsuła abordażowa


arw1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2011 o 15:31, arw1 napisał:

Widział ktoś rakiety tomahawk, młot, morgensztern lub kapsuły abordażowe?

Tak, najczęściej w Placówkach Wojskowych.

Mapa Scorpa by ci się przydała.

W dniu 19.09.2011 o 15:50, arw1 napisał:

W ogóle, nie moge ich znaleźć. Szukałem nawet cheatami, lecz nie ma. Jest jedynie jakieś 3 typy readtext z mocno przesadzoną siłą i inne rakiety.

Readtexty? A w jaka wersję językową grasz? Jeśli polską, to masz albo źle zainstalowane spolszczenie (bo jest pełne), albo używasz dodatkowego moda dodającego/zmieniającego broń, bez jego spolszczenia. W "czystym" TOTT nie ma prawa być readtextów, grałem długo w TOTT i nic takiego nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam:

SCS

Skill up Notification

Improved boarding

Station Repacker

Compare Ships

Adwanced Jumpdrive

Adwanced Navigation Software

CheatCP

battlestar Galactica

F-14 tomcat[ nie wiem jak, ale przerobiony na wyżutnie rakiet 😀 ]

USS: McCallister

Missouri

Normandy

Saratoga

Yorktown

CPC

Hotkey menager

Mapa Scroopa

Ware Menager

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2011 o 16:12, arw1 napisał:

battlestar Galactica

Co to? Statek czy mod?

Statki dodawałeś jako .spk czy jako mody?

Może któryś z nich (chyba Normady) był w formacie cat/dat i może zawierał własne pliki Tware?

Dla TOTT jest mod ze statkami korporacji AMT, wszystko inne może naruszać integralność moda TOTT i powodować takie efekty z jakimi się spotykasz. Instalując każdy dodatkowy mod, instalujesz go na własne ryzyko 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2011 o 19:01, arw1 napisał:

Jak poprawić bez rozwalania wszystkiego?

Aby wiedzieć jak poprawić, trzeba by wiedzieć co zepsuło. A to raczej ciężko stwierdzić. Polecałbym reinstal gry, instalację TOTT (jeśli chcesz dalej z nim grać) dodać moda AMT (tylko gdy grasz z TOTT) i kilka podstawowych skryptów (SCS, Mapa Scorpa i te co są wymienione w temacie o kompatybilnych skryptach). Potem dodawać inne, ale ostrożnie, po jednym, badając po instalacji czy wszystko jest OK, w razie problemów miej zawsze backup gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...