Skocz do zawartości

- - - - -

Sprzęt do X-Rebirth

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akatasz

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 12 wrzesień 2011 - 14:22

Nosze się z zamiarem zakupu nowego komputerka ale teraz przez tą nowa część "X" nie mam pojęcia co kupić a muszę się zdecydować bo oszczędności maleją z dnia na dzień!
Co mam kupić za zestaw aby X Rebirth mi śmigał ;]
Szukałem jakiś danych co do wymagań i nic nie znalazłem może ktoś coś odkrył albo może coś podpowiedzieć co do zakupu?

Ps.
Przepraszam że tu ale jest to związane z tym tematem a jeśli się mylę to post można przenieść tam gdzie kolega Volvez doradził.
Co do zestawu to max 6k z monitorem ale dedykowany dla X Rebirth ;]

#2 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 12 wrzesień 2011 - 15:12

Witam cię.
Pytanie zadaj w dziale zbrojownia. (W piaskownicy)

#3 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 204 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 12 wrzesień 2011 - 19:28

Temat przeniesiony.

#4 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 18 grudzień 2011 - 23:00

Póki co chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, będzie można to stwierdzić po jakiś testach (fajnie jakby gra miała benchmark), jaki sprzęt jej się bardziej "podoba". Ale jeśli chodzi o iXy... to raczej stawiałbym na mocnego procka, jako, że gra wymaga sporo obliczeń (w końcu trzeba symulować zachowanie całego znanego wszechświata ;) ), bardziej niż grafiki, której nie ma zwykle (naraz) aż tak wiele w porównaniu do innych gier. Oczywiście i tak musi być ponadprzeciętna... Myślę, że za tą cenę się coś znajdzie.
Ogólnie warto lukać tam:
http://www.purepc.pl..._2011?page=0,12
(co do tego zestawu to można by zaoszczędzić nawet na grafie).

A monitor... No nie wiem, ale polecam z funkcją tv, nawet jak nie masz sygnału to funkcje telewizyjne i pilot to zawsze ciekawa sprawa. Ja lubię głównie ze względu na lepsze niż monitorowe głośniki (już teraz rzadko w monitorach są, a jak są to słabe), a nie mam zbytnio miejsca na wolnostojące.

#5 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 19 grudzień 2011 - 17:20

@Akatasz - Poczekaj do nowego roku, ponieważ teraz kupisz sprzęt, który tak naprawdę będzie kosztuje 20-30% drożej ze względu na święta. Za ten miesiąc nabędziesz kompa albo tańszego albo lepszego w tej samej cenie. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych