Skocz do zawartości

Sprzęt do X-Rebirth


Akatasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nosze się z zamiarem zakupu nowego komputerka ale teraz przez tą nowa część "X" nie mam pojęcia co kupić a muszę się zdecydować bo oszczędności maleją z dnia na dzień!

Co mam kupić za zestaw aby X Rebirth mi śmigał ;]

Szukałem jakiś danych co do wymagań i nic nie znalazłem może ktoś coś odkrył albo może coś podpowiedzieć co do zakupu?

Ps.

Przepraszam że tu ale jest to związane z tym tematem a jeśli się mylę to post można przenieść tam gdzie kolega Volvez doradził.

Co do zestawu to max 6k z monitorem ale dedykowany dla X Rebirth ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Póki co chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, będzie można to stwierdzić po jakiś testach (fajnie jakby gra miała benchmark), jaki sprzęt jej się bardziej "podoba". Ale jeśli chodzi o iXy... to raczej stawiałbym na mocnego procka, jako, że gra wymaga sporo obliczeń (w końcu trzeba symulować zachowanie całego znanego wszechświata 😉 ), bardziej niż grafiki, której nie ma zwykle (naraz) aż tak wiele w porównaniu do innych gier. Oczywiście i tak musi być ponadprzeciętna... Myślę, że za tą cenę się coś znajdzie.

Ogólnie warto lukać tam:

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_grudzien_2011?page=0,12

(co do tego zestawu to można by zaoszczędzić nawet na grafie).

A monitor... No nie wiem, ale polecam z funkcją tv, nawet jak nie masz sygnału to funkcje telewizyjne i pilot to zawsze ciekawa sprawa. Ja lubię głównie ze względu na lepsze niż monitorowe głośniki (już teraz rzadko w monitorach są, a jak są to słabe), a nie mam zbytnio miejsca na wolnostojące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...