Skocz do zawartości

* * * - - 2 głosy

"Jestem nowy i mam kilka pytań" - wątek dla nowych graczy

799 odpowiedzi w tym temacie

#791 Shadow

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 10 lipiec 2011 - 09:03

Sprawa rzeczywiście wygląda na prostą do puki nie zaczniesz się z tym bawić :P
No ja zacząłem i tutaj pojawiły się schody, próbowałem stosować te metody i w nazwie statku (lidera) i nazwie grupy tzn. polecenia ogólne-utwórz grupę,
(bo tylko tam mogę wejść) skrót klawiszowy grupy raczej nie daje żadnego efektu, jeśli zmienię nazwę statku to się zmienia tylko nazwa statku na unsert itp. Tak samo to wygląda w nazwie grupy. Na forum ego bodajże nawet polskim wyczytałem że skrypt Group Management System może być dodatkiem
do tego z bonus packa (i tutaj jestem prawie pewien że coś nie doczytałem albo źle zrozumiałem) bo gra w przypadku grupy zaczęła łapać zawieszenia itp.
Nic gram dalej może kiedyś uda mi się załapać o co chodzi z tym to dam znać, do tego czasu sugestie mile widziane :)

#792 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 28 lipiec 2011 - 20:13

Jak wlatuje z Elena's Fortune do Split Fire i po wylocie z bramy skręcę w lewo to pojawia mi się ostrzeżenie o wejściu w atmosferę :) Wy też tak macie?
Na dodatek asteroidy po lewej stronie bramy zostały zniszczone (zostały rozdrobnione na mniejsze kawałki), gdy wleciałem tam pierwszy raz :) To chyba zabezpieczenie przed graczami chcącymi wylądować na planecie, w X2 to działało tak samo...

#793 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 28 lipiec 2011 - 20:17

Wyświetl postUżytkownik Renegade dnia 28 lipiec 2011 - 20:13 napisał

Jak wlatuje z Elena's Fortune do Split Fire i po wylocie z bramy skręcę w lewo to pojawia mi się ostrzeżenie o wejściu w atmosferę :) Wy też tak macie?

Tak. Zawsze w tym sektorze tak było i jest.

#794 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 209 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 28 lipiec 2011 - 22:03

Za blisko planetę do bramy Ego wsadziło poprostu.

#795 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 lipiec 2011 - 03:10

Albo bramę za blisko planety :)
A co do wejścia w atmosferę, wystarczy wybrać na cel dowolna planetę w dowolnym systemie i po pewnym czasie lotu efekt będzie ten sam: wejście w atmosferę.

#796 kubas

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 18:38

Wiem że mam głupie pytanie gram w x3r od niedawna a raczej wo gule nie gram bo mnie w k....a
wcześniej grałem w x3tc i na czym polega mój problem w x3tc była taka fajna encyklopedia ze statkami, towarami itp.
Ale w x3r tego niema albo nie wiem gdzie szukać

Proszę pisać poprawnie po polsku. Co to znaczy "wo gule"? Proszę nie używać nawet wykropkowanych słów uważanych powszechnie za wulgarne, to narusza regulamin forum. Proszę przedyktować post. Yacek.

#797 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 sierpień 2011 - 18:42

Nie ma. X3R jest starszą grą, poprzedniczką X3TC. Encyklopedia pojawiła się dopiero w TC.

#798 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 wrzesień 2011 - 16:44

Temat zamykam.
Z tematu dla nowych graczy zrobiła się sieczka, gdzie każdy zadaje dowolne pytanie, co nie ułatwia wyszukiwania odpowiedzi przez kolejnych użytkowników.
Proszę zadawać pytania w nowych, odpowiednio nazwanych tematach, jeśli takowych tematów nie znajdziecie na forum.

#799 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 20 kwiecień 2013 - 10:12

Wczoraj zakończyłem wątek fabularny w X2 the Threat i zainstalowałam X3 Reunion i ma pare pytań Po pierwsze, gdzie się podziały Laserowe Działko impulsowe Gamma A.Cząstek Gamma i W.E, .miotacz Plazmy Gamma ?? w FAQ nic o tym widzę oraz pytanie 2 Jaka ustawić pokazywanie przelotu przez tunel nad przestrzenny w 2 to było w X3 TC to też ma .W FAQ, natomiast znalazłem odp. na pytanie jak ustawić samego siebie na monitorze.Jeszcze jedn jak się dowiem czy ma Bonuspacka w grze, bo wiem ze wersja to 2,5 PL i, że powinno być też coś o nazwie Bala Gi’s Research missions, ale nie wie czy ma też bonuspack w moje wersji Antologii X z Techladu. Jaki to plik lub czego szukać w dokach stacja aby być pewny, że jest .

#800 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 kwiecień 2013 - 10:43

Wyświetl postUżytkownik HYZIO dnia 20 kwiecień 2013 - 10:12 napisał

Wczoraj zakończyłem wątek fabularny w X2 the Threat i zainstalowałam X3 Reunion i ma pare pytań Po pierwsze, gdzie się podziały Laserowe Działko impulsowe Gamma A.Cząstek Gamma i W.E, .miotacz Plazmy Gamma ?

Wyparowały.
Jeśli dobrze pamiętam, to nie ma takich broni w X3R.

w FAQ nic o tym widzę oraz pytanie 2 Jaka ustawić pokazywanie przelotu przez tunel nad przestrzenny w 2 to było w X3 TC to też ma .

Też nie ma.

Jeszcze jedn jak się dowiem czy ma Bonuspacka w grze, bo wiem ze wersja to 2,5 PL i, że powinno być też coś o nazwie Bala Gi’s Research missions, ale nie wie czy ma też bonuspack w moje wersji Antologii X z Techladu. Jaki to plik lub czego szukać w dokach stacja aby być pewny, że jest .

Fabuła Bala Gi dodawana jest przez patch 2.5 (też jest o tym w FAQ). BP jest opcjonalny, więc pewnie musisz zainstalować.

PS. Kolejny temat o wszystkim, czyli o niczym ląduje w odpowiednim temacie. Proszę zakładać nowe, odpowiednio nazwane zgodnie z problemem tematy, nie dopisywać się do istniejących tematów z tego typu tytułami (opisane dokładnie w pierwszym poście tematu)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych