Skocz do zawartości

- - - - -

Zaskakujące wrażenia

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 14:23

witam
Chciałbym podzielić się z Wami pewnym wrażeniem. Otóż , ponad dobre 100 godzin gry , a ona wciąż zaskakuje. Przejąłem sobie pusty sektor , a że stał na uboczu , to miał tam być składowiskiem dla moich statków , jakie było moje zdziwienie kiedy po godzinie , jak wleciałem w sektor , zobaczyłem że nie jest on już pusty. Aż serce się radowało. Jest już 6 stacji , 2 splickie i po jednej borońskiej , teladiańskiej i ziemska. Jest też elektrownia która postawili Yaki. No i właśnie tu jest pies pogrzebany. Bo Yaki co prawda mam w ustawieniach jako przyjaciel , ale tępię ich na każdym kroku i zamierzam w przyszłości podbić. Co zrobić z tą elektrownią , zniszczyć ?. Trochę szkoda , może są jakieś skrypty na przejęcie stacji. Czytałem też że za postawienie stacji , dana rasa uiszcza opłatę , czy jest możliwość sprawdzenia , kto i ile mi płaci.

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 04 wrzesień 2011 - 14:32

Zaskoczeniem jest to, że nie zapoznałeś się z opisem skryptu STO :)
A przeszkadza Ci ta elektrownia? Puść tam ST, będzie miał robotę i kasy Ci doda.

#3 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 16:16

Nie zaskoczyło mnie to że stacje się pojawiają , tylko że tak szybko , scale Plate Green które zostało wyczyszczone orzez Xenonów już 20 godzin świeci pustką , a w "moim" sektorze już po 2 godzinach jest już 8 stacji. Elektrownia nie wpuszcza mnie , za dużo natłukłem Yaki , reputacje mam u nich - 5000 , poza tym jak wyeliminuje pirackie sektory to oni będą następni w kolejce. I co z tymi pieniążkami za stacje , obcy płacą ? , można to gdzieś sprawdzić ?

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 wrzesień 2011 - 16:25

Za stacje odbudowujące się w sektorach odpowiada vanilla (czyi skrypt z czystej gry), za budowę stacji w przejętym sektorze skrypt STO, a on tworzy stacje w szybkim tempie.
No to zniszcz elektrownię, na jej miejsce powstanie inna stacja.
Powinieneś co godzinę dostawiać wiadomość o opłatach jakie otrzymałeś za dzierżawę miejsca pod stacje.

#5 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 17:40

A jak zrobić aby ustawić Yaki jako wróg , bo po zmianie w ustawieniach globalnych Piratów jako wrogów stacje Yaki formalnie nadal są "przyjazne" ( powiedzmy ) , a bez tego nie będę mógł przejąć ich sektorów , w ustawieniach globalnych jest jeszcze rasa "Nieznana" - kto to taki ?

#6 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 04 wrzesień 2011 - 18:30

NIe ważne jak są do Ciebie nastawieni. Wystarczy, że ustawisz na wróg i będziesz mógł przejąć sektor.

#7 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 18:42

Ale w globalnych ustawieniach nie ma rasy Yaki , a ustawienie Piraci jako wróg w przypadku Yaki nie działa

#8 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 wrzesień 2011 - 18:47

Jeśli dobrze pamiętam, to w X3R Yaki są jako rasa "Nieznana".

#9 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:28

Niestety nie , po ustawieniu Rasa Nieznana - wróg , Yaki nadal "przyjaźni"

#10 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 10:02

witam
Chciałem dziś zająć sektro Yaki , dokładniej rzecz mówiąc Ocracoke's Storm , sektor był pusty , żadnych stacji i statków , wystawiłem z Mamuta Stację Handlową , ustawiłem rasa Nieznana na wróg i sektora nie dało rady przejąć. Przejął ktoś może sektory Yaki ?.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych