Skocz do zawartości

- - - - -

dobre miejsce na kompleks

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 skuz

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 01:06

Poszukuje w ddtc dobrego miejsca na kompleks destylernie vódeczki :) i tu nasuwa sie pytanie czy jest jakaś rasa co je akceptuje i nie niszczy ? lub jakiś sector najlepiej z kilkoma asteroidami krzemienia komplek nie ma byc maly :)

Całość
fabryk + zestawy 193 (+192)
koszt 767 609 672 Cr

#2 Hamster

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 sierpień 2011 - 23:13

Ja postawiłem swoją destylarnie wódeczki co najśmieszniejsze w centrum Argon Prime, przez kilka dni traciłem parę transportów wódeczki więc zrezygnowałem ze samodzielnej sprzedaży. Zostały tylko dwa transporty zaopatrujące w ogniwa.
Handel kwitnie, klientów mi nie brakuje. :)

#3 skuz

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 sierpień 2011 - 00:26

a przysiągł bym ze argoni są przeciwko czarnemu rynkowi , a tu słyszę takie coś hmmm ale nie ma tam asteroid wiec odpada ;/

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 15 sierpień 2011 - 06:45

Ja, jak już pisałem dawno na forum, w jednej z pierwszych gier TC, postawiłem dwa małe kompleksy GW w sektorach Argonów (Akeelas Beacon) i Teladian (Ceos Doubt). Argoni zaatakowali mój kompleks ledwo powstał. Zniszczyli węzły i jedna fabrykę (destylarnię). Teladianie dość długo dawali mi spokój, ale w końcu i oni zajęli się moim kompleksem.
Od tamtego czasu stawiam kompleksy GW tylko w sektorach Nieznanych, Piratów i Yaki. Mam spokój, nikt mnie nie atakuje, a przy ustawieniu ceny GW o jeden kredyt niższej od średniej (domyślnej w naszych destylarniach) nie muszę się martwić o dystrybucję GW, sama znika. To znaczy piloci NPC wykupują. Czasem tylko jakiś zamiast kupić wypije cały zapas na miejscu i muszę go wyrzucać w skafandrze przez śluzem (czasem bez skafandra), ale za to jego statek jest mój. :)

#5 skuz

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 sierpień 2011 - 10:13

czyli yaki akceptują destylarke hmmm musze sie temu bliżej zapoznać postawie maly komplek za 20 mln i popatrze jak go rozwala to nici z tego :)
bo mma zajawke postawic go w SAVAGE SPUR tam jest sporo asteroid :) wiec postawie mega kompleksik XD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych