Skocz do zawartości

- - - - -

"Czerwony" Ziemianin

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 12:06

Witam
Poprawiłem sobie wreszcie reputacje u Ziemian , Sprawdzając w - Rozgrywka - mam już 240 , niestety w jednym sektorze ziemskim - Mars- pokazuje się M1 na czerwono , reszta statków niezależnie od klasy jest nastawiona pokojowo we wszystkich ziemskich sektorach , próbowałem do niego podlecieć i zagadać ale nie odpowiada , czy będzie on niszczył moje statki handlowe ? , jak zrobić aby był nastawiony do mnie pokojowo ? , czy jedynym wyjściem będzie go kiedyś zestrzelić ? , tylko co wtedy z reputacją u Ziemian ?

#2 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 30 lipiec 2011 - 12:21

Niestety tak jest. Będzie on niszczył twoje statki, a jeśli ty go zniszczysz to inne statki zczerwienieją. Jeśli masz gildie najemników to zleć jego zniszczenie.

#3 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 13:53

no to będę musiał zainstalować , znalazłem na mamucie tłumaczenie , a gdzie znajdę podstawowy plik ?

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 30 lipiec 2011 - 14:13

Wyświetl postUżytkownik ego55 dnia 30 lipiec 2011 - 13:53 napisał

no to będę musiał zainstalować , znalazłem na mamucie tłumaczenie , a gdzie znajdę podstawowy plik ?

Tam gdzie wszystkie skrypty, na forum Egosoftu dotyczącym skryptów do X3R: http://forum.egosoft...fb2880d0b422a9a

#5 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 10:07

zainstalowałem skrypt ale w BBS-ach mam in formacje tylko o przyłączeniu się do gildii , jak mogę dać zlecenie ?

#6 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 11:19

Przyłącz się do gildii. Potem wchodzisz w konsole poleceń stacji i tam będzie opcja zlecenia najazdu. Na statek chyba nie możesz dać zlecenia, ale na sektor lub stacje tak. Powiedz, czy zadziała, bo nigdy tego nie próbowałem :) .

#7 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:34

zapisałem się do najemników , wykonałem dla nich parę misji , ale nie ma możliwości zlecenia najazdu na sektor lub stację , można wchodzić tylko do wiadomości BBS , poleceń nie wydawać nie można żadnych

#8 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:50

Może za mała jeszcze reputacja?
Bo działać powinno, jest to w opisie skryptu:
In one of you stations, you use the station command to Order mercenaries and then you select the station which you wish to attack.
You will then receive an incomming question and you have 4 options of how big the fleet should be, the bigger the fleet the more
it will cost you. Choose which size fleet and the attack will begin, they will travel from another sector and head towards the station
then start attacking. 

#9 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 21:29

być może , w takim razie pracuje nadal nad reputacją

#10 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:48

Musisz wejść w polecenia swojej stacji. Nie możesz dowodzić cudzą stacją :) .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych