Skocz do zawartości

Problem z przejmowanie opuszczonych statków


Sparhawk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!!! Mam problem z przejmowaniem statkow. Nie wiem juz co robic. Gram fabule, latam pogromca. Pomijam juz to ze pilot wyskoczy moze raz na 15 statkow, ale nie moge go przejac... Podlatuje do niego na 20 metrow wyskakuje podlatuje jak najblizej (ok 14 m) i... nic. Cos nie tak robie czy musze przeinstalowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2011 o 12:42, Sparhawk napisał:

Pomocy!!! Mam problem z przejmowaniem statkow. Nie wiem juz co robic. Gram fabule, latam pogromca. Pomijam juz to ze pilot wyskoczy moze raz na 15 statkow, ale nie moge go przejac... Podlatuje do niego na 20 metrow wyskakuje podlatuje jak najblizej (ok 14 m) i... nic. Cos nie tak robie czy musze przeinstalowac???

Raz na 15 statków. To i tak dużo, jeśli grasz w czystą grę, bez skryptu BSE.

Aby przejąć musisz albo wysiąść w skafandrze i podlecieć na mniej niż 50m do statku, albo zakupić u piratów Wirusa Włamań Systemowych, który pozwoli przejmować statki bez wysiadania w kosmos i z dalszej odległości.

Następnym razem pisz bardziej dokładne dane o problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszystkie z nich powinny dać się przejąć... Polecam rozpocząć grę od nowa i zobaczyć, czy nadal występuje problem. Napisz, czy to coś dało.

Jeśli nie, to skopiuj save'y, przeinstaluj grę (zanim ponownie zainstalujesz usuń folder po grze) i spróbuj jeszcze raz przejąć jakieś statki. Jeśli będzie działać to spróbuj z save'ami.

Na razie nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2011 o 09:45, Sparhawk napisał:

Do oporu to znaczy ile? Jak ja chciałem podleciec bliżej to kończyło się to wybuchem mojego pogromcy i game over 😛

O matko... podlatujesz w skafandrze, nie w statku...... małe statki przejmiesz z odległości 20-30m, czasami poniżej 20m.... ale zawsze w skafandrze.

To po pierwsze.

Po drugie: FAQ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2011 o 13:27, Sparhawk napisał:

tak czytam i jedna z porad mowila o przeinstalowaniu gry

A inna o tym abyś zapoznał się z FAQ#6, LeWaR dał Ci linka do FAQ, gdybyś nie wiedział gdzie go szukać na forum.

Reinstalacja gry to "ostateczna ostateczność" i Twojego problemu nie rozwiąże, ponieważ wynika on z nie znajomości procedury przejmowania statków, a nie problemu z grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...