Skocz do zawartości

Problem z ładunkiem w ładowni statków


MARMUR243
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat związany z bugiem. Jam mam inny problem, którego nie umie wyjaśnić. Dlaczego mój Swarog stracił możliwość przekazywania towaru innym statkom, mało tego na dodatek, ładownia mieści mniej towaru. Ciężko wyrzucać towar i potem kazać własnym statkom zbierać go, krew mnie zalewa. Proszę o pomoc w rozwikłaniu mojego problemu. Może jest jakieś wytłumaczenie, albo komuś się już to przytrafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to: rakiety, broń, kapsuła abordażowa. Dokładnie to przepraszam, źle opisałem problem. Towaru nie widać w interfejsie w czasie wymiany z żadnym statkiem nawet z TL. To nie możliwe abym nie mógł przenieść towaru do superfrachtowca XL. Mam kupioną polisy ratunkową z początku gry i w tamtej części gry, jest wszystko w porządku z przeniesieniem towaru. Kombinowałem na wszystkie sposoby i soft sprawdzałem, laserem naprawczym wysmażyłem statek i nic, tylko czarna rozpacz i 😛 . Szkoda bo chyba będę musiał poświęcić z 12 godzin gry. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś babol, nie spotkałem się z takim problemem.

Czy dotyczy to tylko i wyłącznie Swaroga? I jeśli tak, to jakiego; kupionego w stoczni, czy tego porzuconego, którego można znaleźć w sektorze EoL?

Ale chyba nie ty jeden masz taki problem. Zobacz do tego posta na forum Des-Studio, pobierz skrypt, który jest tam podlinkowany i wrzuć do katalogu script, potem odpal grę i zobacz czy to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poprawka działa i przy przekazywaniu towaru widać cały interfejs z wszystkimi towarami i broniami. Jeżeli komuś się przytrafi taki problem, to spokojnie może ją wykorzystać. Tylko ja już i tak rozpocząłem grę z zapisanego savu. Los mi wynagrodził stratę bo w ciągu godziny zdobyłem swój Xenoński węzeł i poparcie u Paradian na +9. Poprawkę buga mam i jak będę miał kłopoty z grą to powiadomię. Bardzo dziękuje Yacku za okazaną pomoc. Poprawka rozwiązuje jeszcze bezkolizyjny dostęp do Akademii wojskowej w sektorze Gonerów (statek zawsze nie widział siedziby korporacji i rozbijał się o nią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...