Skocz do zawartości

- - - - -

Nasz Sektor z New Home

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 lipiec 2015 - 03:02

Użytkownik HYZIO dnia 26 lipiec 2015 - 22:19 napisał

To jaki sektor z ras wspólnoty przypominał by swoimi parametrami najbardziej Terrański .

Żaden.
Czy przez miesiąc nie przyszło ci do głowy, aby zapisać grę przed dokonaniem wyboru, wybrać jedną opcję z możliwych, sprawdzić sektor, wczytać grę z zapisanego sav i wybrać inną opcję, znów sprawdzić sektor. I tak powtórzyć zabawę dla wszystkich możliwych opcji.
Ja tak zrobiłem, z czystej ciekawości.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#22 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 27 lipiec 2015 - 11:28

Nie bo nie miałem miejsca aby zrobić zapis gry .Dopiero przypadkiem po usunięciu plików upadeta z "Google Chrome" zwolniło się trochę miejsca .

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 lipiec 2015 - 17:48

Użytkownik HYZIO dnia 27 lipiec 2015 - 11:28 napisał

Nie bo nie miałem miejsca aby zrobić zapis gry .Dopiero przypadkiem po usunięciu plików upadeta z "Google Chrome" zwolniło się trochę miejsca .

Ty tak na poważnie?
Bo plik sav to nie jest jakiś mega wielki plik.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#24 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 27 lipiec 2015 - 18:59

Wiem że nie jest wielki ale raczej 2MB wolnego to nie jest przestrzeń do zapisu w tej chwil zrobiło się około 700MB wolnego ale wtedy to było 2MB lub mniej .
Edit. Zrobiłem ten trik z wczytaniem każdej możliwej opcji i nadal nie wiem co wybrać . Różnice to głownie "tapeta" i rozkład asteroid w dwóch była różnica też tak że był tam dwie zamiast jednej asteroidy z nividium.

#25 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 31 lipiec 2015 - 06:57

Praktyczne różnice nie są duże. Z tego co kojarzę to te sektory mają po 27-29 asteroidów, a suma ich złóż jest dosyć podobna ( +/- 10%). Chodzi głównie o wygląd i oświetlenie sektora, a to już kwestia gustu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych