Skocz do zawartości

Tarcze


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czym roznia sie od siebie te tarcze: zwykle, wojskowe, pirackie i otas. Ktore warto instalowac i czy mozna np pirackie 25 zainstalowac na np. Barrakudzie lub Tukanie ?

PS. Szukam skryptu za pomoca ktorego przy uzyciu urzadzenia transportowego mozna wcigac towary znajdujace sie w przestrzeni - wprost do ladowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zobacz do FAQ, ściągnij statystyki statków, tam masz również statystyki osłon. Porównaj sobie i wyciągnij wnioski.

2. Nie, albo prawie nie. Każdy statek ma możliwość instalacji określonych osłon. Jeśli statek może mieć instalowane osłony pirackie, to zainstalujesz zwykłe osłony. Ale jeśli statek ma mieć osłony zwykłe to nie zainstalujesz pirackich. Inaczej mówiąc, osłony zwykłe można instalować zawsze, specjalne osłony tylko na statkach, na których jest taka możliwość. Zobacz do statystyk, który statek, jakie osłony ma jako standard.

3. A polecenie specjalne - zbierz towar z sektora - ci nie wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki.

Cytat

A polecenie specjalne - zbierz towar z sektora - ci nie wystarcza?

Nie nie wystarcza, nie mam czasu krecic sie wokol malych paczek duzym statkiem i opuszczac oslony by je zebrac gdy w tym czasie podskubuj mi kadlub pirackie stateczki. Wiem ze jest taki skrypt bo go kiedys mialem, nie pamietam tylko nazwy. Wersja angielska oczywiscie. Dziala to tak ze podlatujesz do paczki na jakies 2 km i jest mozliwsc przechwycenia towaru do ladowni, trzeba miec tylko urzadzenie transportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...