Skocz do zawartości

Statki ATF - gdzie kupić?


Archer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesteś pewien że wrzuciłeś do katalogu script plik setu.amurph0.ATF.xml? Stocznia jest dostępna w formacie .spk. Wypakowałeś przy użyciu Plugin Managera?

Patrzyłeś do stoczni w sektorze Księżyc? Czy szukałeś nowej stoczni w tym sektorze? Nie powstanie nowa stocznia tylko w istniejącej zmienią się statki, będą dostępne tylko ATF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie magiczne imie ?

Najpierw zainstaluj XPluginManager_Setup a następnie w zależności jaki plik pobrałeś tego ATF Shipyard. Jak to jest ZIP to wystarczy skopiować do katalogu Script, a jak to jest SPK to można zainstalować na dwa sposoby. Pierwszy to wystarczy 2x kliknąć LPM lub po przez XPluginManager.

Po tej czynności którą ci tutaj wymieniłam Scrypt ATF Shipyard musi zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pliku zip skopiowałem do katalogu scripts w grze wpisałem to imię pojawił się edytor skryptów trochę poczytałem dałem na edytor najechałem na skrypt dałem l i wyskakuje coś o połączeniu wpisałem 1 pojawiła się się stocznia atf ale po wczytaniu gry ponownie już jej nie ma i ponownie muszę wpisać imię i cała procedurę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co to robisz?

Zmienia się imię na magiczne, aby mieć dostęp do Edytor, tego wymaga ten skrypt.

Kopiuje się plik skryptu do katalogu script.

Uruchamia grę i to wszystko.

Plik ma w nazwie setup. co powoduje że przy starcie gry będzie automatycznie uruchamiany.

Skrypt działa w ten sposób że zmienia normalną ziemską stocznię w sektorze Księżyc w stocznię ze statkami ATF i ziemskimi fabrykami. Przeleć się do sektora i zobacz co jest w stoczni. Albo sprawdź sobie mapą Scorpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo skopiowanie skryptu nie działa mam save w sektorze księżyc

Zgadza się podmienia ziemska stocznie na atf ale po każdorazowym wczytaniu save znika i jest normalna stocznia.

Edytor skryptów nie jest dostępny, jak wpisze to magicznie imię to jest, po wczytaniu gry ponownie z save już nie ma i stocznia znowu jest normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi działać, ja mam tę stocznię od bardzo dawna. Kupowałem w niej wiele razy, żadnych problemów. Na bank coś źle robisz.

Wczytaj starego save sprzed magicznego imienia.

Zmień imię na magiczne, zapisz grę, wyjdź z gry.

Wrzuć plik skryptu do katalogi script. (ściąga się rar, nie zip).

Uruchom grę, zobacz do sektora Księżyc, zobacz do stoczni.

Przeleć się do innego sektora, zapisz grę. wyjdź z gry.

Uruchom grę z ostatniego zapisu, zobacz do stoczni w sektorze Księżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Jakiś czas już gram na wyżej wymienionym skrypcie i dostrzegam jego pewną wadę. Mianowicie chodzi o to że w stoczni ATF nie ma żadnego transportowca do kupienia to też próba wykorzystania sztuczki z klonowaniem nie jest opłacalna gdyż musiał bym kupować chyba co najmniej statki Aegir żeby szybko pozyskać działa PSP...i teraz moje pytanie: czy istnieje możliwość dodania do listy statków w tej stoczni np. pendent? lub czy może łatwiej było by zmienić lokalizacje samej stoczni np. zamiast na Księżycu to dać ją na Marsie lub Saturnie? a jeśli to wszystko jest zbyt skomplikowane to czy istnieje inny sposób na zdobycie lub klonowanie PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałem do stoczni AFT statek Pendent i stosowałem dzięki temu sztuczkę klonowania.

Jak dodać statek do stoczni opisałem kilka dni temu. Poszukaj tamtego opisu i zastosuj.

\\EDIT: OK, już nie szukaj, tu jest ten opis: http://xudb.pl/topic/780-re-nasze-skrypty-i-mody/page__pid__10678__st__40#entry10678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...