Skocz do zawartości

Multi Galaxy Mod- zapytanie


Szynszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jasne,powiedz mi tylko jak wrzucic na mamuta...

Coś od siebie...

Moim zdaniem jeden z najlepszych modów.

Naprawde chłopaki odwalili kawał dobrej roboty,nie ma tu tylu wodotrysków i bajerów jak XRM czy TOTT.,ale ma za toś innego,swój nietypowy klimat,

można poczuć smak filmowych akcji,tak jak np: lecąc przez ziemskie sektory,mijamy Prometeusz czy George Hammond-a z eskadra mysliwców F 302,

zaciekle walczacych z Gould,czy Xenon lub khak.

Jest tutaj wiele sektorów,różnych ras Tauri,Gould,Asguard,a także przepieknie wykonany model statku miasta Atlantyda z Gwiezdnych wrót.

Sektory Federacji,Romulan,Klingonów, itd : ich odwiecznego wroga i cieżkiego przeciwnika jak Borg.

Sekktory Cyjlonow z Battlestar Galaktika jak i ziemskiej rasy szukającej swojego domu.

Rasy z Babylon 5 i tajemniczych złowrogich cieni,czychajacych na swoja ofiare w ciemnych i mrocznych sektorach.

I wiele innych kosmicznych statków z bardziej znanych seriali S-F.

P.S

Grając w tego moda pozwolilem sobie na pewne zmiany i dodatki,tak aby nadac bardziej wyrazisty smaczek,seriali S-F 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2012 o 19:30, lokutus1 napisał:

Jasne,powiedz mi tylko jak wrzucic na mamuta...

Opcja "dodaj info", potem wybierasz rodzaj - w ty przypadku będzie "pobieralnia", a dalej to już się chyba zorientujesz co i jak opisać, w razie czego poprawi się.

PS. Wiesz, nie wszystkim podobają się statki z innych uniwesów w X3. Statki z SW, ST itp były już w modzie DDTC i przy okazji tamtego moda była dyskusja na ten temat.

Mnie to raczej nie przeszkadza, polatałem w DDTC Star Destroyerem. A skoro będzie wersja PL MGM to może się skuszę, choćby z ciekawości.

Działa pod AP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...