Skocz do zawartości

Multi Galaxy Mod- zapytanie


Szynszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To coś słabo czytał.

Wszystko jest opisane w pierwszym poście tematu z tym modem.

Installation:  Compatible only to Vanilla 3.0 and higher.
Manual  The begin with the mod it is necessary to begin a new game.
There is no compatibility to Vanilla saves.
It is at all costs necessary to remove all other mods and scripts before installing MG-Mod! If you got more than 01.cat-13.cat, you didn't remove everything else. Afterwards, copy the 14.cat-17.cat (and the update 18.cat) in the X3: Terran Conflict root folder. Copy the contents of the scripts folder into the "X3 Terran Conflict/scripts/" and do the same with the contents of the "t" folder and the "loadscr" folder. After this, copy the whole "director" folder into the X3: Terran Conflict root folder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2011 o 19:12, Szynszyl napisał:

No dobra ale nie znalazłem czy można do tego modu instalować inne skrypty. A i jeszcze jedno bo po zainstalowaniu update mam tylko 12 plików dat. a ten mod zaczyna się od 14 to co mam zmienić nazwy??

Patch 3.1 dodaje pliki cat/dat o numerze 13, zainstaluj.

Ze skryptami bym się wstrzymał i przeglądnął temat tego moda, czy ktoś pisze o kompatybilnych skryptach.

Jeśli nie, to samemu musisz testować czy dany skrypt się nie gryzie. Czyli backup instalki gry i plików sav. Instalacja skryptu i testy działania. Jak OK to grasz dalej i testujesz kolejny skrypt, znów robiąc backup. Jeśli coś nie tak, to przywracasz grę z backupu i grasz dalej bez tego skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2011 o 14:50, Szynszyl napisał:

Dobra problem rozwiązał użytkownik forum ego. Nie ma rady żeby grac w ten mod trza grac w angielska wersje gry innej rady nie ma. jak chcecie to zamknijcie temat.

Bzdury. Nie ma takiej opcji żeby się nie dało wszystkie spolszczyć. Trzeba tylko wiedzieć czego i gdzie szukać, a by poradzić z readtextem.

Będzie czas, to zobaczę do tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już. Jest 361 zmian w pliku 0001 w porównaniu do oryginalnego pliku. To z tego powodu masz readtexty.

Plik znalazłem w pliku 16 cat/dat.

Nie obiecuję, ale może coś w tym temacie zrobię. Ale muszę mieć trochę czasu.

Oczywiście jeśli chcesz. Jeśli Ci nie zależy i wolisz grać w wersję EN gry, to napisz, odpuszczę sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2011 o 15:15, Szynszyl napisał:

Znaczy i tak już gram na EN ale może komuś sie przyda spolszczenie, tak wiec decyzje zostawiam tobie...

Napisz coś więcej o modzie (pozytywnego 😛 ) to może się na niego skuszę jak TOTT mi się znudzi. A że gram tylko w tłumaczone wersje modów, to szansa na tłumaczenie wzrośnie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram krótko w sumie mod dostarcza od groma nowych statków, głownie z seriali i filmów s-f. Mesli chodzi o mechanikę gry nie zauważyłem żadnych zmian (ale ja ogólnie mało co zauważam). Jedyna ciekawostka jest to że mod dodaje tez nowe sektory (chyba nie połączone z główną mapa). Sektory te należą do rasy neutralnej i są to światy właśnie z owych filmów. Na razie odkryłem statki ze Star Treka (większość była do znalezienia na BPG ale tutaj ich jakość wykonania jest lepsza) są tez statki z Battlestar Galactika chyba z którejś serii Stargate, no i z Gwiezdnych Wojen. Statków jest naprawdę dużo wiec każdy znajdzie coś dla siebie, pod względem wizualnym jak i użytkowym. To tyle co mogę na razie napisać, może z czasem coś dodam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem jak z twoim angielskim ale moim zdaniem w X-a można spokojnie grac po angielsku z podstawowa znajomością tego języka. Ogólnie jestem leniwa osoba i wole spolszczone gry, ale w tej grze granie in english rozwiązuje wszystkie (prawie) problemy z ReadTextami. A mod jest naprawdę warty jeśli fascynuje cie jakieś telewizyjne bądź kinowe uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2012 o 12:22, MikelluS napisał:

Jak najbardziej interesuje mnie uniwersum z seriali i filmów Star Trek, Star Gate , Babylon 5 i trochę z Star Wars.

Mam polską wersję TC w wersji 3.0 da się ją zmienić na angielską aby mod poprawnie działał ??

Czytaj FAQ. Masz tam w FAQ#72 opis jak zmienić wersję z angielskiej na polską. Musisz zrobić dokładnie na odwrót.

Możesz też zmienić wszystkie pliki txt moda MultiGalaxy na wersje PL. Masz to opisane również w FAQ#12. Nie będziesz miał readtextów, zamiast nich teksty po angielsku (tylko dotyczące nowych tekstów z moda, reszta gry będzie po polsku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prosta metoda przetestowałem dziś z ciekawości w przerobionej wersji PL na ENG zawsze będą readtexty na forum Ego w jednym z topiców jest wyraźnie napisane że tego moda instaluje się na czystą grę w wersji angielskiej lub niemieckiej zainstalowanie np. na wersję polską skutkuje readtextami 😀

Po zainstalowaniu nowej gry tylko w wersji angielskiej i wrzuceniu do niej moda readtextów nie ma 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...