Skocz do zawartości

- - - - -

Multi Galaxy Mod- zapytanie

67 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 25 czerwiec 2011 - 22:50

Wyświetl postUżytkownik Szynszyl dnia 25 czerwiec 2011 - 21:44 napisał

a czym to rozebrać i jeśli będą to co mam zrobić??

X3 modmanager

#12 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 17:05

No i kicha nic nie znalazłem.

#13 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 14:50

Dobra problem rozwiązał użytkownik forum ego. Nie ma rady żeby grac w ten mod trza grac w angielska wersje gry innej rady nie ma. jak chcecie to zamknijcie temat.

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 27 czerwiec 2011 - 15:45

Wyświetl postUżytkownik Szynszyl dnia 27 czerwiec 2011 - 14:50 napisał

Dobra problem rozwiązał użytkownik forum ego. Nie ma rady żeby grac w ten mod trza grac w angielska wersje gry innej rady nie ma. jak chcecie to zamknijcie temat.

Bzdury. Nie ma takiej opcji żeby się nie dało wszystkie spolszczyć. Trzeba tylko wiedzieć czego i gdzie szukać, a by poradzić z readtextem.
Będzie czas, to zobaczę do tego moda.

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 27 czerwiec 2011 - 16:47

No i już. Jest 361 zmian w pliku 0001 w porównaniu do oryginalnego pliku. To z tego powodu masz readtexty.
Plik znalazłem w pliku 16 cat/dat.
Nie obiecuję, ale może coś w tym temacie zrobię. Ale muszę mieć trochę czasu.
Oczywiście jeśli chcesz. Jeśli Ci nie zależy i wolisz grać w wersję EN gry, to napisz, odpuszczę sobie.

#16 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:15

Znaczy i tak już gram na EN ale może komuś sie przyda spolszczenie, tak wiec decyzje zostawiam tobie...

#17 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 czerwiec 2011 - 17:18

Wyświetl postUżytkownik Szynszyl dnia 28 czerwiec 2011 - 15:15 napisał

Znaczy i tak już gram na EN ale może komuś sie przyda spolszczenie, tak wiec decyzje zostawiam tobie...

Napisz coś więcej o modzie (pozytywnego :P ) to może się na niego skuszę jak TOTT mi się znudzi. A że gram tylko w tłumaczone wersje modów, to szansa na tłumaczenie wzrośnie :)

#18 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 30 czerwiec 2011 - 15:02

Gram krótko w sumie mod dostarcza od groma nowych statków, głownie z seriali i filmów s-f. Mesli chodzi o mechanikę gry nie zauważyłem żadnych zmian (ale ja ogólnie mało co zauważam). Jedyna ciekawostka jest to że mod dodaje tez nowe sektory (chyba nie połączone z główną mapa). Sektory te należą do rasy neutralnej i są to światy właśnie z owych filmów. Na razie odkryłem statki ze Star Treka (większość była do znalezienia na BPG ale tutaj ich jakość wykonania jest lepsza) są tez statki z Battlestar Galactika chyba z którejś serii Stargate, no i z Gwiezdnych Wojen. Statków jest naprawdę dużo wiec każdy znajdzie coś dla siebie, pod względem wizualnym jak i użytkowym. To tyle co mogę na razie napisać, może z czasem coś dodam...

#19 MikelluS

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 29 styczeń 2012 - 13:56

Szkoda że nikt nie przetłumaczy tego moda. W takim razie w niego raczej nie zagram:( żeby chociaż nie było read tekstów. Nie wiem czy dam radę to zmienić.Trudno, chwilowo gram w normalne TC z skryptami i mini modami.

#20 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 18 luty 2012 - 23:30

Nie wiem jak z twoim angielskim ale moim zdaniem w X-a można spokojnie grac po angielsku z podstawowa znajomością tego języka. Ogólnie jestem leniwa osoba i wole spolszczone gry, ale w tej grze granie in english rozwiązuje wszystkie (prawie) problemy z ReadTextami. A mod jest naprawdę warty jeśli fascynuje cie jakieś telewizyjne bądź kinowe uniwersum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych