Skocz do zawartości

Mod Statki Korporacji AMT


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Pojawiła się wersja 4.4 moda AMT dostosowana do patcha 1.2

Nie wiem jak ma się to do tłumaczenia zawartego w patchu 1.2, nie gram obecnie z modem TOTT więc nie sprawdzę.

Wersję 4.4 moda AMT można pobrać z tego linku: http://narod.ru/disk/31714380001/AMT_TOTT_v4.4.rar.html

UWAGA: strona jest w cyrylicy (użyć Gogle translate), trzeba przepisać kod aby pobrać plik (znów 🙁 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety ale po instalacji moda AMT 4.4 przy patchu 1.2 TOTT są readtexty, instalowałem od czystego X3 TC 3.1 poprzez patcha TOTT, następnie AMT 4.4, niestety ale teraz są w modzie tylko dwa pliki które zapewne w jakiś inny sposób muszą mieć ustawione spolszczenie. Yacku czy mógł byś przejrzeć jak to zrobić, miałem długą przerwę a chciał bym pograć w TOTT z modem AMT.

Juz wszystko w porządku po prostu nie zastąpiłem jednego pliku ze spolszczeniem. Jak coś będzie dalej nie tak to dam znać

Edytowane przez Cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pobrałem z linku z poprzedniej strony, zainstalowałem i pojawiła się jedynie kwatera główna, stoczni i akademii brak. W paczce były tylko pliki dat/cat (według pierwszego postu powinny być jeszcze inne), czyżby niepełna wstawka? (magiczne imie jest, ToTT jest, wszystko jak w instrukcji - instalacja jako fake patch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem zdobyć abordażem cytadele 😁 marines na max wyszkoleni, 5 płaszczek z jonami w skrzydle do smyrania po osłonkach, 4 osaki, 3 cerbery drobnicy nie licząc. Powiem szczerze zapomniałem że cytadela może przewozić m2 poczułem się... poczułem się jak początkujący 😀 to był pogrom... cytadela zmiotła całą moją flotę.... idę po szklaneczkę single cask i będę myślał jak to rozpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do AMT v4.4 dodano jedną misję: AMT Inkvizitor Plot. Dostępna jest jakieś pół godziny po zakupie Inkwizytora.

U mnie misja zgłosiła się komunikatem =TextIDNotFound=, musiałem wypakować rosyjski plik i przerobić na 3261.L048, bo polskiej wersji nie znalazłem. Niestety, tekst jest pisany cyrylicą.

W nagrodę możemy modyfikować Inkwizytora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...