Skocz do zawartości

Spolszczenie X-Rebirth


maloni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 9.10.2017 o 20:21, Moskit napisał:

Jak ktoś chciałby przetestować jak gra wygląda ze spolszczeniem skończonym w 10%, to zachęcam do pobrania pliczku z Nexusa.

I tak, jeszcze daaaleka droga przed tym tłumaczeniem i podsyłam link do pobrania tylko i wyłącznie dlatego, iż chciałbym poznać Wasze zdanie dotyczące nazewnictwa itp.

O ile ktokolwiek będzie chciał to pobrać. 😛

Moskit dzięki za spolszczenie, widze że ciągle rozwijane. Taka inicjatywa przyczyni się do tego że gra nie pójdzie w zapomnienie. Gra po nieudanym debiucie okryła się złą sławą i chociaż teraz po licznych poprawkach jest naprawdę dobra trudno już przyciągnąć graczy . Cytat żeby link łatwiej było znaleść.

Edit. Ostatni relase spolszczenia Moskita i jego ekipy w lutym, pozwoliłem sobie dokonać małych korekt. Dużo ich nie było - kilkanaście bo spolszczenie jest dość dobre. Lista zmian w pliku tekstowym . Spolszczenie X Rebirth 4.30. @Moskit jeśli Ci się zmiany spodobają wrzuć na Nexusa.

Korektę aktualizuje od czasu do czasu gdy podczas gry coś mi się rzuci w oczy. Numercja korekt a,b ,c itd. Aktualnie jest oznaczona literką g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.05.2018 o 11:54, saradeus napisał:

Ostatni relase spolszczenia Moskita i jego ekipy w lutym, pozwoliłem sobie dokonać małych korekt. Dużo ich nie było - kilkanaście bo spolszczenie jest dość dobre. Lista zmian w pliku tekstowym . Spolszczenie X Rebirth 4.30. @Moskit jeśli Ci się zmiany spodobają wrzuć na Nexusa.

Super! Rzucę okiem na to i podrzucę na Nexusa w wolnej chwili. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...