Skocz do zawartości

* * * * * 1 głosy

Spolszczenie X-Rebirth

106 odpowiedzi w tym temacie

#11 bufi

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaSwinemünde

Napisano 01 wrzesień 2011 - 16:00

Dobry dubbing we Freespace2?!? Chyba graliśmy w dwie rózne gry. Tam po polsku gadali tak sztucznie, że cała gra traciła klimat.
Nigdy więcej takich dabingów w spejsimach!!

P.

#12 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 wrzesień 2011 - 20:11

A mi się podoba jak tam gadają....

#13 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 wrzesień 2011 - 13:54

Najlepsze wyjście to dać wybór, tak jak np. w Mass Effect. Podczas instalacji masz wybór. Albo pełna polska wersja językowa albo kinowa. A że space simy w Polsce mają dziś dość wąską grupę odbiorców to nikt nie będzie robił do X:Rebirth polskiego dubbingu. A przynajmniej tego się spodziewam.

#14 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin

Napisano 03 wrzesień 2011 - 22:08

Witam racja ja tez się nie spodziewam cudów ale dla mnie wersja minimum to wersja kinowa (choć wiadomo że angielska wersja mówiona i słuchana w słuchawkach jest bardziej naturalna jak stękania powiedzmy Frączewskiego narzekającego na przerwy w kompresji danych w zliczaniu skoku nad przestrzennego albo wydającego rozkazy dla skrzydła aby utworzyć formacje gwiazdy do obrony lotniskowca)

#15 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon

Napisano 08 sierpień 2013 - 19:20

Rozumiem, że będzie pospolite ruszenie, aby spolszczyć grę. Jak za starych, dobrych czasów? :P

#16 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 205 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:49

Trzeba się pośpieszyć z XuDB 4.0, planowałem sekcję do społecznościowego tłumaczenia dodatków ;)

#17 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 10 sierpień 2013 - 10:11

Ja się piszę, jakby co...

#18 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 10 sierpień 2013 - 12:45

Nigdy nie próbowałem ale myślę, że ze swoim angielskim dałbym radę coś potłumaczyć. Jeśli brakuje wam ludzi to też się piszę.

#19 Omicron

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 173 postów
  • LokalizacjaOmicron Lyrae
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 10 sierpień 2013 - 13:44

Co prawda prowadzę kilka projektów z tłumaczeniem które nie są związane z grami, więc też chętnie pomogę w tłumaczeniu :)

#20 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 21 październik 2013 - 18:37

a na grzyba komu Dubbing PL??? jak wy to sobie wyobrazacie ??? xen szczeka po polsku { ej ty niezabijaj mnie , juz wyskakuje i zostawiam ci statek } sorrki ale ja tego sobie nie moge wyobrazic lada dzien bedzie premiera rebith ,czyli 15 listopada w swiecie raczej wszystko wiadome a co ze spolszczeniem ?????? jak ktoz z forumowiczow sie zanie niewezmie tobedziemy grali z nosem w slowniku wiec prawde mowiac to proscie jak i ja prosze by Yacek i Lewar zorganizowali tlumaczenie jako i dawniej bywalo . Sami wiecie seria X nie jest wzasadzie popularna bo to zbyt ciezka gra ,rozumki zombiakom sie przegrzewaja , za wiele musi sie myslec , nie jak przy strzelankach typu Quake i inne tu jest muslenie i kalkulowanie inaczej nienada a to nie jest na tredzie .wiec wzasadzie Dubbing jest nieoplacalny.
hihihihihi moje dzieci to eeeeeeeeeeeeeee lepiej nie mowic .

tak ze plisss zmilujcie sie i zrobcie jakies spolszczenie ????!!!!!!!

Z powazaniem Balbinka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych