Skocz do zawartości

* * * * * 1 głosy

Spolszczenie X-Rebirth

106 odpowiedzi w tym temacie

#101 elgyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 październik 2017 - 19:17

Pięknie :)
Czekam na więcej :)
Nareszcie :)

#102 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 17:40

Tak trzymać chłopaki, pomógł bym ale za dużo obowiązków i nie gram w Rebirth ale jak byście skończyli to z miłą chęcią bym spróbował

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

#103 petros13

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 12:05

Dzięki wielkie!!! Za tak "niewiele"... ]:>

#104 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:36

@petros13 - wybacz, że tak niewiele jest aktualnie przetłumaczone, ale aktualnie od prawie miesiąca mam crunch w firmie i siedzę po 11-13h w pracy. Jak się skończy to na pewno wznowię prace nad tłumaczeniem. ;)

#105 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1380 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:46

Przecież to bot xD

#106 saradeus

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 95 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 09 maj 2018 - 11:54

Wyświetl postUżytkownik Moskit dnia 09 październik 2017 - 20:21 napisał

Jak ktoś chciałby przetestować jak gra wygląda ze spolszczeniem skończonym w 10%, to zachęcam do pobrania pliczku z Nexusa.

I tak, jeszcze daaaleka droga przed tym tłumaczeniem i podsyłam link do pobrania tylko i wyłącznie dlatego, iż chciałbym poznać Wasze zdanie dotyczące nazewnictwa itp.

O ile ktokolwiek będzie chciał to pobrać. :P

Moskit dzięki za spolszczenie, widze że ciągle rozwijane. Taka inicjatywa przyczyni się do tego że gra nie pójdzie w zapomnienie. Gra po nieudanym debiucie okryła się złą sławą i chociaż teraz po licznych poprawkach jest naprawdę dobra trudno już przyciągnąć graczy . Cytat żeby link łatwiej było znaleść.

Edit. Ostatni relase spolszczenia Moskita i jego ekipy w lutym, pozwoliłem sobie dokonać małych korekt. Dużo ich nie było - kilkanaście bo spolszczenie jest dość dobre. Lista zmian w pliku tekstowym . Spolszczenie X Rebirth 4.30. @Moskit jeśli Ci się zmiany spodobają wrzuć na Nexusa.

Korektę aktualizuje od czasu do czasu gdy podczas gry coś mi się rzuci w oczy. Numercja korekt a,b ,c itd. Aktualnie jest oznaczona literką g

#107 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 20 maj 2018 - 13:21

Wyświetl postUżytkownik saradeus dnia 09 maj 2018 - 11:54 napisał

Ostatni relase spolszczenia Moskita i jego ekipy w lutym, pozwoliłem sobie dokonać małych korekt. Dużo ich nie było - kilkanaście bo spolszczenie jest dość dobre. Lista zmian w pliku tekstowym . Spolszczenie X Rebirth 4.30. @Moskit jeśli Ci się zmiany spodobają wrzuć na Nexusa.

Super! Rzucę okiem na to i podrzucę na Nexusa w wolnej chwili. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych