Skocz do zawartości

Gdzie są nowe statki ?


nekkoru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed tygodniem postanowiłem znów rozpocząć przygodę z X3 TC (3.0). Prócz tych modów co zwykle, postanowiłem wrzucić kilka okrętów (z gwiezdnych wrót: Prometheus X303 by Balogt/cycrow oraz SG_Goauld_Hatak by Megaship), i mój problem polega na tym, że pomimo 50 godzin gry, żadnego z tych okrętów nie widziałem ani nie słyszałem. Ktoś wie co zrobić aby ujrzeć te stateczki? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2011 o 08:36, nekkoru napisał:

Zainstalowałem je pojedynczo. A to nie ma tak jak np. w GTA, że zainstalowany pojazd zastępuje po prostu inny? Jeśli nie, to jak rozwiązywana jest kwestia rozlokowywania statków, w której rasie się pojawiaj,a na czyich stoczniach są do kupienia?

To nie jest tak. Statki pojawiają się jako dodatkowe i to tylko dostępne dla gracza, NPC nie używają (albo prawie nie używają) tych statków. Gdzie dane statki się pojawią, zależy od ustawień w pliku .xsp. Można to było podglądnąć w starym PM dla X3R, czy nowy ma taką możliwość to nie wiem, bo nie używam. A raczej chyba nie, bo format .xsp nie jest już używany do tworzenia nowych statków. W TC nowe statki dodaje się modami, wszystkie (prawie) statki .xsp pochodzą z X3R. I podobnie jak LeWaR nie polecam dodawania do TC statków w formacie .xsp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...