Skocz do zawartości

Mod Time Of The Truth 1.1


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 18.05.2011 o 08:29, Cyberstorm napisał:

Kolorowe nazwy sektorów coraz bardziej zaczynają przeszkadzać (mam na uwadze niemożność znalezienia nazwy sektora po pierwszej literze). Czy można to jakoś "wyłączyć" ?.

Nie można. Pozostaje tylko ręczna edycja dwóch plików tekstowych.

W dniu 18.05.2011 o 14:35, Spikex napisał:

Nie wiem czy i jak się da, ale ja posługuję się mapą z internetu bo inaczej się nie da 😛

A o mapie Scorpa słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2011 o 22:57, Spikex napisał:

A jest mapa Scorpa zrobiona pod TOTTa, czy ona sama się pod niego ustawia. Mam na myśli czy będą widoczne na niej sektory z moda?

Mapa Scorpa jest uniwersalna, działa z każdą wersją gry (z każdym modem). To co będzie pokazywała, zależy wyłącznie od Ciebie, od tego jak często będziesz ją aktualizował.

Polecam zapoznać się z FAQ: http://xudb.pl/index.php?/topic/12-pytania-do-faq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... przeinstalowałem sobie mod 1.0 na wersje 1.1, gre zacząłem od nowa, przez kilka etapow miałem rzeczywiście naprowadzania, później naprowadzanie na misje zgasło, nie pokazuje , do tego wiem że można było kupić Moduł skoku do punktu, czy jakoś tak, teraz nie mam go w żadnej stacji, jestem w trakcie wykonywania misji głownej TOTT Wróg publiczny na etapie zdobywania Połyskującego kryształu, moduł skoku do punktu jest tu o tyle wazny że co jakiś czas kryształ uszkadza moj statek i bez modułu skoku do punktu nie za bardzo mam jak go przekazać Gonerom , pytanie w jakich stacjach jest dostępny moduł skoku do punktu czy jak go tam zwał oraz czy ma ktoś podobne spostrzeżenia co do naprowadzania na misje głowną, pozdrawiam dee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro misja daje zadanie odszukania czegoś, to raczej bez sensu byłoby, aby obiekt, który mamy znaleźć był wskazywany przez naprowadzanie. "Idź poszukaj ukrytych skarbów, sam tam pod krzaczkiem na lewo od studni" 😛

W misjach fabuły TC, również w takich przypadkach naprowadzanie nie działa.

Co do Modułu skoku do punktu, dostepny jest we wszystkich stacjach, ale terran, w sektorach Wspólnoty w tylko wybranych. Mapa Scorpa wszystko wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2011 o 17:42, Yacek napisał:

Skoro misja daje zadanie odszukania czegoś, to raczej bez sensu byłoby, aby obiekt, który mamy znaleźć był wskazywany przez naprowadzanie. "Idź poszukaj ukrytych skarbów, sam tam pod krzaczkiem na lewo od studni" 😛

W misjach fabuły TC, również w takich przypadkach naprowadzanie nie działa.

Co do Modułu skoku do punktu, dostępny jest we wszystkich stacjach, ale terran, w sektorach Wspólnoty w tylko wybranych. Mapa Scorpa wszystko wie.

Nie zrozumiałeś mnie... naprowadzanie straciłem jak miałem szukać śladu Belzebuba, tam latasz trasą jakiegoś konwoju, nie pamiętam już, ale po kolei musimy szukać śladu po sektorach i po 3 sektorze przestało mi pokazywać w misjach że mam coś zrobić, tak juz jest do teraz, np. wszystkie zadania splitów np szukajac kronik w "Moje misje" nie pokazuje mic i aby wiedziec co zrobić, musze zajrzeć do "Moj dziennik wiadomości" i tam w razie co szukać info gdybym zapomniał jaka mam misje, ale to nie jest moj głowny problem . Wspomniałem o krysztale nie w sensie ze nie moge go odnaleźdz bo nie mam naprowadzania, ale ze bez modułu trudno jest skonczyć misje bo nie mam dość dużo czasu aby dolecieć do do Stacji Gonerów, a co do mapy scorpa, nie używam jej bo wydaje mi sie (ale może mi się tylko wydaje) że strasznie mi jak ją ma muli , no ale cóż jako że bez Modułu nie uda mi się skonczyć misji bedę musiał ją niestety zainstalować, chyba że ktoś mi powie , w jakim sektorze np splitów lub boronów mogłbym znaleźdź owe urządzonko to bym nie musiał instalować mapy i byłbym winny pifffko 😀 poki co pozdrawiam i do następnego Dee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem, bo nie napisałeś tego dokładnie.

Powiem Ci jak będzie u mnie, jak w końcu zabiorę się za fabułę 😛

Może nie do końca napisali kod MD odpowiadający za briefing? Nie sprawdzałem.

Mapa mulić powinna tylko przy eksporcie danych. A tego przecież nie robisz co 5 minut? (no ja czasem częściej 😀 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Skoku do Punktu (fabuła Wróg Publiczny, ale nie wiem jak w innych fabułach) jest dostępny na przykład w splickim sektorze Family Zein (Departament Wywiadu - stacja pojawia się wraz z wykonywaniem zadań fabuły i w czasie jej wykonywania na pewno tam trafimy), teladiańskim sektorze Scale Plate Green (Stacja Badawcza, również pojawia się wraz z fabułą) lub w sektorze Senator's Badlands (Dok Zaopatrzeniowy Yaki - jest tam zawsze, czyli od początku gry). Uważam, że to najlepsza rzecz jaką można kupić, ponieważ bardzo ułatwia walkę we wrogich sektorach jak również wykonywanie zwykłych misji.

PS

Czy udało się komuś przejąć Kha'acki Battleship? 😛 - latam Khaa'ckim Niszczycielem (a właściwie "przenoszę się" za pomocą modułu) i jego osłony (10G) wspomniany Battleship zdejmuje chyba równie szybko jak największe statki starożytnych (do tego ma regenerację "20-to gigowych" własnych osłon tak przerażająco szybką, że wydaje się absolutnie niemożliwe jego przejęcie). Nie jestem w stanie podlecieć do niego z odległości 10km do 6km (zasięg emiterów gamma) nawet gdy on leci prosto na mnie z pełną szybkością i ja również z "full speed" w jego kierunku (przy 8km już "nie żyje").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2011 o 08:06, Cyberstorm napisał:

Moduł Skoku do Punktu (fabuła Wróg Publiczny, ale nie wiem jak w innych fabułach) jest dostępny na przykład w splickim sektorze Family Zein (Departament Wywiadu - stacja pojawia się wraz z wykonywaniem zadań fabuły i w czasie jej wykonywania na pewno tam trafimy), teladiańskim sektorze Scale Plate Green (Stacja Badawcza, również pojawia się wraz z fabułą) lub w sektorze Senator's Badlands (Dok Zaopatrzeniowy Yaki - jest tam zawsze, czyli od początku gry). Uważam, że to najlepsza rzecz jaką można kupić, ponieważ bardzo ułatwia walkę we wrogich sektorach jak również wykonywanie zwykłych misji.

No to mam jakiegoś zonka.... bo w żadnej z tych stacji nie mam modułu dostepnego 😛 nie byłem co prawda jeszcze w w dokach Yaki zaraz wysle tam Strzałe i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2011 o 09:50, Deestruktor napisał:

No to mam jakiegoś zonka.... bo w żadnej z tych stacji nie mam modułu dostepnego 😛 nie byłem co prawda jeszcze w w dokach Yaki zaraz wysle tam Strzałe i zobaczymy

Gwoli pewności, ten moduł to "dodatek" i w dziale dodatków trzeba go szukać (coś jak oprogramowanie) i tak jak np. dla zgarniacza rudy trzeba mieć ładownie XL, aby się nim "pobawić" 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2011 o 15:01, Cyberstorm napisał:

Gwoli pewności, ten moduł to "dodatek" i w dziale dodatków trzeba go szukać (coś jak oprogramowanie) i tak jak np. dla zgarniacza rudy trzeba mieć ładownie XL, aby się nim "pobawić" 😛.

wiem, sprawa jest taka , w w/w stacjach nie ma , ale moze sie pojawi jak wreszcie argoni przestaną na mnie polować, w sektorach ziemskich rzeczywiscie jest ale moje z nimi stosunki uprawniają mnie do latanie jedynie w Pasie Asteroid , problem rozwiązałem instalując stocznie ATM u Gonerów mam wysoką reputacje wiec kupiłem owy modul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak dla czystej informacji, to M0-Władyka bardzo łatwo zdobyć abordażem (utrata reputacji u Gonerów praktycznie niezauważalna, nie mam również problemów z AMT). Największy problem to zdjęcie osłon (8 dział Gausa w Antychryście to jakieś 5-6 minut ciągłego, szybkiego klikania myszką 😀). Wystarczy (tak jak w większości dużych statków) znaleźć "martwy punkt" i abordaż jest wtedy banalnie prosty (z Władyką jest o tyle łatwiej, że można się w ten punkt wpasować, gdy statek nie strzela do nas czym tylko ma 😀). Gdy się już we wspomniany punkt wbijemy, atakowany statek przestaje strzelać, my dopasowujemy szybkość (shift-f) i kierunek lotu, przełączamy na wieżę główną (F1), zdejmujemy osłony, wyrzucamy dwie kapsuły (20 marines jest chyba niezbędnych), trzymamy osłony poniżej 5% przez chwilkę (w międzyczasie [F2] "poprawiamy" kierunek lotu i odległość od kadłuba pancernika, bo Władyka jednak odrobinę się "wierci" - potężne osłony regenerują się wolno, więc zdążymy wrócić przez 2x F1 do działa głównego aby dalej pilnować osłon), a później czekamy 😀. Moi wojacy zajmują ten statek bez strat własnych, przy zostawionym 97% kadłuba (później Hyperion z 8 laserami naprawczymi doprowadzi go szybko do 100%). Przy tym pancerniku, Inkwizytor to zabawka.

PS.

Nie wiem dlaczego, ale przy takiej "martwo-punktowej" operacji, statki które próbujemy zdobyć abordażem zazwyczaj lecą grzecznie i prosto z równą prędkością (no chyba, że lecą prosto na stację, albo bramę 😛).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak dla czystej ciekawosci mam pytanko kiedys w reunionie byla taka loterja mozna bylo stateczek wygrac i kaske i cos tam jeszcze teraz znalazlam astronaute szczesciaza z loterji laureat 1 nagrody ( ale skubany mial szczescie )i to pzrypomnialo mi o loterji jest ??? moze tu loteria ?? czy nie ma ??? jak nie ma to bardzo prosze o uzupelnienie tego braku bo sie wnerwie i spacyfikuje ten wasz swiat ...... noooo ..

z powarzaniem Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.06.2011 o 10:55, MARMUR243 napisał:

Mam prośbę do kolegów, mianowicie wróciłem do gry i przypadkowo dzięki Yackowi dowiedziałem się o tym modzie. I teraz mam kłopot bo nie wiem która jest aktualna spolszczona wersja tego moda. Bardzo proszę o pomoc (najlepiej cierpliwą osobę)

http://xudb.pl/index.php?/topic/1752-polskie-pliki-tekstowe-tlumaczenie-dla-moda-tott/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A zdejmą tego bana, co mi okręty wysadzał (anty cheat)? Bo ja mam nawalone tych modów wszystkich w jednej małej gierce [mody Apricota, Cycrowa, skrypty wszelkiej maści.... liczyć dalej? A, jeszcze jakieś 400-700 dodatkowych statków gotowych do wsadzenia], że nie pamiętam nawet na którym profilu co mam.... Chetami posługiwaem się jak fabuły przejsć się nie dało [np. mod Apricot 3. Super Hub mod full],przykładowo: fabułka borońska z Hubem i wcześniej wymienionym modem. Lece do tego Xenońskiego sektora cośtam a przed wlotem mam tak: Xenon: 7* M1, 5* M2, z 10* M7M, 5* M7 Q, 8* M6, M3-5 nawet nie liczę... Niczym się nie przebijesz bez God Mode, lub floty 15 ziemskich niszczycieli [lub ATF] rozumiecie mnie? Mnie na taki luksus stać nie było... Nie w tedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...