Skocz do zawartości

- - - - -

Mod Time Of The Truth 1.1

90 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 maj 2011 - 22:02

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 14 maj 2011 - 21:57 napisał

Takie małe literki, że nie widać :unsure: Moja wina. Ślepne.
Znaczy spolszczenie jest w exeku czy osobno trzeba pobrać? To tak dla uściślenia...

Tak, spolszczenie jest w exeku, a po instalacji w pliku 14.dat, jak na razie nic nie potrzeba pobierać dodatkowo. Spolszczenie dostępne na Mamucie jest już nie aktualne. Za kilka dni, będzie tam poprawione spolszczenie dla wersji 1.1, bo już znalazłem kilka błędów.

#12 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 14 maj 2011 - 22:03

Wyświetl postUżytkownik Yacek dnia 14 maj 2011 - 22:02 napisał

Tak, spolszczenie jest w exeku, a po instalacji w pliku 14.dat, jak na razie nic nie potrzeba pobierać dodatkowo.

Ok, czyli pliki ze starego spolszczenia są do wywalenia z t. Posprzątałem już :unsure:

#13 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 maj 2011 - 22:06

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 14 maj 2011 - 22:03 napisał

Ok, czyli pliki ze starego spolszczenia są do wywalenia z t. Posprzątałem już :unsure:

Wyświetl postUżytkownik Yacek dnia 14 maj 2011 - 19:57 napisał

Tylko wiesz, zawsze bezpieczniej jest na czystą grę :)

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 maj 2011 - 08:52

Polecałbym jednak instalację moda na nowej instalce gry wg. schematu:
1. Nowa czysta instalacja TC
2. Aktualizacja gry do patcha 3.1
3. Mod TOTT v1.1
4. Aktualizacja spolszczenia.
5. Uruchomić grę, wybrać profil startowy, wybrać poziom trudności.
6. Zadokować na najbliższej stacji w celu zapisania gry.
7. Dodać używane wcześniej skrypty i mody.

Dlaczego tak?
1. Będziemy mieć pewność że mod TOTT zainstalował się poprawnie.
2. Rozpoczęcie nowej gry to wykonanie wielu skryptów tworzących wszechświat X. Jeśli dodamy do tego jeszcze inne mody i skrypty, które podczas pierwszego uruchamiania gry po ich instalacji również uruchamiają własne skrypty, to może dojść do konfliktu.
A chyba lepiej poświęcić kilkanaście minut na instalacje nowej gry, niż po kilku, kilkunastu dniach gry przekonać się że coś nam nie działa poprawnie lub czegoś nie mamy w grze, bo źle uruchomiła na się gra na starcie.
Oczywiście to tylko moja sugestia, a każdy gra jak uważa. Tylko proszę później nie narzekać, że coś wam nie działa, jak instaluję zawsze w ten sposób i nie mam problemów.

#15 "Xenobot"

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaXenon Cor 023
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 15 maj 2011 - 11:10

Jestem ciekaw tej po prawy wydajności.. ? właśnie instaluje.. zobaczymy :P

#16 waluś

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 15 maj 2011 - 12:59

może ktoś pomoże?
po instalacji TOTT 1.1 po uruchomieniu gry, po wczytywaniu, w momencie jak powinno pojawić się menu główne gry, niestety gra wyskakuje do windowsa,
na wstępie zaznaczę że odinstalowałem wszystko, wyrzuciłem wszystkie dodatki i śmieci, i instalowałem na czystą grę v3.1 :P
jakieś sugestie??

#17 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 15 maj 2011 - 20:02

Po instalacji TC i patchowaniu do 3.1 zrobiłem archiwum zip.
Teraz wystarczy, że je rozpakuję i po problemie (wywalając oczywiście poprzedni katalog TC :P.

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 maj 2011 - 20:19

Wyświetl postUżytkownik waluś dnia 15 maj 2011 - 12:59 napisał

może ktoś pomoże?
po instalacji TOTT 1.1 po uruchomieniu gry, po wczytywaniu, w momencie jak powinno pojawić się menu główne gry, niestety gra wyskakuje do windowsa,
na wstępie zaznaczę że odinstalowałem wszystko, wyrzuciłem wszystkie dodatki i śmieci, i instalowałem na czystą grę v3.1 :P
jakieś sugestie??

A czy instalowałeś TC od nowa? Czy tylko pousuwałeś wszystko z wcześniejszej instalki?
Może zainstaluj od nowa TC?
Co do menu w TOTT, ma ono podmieniony plik wideo, który odtwarza film w tle. Może masz problem z odtwarzaniem tego filmu (kodeki?). Jeśli instalacja od nowa TC, nie pomoże, napisz, sprawdzę i podpowiem jak przywrócić stary plik wideo do menu.

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 15 maj 2011 - 20:02 napisał

Po instalacji TC i patchowaniu do 3.1 zrobiłem archiwum zip.
Teraz wystarczy, że je rozpakuję i po problemie (wywalając oczywiście poprzedni katalog TC :).

Ja mam tak od dawna, dodatkowo mam już w tym archiwum doinstalowaną mapę Scorpa.

#19 Spikex

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 maj 2011 - 21:19

Nie wiem czy to wina tych kolorowych nazw sektorów, czy może coś innego ale nie da się na mapie galaktyki wybierać sektorów poprzez wciśnięcie odpowiedniej litery. Działa to tylko na tych "białych" sektorach. Trochę to irytujące, gdy trzeba przesunąć mapę z jednego końca na drugi. Nie wie ktoś czy da się to naprawić?

#20 Cyberstorm

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 15 maj 2011 - 21:53

Mam ten sam błąd z mapą (bo chyba jest to błąd, a nie celowe założenie). Poza tym grając z betą v1.1 fabryki "coś tam" produkowały, a w ten chwili jak zwykle pusto (to znaczy pamiętam tą "pustość" z czystej gry). Również dziwnie wygląda sprawa zakupów u Teladian (profil Wróg Publiczny), choć mam tylko +3 reputacji to mogę kupić u nich rzeczy które u innych wymagają o wiele większej (np. Osłona 10GJ u Argonów wymaga +7, czy nawet zakup SCS wymaga +5), a u Teladian mogę kupić praktycznie każdy sprzęt (poza statkami), chociaż jak wspomniałem mam z nimi reputację +3.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych