Skocz do zawartości

- - - - -

Nowy sprzęt

41 odpowiedzi w tym temacie

#11 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 maj 2011 - 13:52

z RAID'em czy bez niego i tak jest to szybki komputer.

#12 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 maj 2011 - 14:09

Widocznie czegoś nie zrozumiałem :P

Nie ważne :)

#13 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 maj 2011 - 16:45

Szybki to jest procek. Zresztą sam zobaczysz :P

#14 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisano 16 maj 2011 - 17:59

Na pewno w X:Rebirth się przyda szybki procek :P

#15 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 maj 2011 - 18:36

Ha! i jeszcze szybsze ładowanie sektorów :P

#16 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 maj 2011 - 19:10

Jak zależy Ci na szybkości proca to dołóż do Core i7 2600K. Potwór :P
http://pclab.pl/art44338-20.html

#17 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin

Napisano 16 maj 2011 - 20:36

Witam mam mały dylemat mianowicie chodzi o konfigurację sprzętu z tego co wiem wszystko jest OK kiedy współpraca komponentów takich jak karty graficznej jest uzależniona od płyty głównej tej zaś od procesora i pamięci i te parametry nie szły ze sobą w parze w zależności od producenta to optował bym za zakupem kompa w firmie która posiada przynajmniej studio konfiguracyjne a nie makietę montowania kompa na zamówienie ja korzystam z firmy yamo mogę dodać sobie więcej ram czy inny dysk podstawa i procek uzależnione są od tego czy będą ze sobą współpracować bez konfliktów pamiętam że za dawnych czasów była to rzecz bardzo istotna w sumie myślę że to się sprawdza do dziś bo mam kompa od 2,2 roku i wszystkie gry do tej pory i programy działają bezproblemowo ( miałem objekcję przy Wiedźminie) ale dziś po instalce nie mam żadnych że takie truchło jak moje mające 27 miesięcy życia takie coś uciągnie teraz wiem że to możliwe parametry modelu Yamo Engine 1H z dnia 21.08. 2008 przeszły moje najśmielsze oczekiwania w sumie zbierałem się z kupnem nowego kompa ale teraz chyba poczekam jeszcze trochę aż ten zacznie się zawieszać czy dławić a tu nic(procek intel core duo 8200,chipset p.g. 650slipamięć 4G dysk 500G SATA2 32kBcashe karta grafiki 9600 GT Geforce) reszta parametrów wynika z płyty głównej z mojej dyspozycji zmieniono tylko ilość pamięci z 2G na 4G i to wszystko, komp sprawuje się super od tego czasu nawet nie musiałem reanimować systemu operacyjnego W XP a wszyscy wiedzą że cza go reanimować w zależności od obciążenia raz na 16 do 20 miesięcy

#18 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 16 maj 2011 - 20:41

XP co 3 miechy do wymiany :P
Zobacz co mam w stopce. Kupione zaraz jak tylko C2D8200 pokazał się w Polsce. Używam płyt Gigabyte cały czas i się nie zawiodłem. Kompy składam sam bo to moja praca i lubię to co robię.

#19 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin

Napisano 16 maj 2011 - 20:50

Przepraszam LeWaR ale to co napisałem to wszystko mnie się tyczy i ja takie odniosłem wrażenie po zakupie tego modelu ale jak sam wiesz to są tylko subiektywne wrażenia użytkownika sprzęt był kupowany pod X3TC więc resztę zostawię waszym (twoim wyobrażeniom ) ale mimo wszytko następnego kompa kupie u nich latem tego roku albo po wejściu W8 :P

#20 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisano 16 maj 2011 - 21:33

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 16 maj 2011 - 20:41 napisał

XP co 3 miechy do wymiany :P
Zobacz co mam w stopce. Kupione zaraz jak tylko C2D8200 pokazał się w Polsce. Używam płyt Gigabyte cały czas i się nie zawiodłem. Kompy składam sam bo to moja praca i lubię to co robię.

Zadziwię Cię :) Ja XP reinstalowałem dopiero po 4 latach :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych