Skocz do zawartości

- - - - -

Windows 7 x86 czy 64bit

34 odpowiedzi w tym temacie

#11 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 31 grudzień 2011 - 18:01

A Ty co archeolog? ;) żeś odkopał temat.

#12 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 31 grudzień 2011 - 18:57

A ty Konrad162 z innej epoki to są właśnie te rodzynki - moim np jest Speelcross gra czeskich deweloperów z końca lat 90 w którą już od dawna nie mogę grać bo ona operuje bezpośrednio z pod MS DOS i wielu z was nie ma pojęcia co to jest bo jest z epoki WIN95 lub 3.11 ale ci co choć ją liznęli wiedzą o czym piszę

#13 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 styczeń 2012 - 19:09

Akurat Win95 i 3.11 to nakładki na dos...... VM Ware ma teraz fajne maszyny wirtualne - spróbuj tam z DOSem

#14 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 23:22

Wyświetl postUżytkownik Kedudg dnia 31 grudzień 2011 - 18:57 napisał

A ty Konrad162 z innej epoki to są właśnie te rodzynki - moim np jest Speelcross gra czeskich deweloperów z końca lat 90 w którą już od dawna nie mogę grać bo ona operuje bezpośrednio z pod MS DOS i wielu z was nie ma pojęcia co to jest bo jest z epoki WIN95 lub 3.11 ale ci co choć ją liznęli wiedzą o czym piszę

A żeś nawiązał do mojej wypowiedzi ?!? I ogólnie całego tematu ?!?

A co do Twojej to z tym lizaniem epok i doświadczeniem to bym nie szalał. Bo wielu z nas jest tu już wiekowych można by rzec :-) Co do dat to o ile sie nie myle to np. taka pierwsza z brzegu gra jak Settlers jest starsza od Speelcross'a :-). Nie mówiąc o innych jak History-Line (gram od czasu do czasu do tej pory na netbook'u) czy Scorched Earth (chyba tak to sie pisało) w którego zagrywały się dzieciaki mojej siostry

Co do emulacji to mili Państwo jest coś takiego jak "dosbox" poszukać obejrzeć zainstalować i grać w stare gry. ewentualnie maszyna wirtualna z jakimś tam wiekowym systemem.

PS Lewar o ile widziałem że 3.11 to nakładka o tyle 95 bym o to nie podejrzewał albo też wiedziałem ale zapomniałem ;)

#15 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 styczeń 2012 - 09:30

Konrad162 ja nie podawałem przykładu starej gry w jaką grałem, tylko w grę w jaką najchętniej bym pograł a nie mogę od czasu do czasu na dzień dzisiejszy i to taki miało cel bez żadnych podtekstów, a jeżeli tak zrozumiałeś to przepraszam wszystkich ( nie było to zamierzeniem mojego wpisu jakiekolwiek udowadnianie swojej wiedzy czy czegoś w tym rodzaju w tych rzeczach jestem tylko użytkownikiem nic więcej).

#16 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 02 styczeń 2012 - 10:15

Wyświetl postUżytkownik Kedudg dnia 02 styczeń 2012 - 09:30 napisał

Konrad162 ja nie podawałem przykładu starej gry w jaką grałem, tylko w grę w jaką najchętniej bym pograł a nie mogę od czasu do czasu na dzień dzisiejszy i to taki miało cel bez żadnych podtekstów, a jeżeli tak zrozumiałeś to przepraszam wszystkich ( nie było to zamierzeniem mojego wpisu jakiekolwiek udowadnianie swojej wiedzy czy czegoś w tym rodzaju w tych rzeczach jestem tylko użytkownikiem nic więcej).

Może to i nie temat na takie dysputy, ale jak chce się pograć w naprawdę stare gry to to co mówiłem wcześniej jest program który nazywa się DosBOX,

#17 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 06 styczeń 2012 - 15:16

Wyświetl postUżytkownik Konrad162 dnia 31 grudzień 2011 - 18:01 napisał

A Ty co archeolog? ;) żeś odkopał temat.

Ja tam na daty nie patrze. Nie ma rozwiazania, zamknięcia, to pisze. Autor tematu nie stwierdził, że już coś wybrał i nie trzeba. ;p

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 06 styczeń 2012 - 16:41

Wyświetl postUżytkownik MacDyller dnia 06 styczeń 2012 - 15:16 napisał

Ja tam na daty nie patrze. Nie ma rozwiazania, zamknięcia, to pisze. Autor tematu nie stwierdził, że już coś wybrał i nie trzeba. ;p

A czasem warto zobaczyć na daty, bo odpowiadanie po np. roku traci sens, autor pytania może już nie zagląda na forum, dla innych to bez znaczenia skoro nikt nie drążył tematu, itp.

#19 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 06 styczeń 2012 - 18:13

Wiem, wiem, warto. Nie jestem tu od dziś, tak żartuję, bo nie spojrzałem.

#20 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 06 styczeń 2012 - 18:24

Z drugiej strony po pewnym czasie znajdą się nowe argumenty, nowe fakty i temat być może znowu zacznie żyć. Jestem przeciw zamykaniu tematów (no chyba, że nic nie wnoszą...) Nie mówię akurat o tym, ale o ogólną idee

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych