Skocz do zawartości

Co zrobić z modułami produkcyjnymi


Kedudg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały zgryz SCS zaczął generować mi moduły produkcyjne w sektorach jako respamowane fanty oczywiście je zbieram i ładuje na TL ale uzbierałem już ich 8 w sumie wszystkie warte są ze 300 milionów ale pomyślałem aby je wykorzystać do mobilnych ruchomych fabryk tylko nie wiem jak to zrobić już próbowałem je montować pojedynczo na statkach ale nic mi z tego nie wychodzi i nie chcą działać chyba potrzebuje czegoś nie wiem czy skryptu cz określonego statku dodam że testowałem na wszystkich statkach TL argonów dostępnych w modzie TOTT bez Mamuta tragarza oraz na splickim słoniu powiedzcie mi proszę czego mi brak i czy to możliwe do realizacji. Przewertowałem fora o skrypcie SCS i poczytałem jego opis scs.readme i jakoś niczego takiego nie opisano co z tym zrobić w sumie na początku myślałem że do tego można wykożystać te dwa wielkie TL-e dodane modem TOTT ale jeden okazał się bardziej magazynem z silnikiem a drugi też nie lepszy ale za to drogi ponad 100 mln.🤔

Dzięki za pomocną dłoń z góry i jak nic z tego nie wyjdzie to posprzedaje będzie przynajmniej kasa.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniosłem bo dotyczy on moda TOTT.

Te moduły produkcyjne służą do produkcji na statkach Xenońskich, są wykorzystywane w ekonomii Xenońskiej potrzebnej przy starcie na profilach Xenońskich,

Czy da się je wykorzystać to nie mam pojęcia, mnie się jak na razie nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2011 o 19:26, Yacek napisał:

Temat przeniosłem bo dotyczy on moda TOTT.

Te moduły produkcyjne służą do produkcji na statkach Xenońskich, są wykorzystywane w ekonomii Xenońskiej potrzebnej przy starcie na profilach Xenońskich,

Czy da się je wykorzystać to nie mam pojęcia, mnie się jak na razie nie udało.

A jakie to statki jeżeli można wiedzieć to zaraz zrobię polowanko i coś ustrzelę (może)🤔 Chyba I coś mi się zdaje?Widziałem je wyglądają jak kratownice 😀

Ps. jak na złość żaden I nie lata i nie ma możliwości zapolować na tą krowę 😀 cza cierpliwie poczekać aż się wyklują 😀 a potem zrobić polowanko z nagonką 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. 🤔

hm.. co do pytania a raczej dręczonego pytania.. znam odp.. 😀

gram na profilu Xenon Invader 😀 i sporo czasu mi zajęło co i jak z tymi stacjami a raczej modułami . Więc najlepszą ściągę macie w Xenońskim Sektorze 695 stoi tam sobie już kompleks Kernela.. i co dalej proste zobaczcie sobie co za statki są zadokowane i.. jakie statki są zadokowane do zadokowanych statków.. XD a nawet dalej.. 😀 he he po plątane ale ja mam dwa kompleksy działające pełną parą 😀 a i musicie Ts-ami doprowadzać podstawowe surowce czyli rude , lód , krzem.. Jeszcze jedno jak by to było na początek troszkę zbyt skomplikowane to w Xenońskim Sektorze 347 jest tez kompleks Kernela tylko taki mniejszy przeznaczony do produkcji energij 😀

Ps. przeszłe teraz fabułę "CPU: Far reconnaissance" i stocznia buduje dla mnie mojego 😀 "D" 😀 u... będzie się działo.. 😀 ale musze jeszcze 10 godzin poczekać 😀

Poz... 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...