Skocz do zawartości

Zmiana systemu forum!


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Utracone zostały dane dotyczące tego, które tematy były przeczytane, a które nie. Zostanie to naprawione, czy raczej się nie da?

2. Czy stare emotki powrócą?

3. Tak ogólnie to jakoś mało kolorowo jest, chociaż to może być efekt korzystania z laptopowego ekranu 🤔

PS. oooo avatar mi wcięło oO

PS2. Dlaczego upload avataro go "unieruchomił"? (ten stateczek powinien się obracać) 😀

PS3. Riess, dlaczego nie jesteś czerwony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2011 o 00:00, Cerber napisał:

1. Utracone zostały dane dotyczące tego, które tematy były przeczytane, a które nie. Zostanie to naprawione, czy raczej się nie da?

W stopce forum masz "oznacz forum jako przeczytane". Wtedy tylko nowe posty będą zaznaczane. Konwersja czytań nie była możliwa, pozatym nie uważam tego za stratę.

W dniu 4.05.2011 o 00:00, Cerber napisał:

2. Czy stare emotki powrócą?

Zobaczymy. Jak je znajdę, mogę je wgrać jako uzupełnienie do obecnych.

W dniu 4.05.2011 o 00:00, Cerber napisał:

3. Tak ogólnie to jakoś mało kolorowo jest, chociaż to może być efekt korzystania z laptopowego ekranu 🤔

Za miesiąc, dwa ukaże się IPB 3.2 z nowym, żywszym stylem. Cierpliwości 😀

W dniu 4.05.2011 o 00:00, Cerber napisał:

PS. oooo avatar mi wcięło oO

Avatary które były wgrane albo z galerii zostały złożone w ofierze bogowi konwersji.

W dniu 4.05.2011 o 00:00, Cerber napisał:

PS2. Dlaczego upload avataro go "unieruchomił"? (ten stateczek powinien się obracać) 😀

Jeśli wgrywasz avatar przez "upload" w panelu kontrolnym, i jest on większy niż 100x100 pikseli, forum użyje biblioteki graficznej do jego pomniejszenia. Biblioteka ta (GraphicsDraw2, standardowa w PHP) nie obsługuje animowanych gifów.

W dniu 4.05.2011 o 00:00, Cerber napisał:

PS3. Riess, dlaczego nie jesteś czerwony?

Zmieniłem kolory grup aby pasowały do stylu forum.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤔

Post arw1 w tym temacie http://xudb.pl/index.php?/topic/1831-fedcon/page__pid__28560__st__20#entry28560 nie wyświetla mi się w nowej zawartości, nie ma go też wyszczególnionego jako ostatni gdy wchodzę do działu X-Rebirth. Jako ostatni pokazuje post Kedudg z wczoraj. Widać go za to z poziomu głównej strony forum.

Spoiler
[attachment=245:01.png]
Spoiler
[attachment=246:02.png]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu test.

Ok, tabela została odblokowana i teraz nie bedzie błędów po napisaniu postu.

Server zaliczył crash w wyniku którego zablokowało kilka tabel w bazach danych. Zablokowało to finalizację postowania na XuDB oraz sesje na innym forum (phpBB3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Riess odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...