Skocz do zawartości

- - - - -

Przejmowanie sektorów w modzie TOTT

24 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 02 czerwiec 2011 - 20:02

Przejmowanie Nieznanych sektorów też nie jest dobrym pomysłem :P
Spoiler

#12 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 02 czerwiec 2011 - 21:06

To dupa troche z tego jest. To gdzie się osiedlić spokojnie?

#13 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 czerwiec 2011 - 22:03

No koledzy z obrony własnego sektora są tylko zyski i tak zwany % niespodzianki , który to powoduje naszą fascynacją tą grą i chęcią grania ciągle od nowa i od nowa z każdym nowym modem , który to przynosi jakąś nowość i niespodziankę :) niewiadoma lub nie do końca rozpoznana misja lub kampania jest inspiracją do dalszej gry dlatego istotą sprawy jest zatajanie konkretów i całkowitych wyjaśnień w spojlerach aby mogli je przeczytać wszyscy ale aby je czytali tylko ci co liczą na łatwiznę reszta aby mogła mieć ten dreszcz niespodzianki :) jak ktoś chce łatwizny niech gra w kangurka kao czy coś w tym stylu albo jakąś rąbankę w stylu jakiś strzelanek ( nie chcę nikogo tu obrazić ale nie cierpię takich gier typu idż i zabij wszystkich, których napotkasz na drodze , a w szczególności tych co chcą z tobą rozmawiać) dlatego ja nie jestem zwolennikiem konsol stałych czy przenośnych i jk ktoś się ze mną nie zgadza to wyzywam go na pojedynek pieszy lub konny o każdej porze "dnia czy nocy" w naszej grze jak tylko zaistnieje taka możliwość gry w sieci i stoczenia takowego pojedynku :)
dobra "kto podejmie rękawicę znajdzie się tu taki"
do miłego spotkania :P

Użytkownik LeWaR dnia 02 czerwiec 2011 - 21:06 napisał

To dupa troche z tego jest. To gdzie się osiedlić spokojnie?

możesz toi zrobić spokojnie w sektorach wskazanych przez Yacka bez ich przejmowania dopiero po osiągnięciu możliwości taktycznych je przejąć osobiście polecam do obrony platformy obronne AMT są niesamowicie skuteczne

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 czerwiec 2011 - 03:12

Nie wiem o co waści chodzi, ale tak na wszelki wypadek... :P
A co do obrony, nie ma sprawy, tylko ze nie teraz, jestem przed fabułą piracką i nie bardzo uśmiecha mi się utrata reputacji u pirackiej braci. Po fabule, to bym się nawet sekundy nie namyślał.

#15 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 03 czerwiec 2011 - 07:26

Użytkownik Yacek dnia 03 czerwiec 2011 - 03:12 napisał

Nie wiem o co waści chodzi, ale tak na wszelki wypadek... :P
A co do obrony, nie ma sprawy, tylko ze nie teraz, jestem przed fabułą piracką i nie bardzo uśmiecha mi się utrata reputacji u pirackiej braci. Po fabule, to bym się nawet sekundy nie namyślał.

Bo ja też te sektory już zaanektowałem postawiłem w nich po kompleksie wydobywczym i spiąłem wszystkie asteroidy po 9 sztuk postawiłem obronę z wież strażniczych i życzę powodzenia w próbie ich odbicia piratom i czy nie byłoby fajnie w grze online sobie tak powalczyć taktycznie w kosmosie na wyniszczenie zasobów gracza przez innego gracza czy choćby klanu przeciw innemu klanowi.:) Jak zwał tak zwał o takie coś mi chodzi bo tak po prawdzie wtedy wchodzi ktoś trzeci i wszystkich rozpyla :) a przegrany nie ma nic wygrany ma tylko tyle co mu pozostanie i samo przez się jest zdecydowanie osłabiony i łatwym celem się staje dla przyczajonego trzeciego gracza, który wpada i zbiera całą pulę :)

#16 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 19 czerwiec 2011 - 22:25

Witam witam

coz mam ciekawa przypadlosc , mimo iz nie mam blad wlosow ( jestem brunetka ),to po 2 dniach szukania w internecie i grzebania w moich ( ala ) stacjach nie znalazlam rozwiazania mojego problemu , mianowicie przejelam sektor no i oki zwleklam wszystkie moje statki z calej galaktyki i teraz wlucza sie po sektorze ale nie oto chodzi chodzi oto ze wszyskie stacje w liczbie 4 poza moin dokiem zaopatrzeniowym mrygaja na zulto ? pytanie brzmi dlaczego ? w woli wyjasnienia kupilam jakas stacje w innym sektorze i terz mruga ??? co im jest ?? dlaczegi i jak na to zaradzic .

zpowarzaniem Joanna.

#17 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 czerwiec 2011 - 03:03

Użytkownik Balbinka dnia 19 czerwiec 2011 - 22:25 napisał

co im jest ?? dlaczegi i jak na to zaradzic .

Nie mają wystarczającej ilości surowców do produkcji. Dostarcz im surowce.

#18 ryss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 23:02

Użytkownik Yacek dnia 02 czerwiec 2011 - 14:42 napisał

Sektor miał znaczenie w X3R, w fabule Bala Gi znajdowaliśmy tam Hyperiona. W TC sektor ten jest zapomniany przez Boga i programistów (Xenońskich), spokojnie możesz w nim się rozbudować.

Ja za sektor główny obrałem (przynajmniej do czasu otrzymania z fabuły własnego sektora) sektor nieznany leżący na południe od Patriarch Keep, a leżący jeszcze dalej na południe drugi nieznany będzie moim zapleczem produkcyjnych.

Witam.
Postanowiłem przejąć sektor pomiędzy Aceela's Beacon a Company's Profit. Kupiłem Stację handlow argonow - ustawilem w pustym sektorze. Łącze sie ze stacją - a tu ciemność - nie ma biorobota - i nie jak przejąć sektora.
Jest na to rada - czy coś zle zrobiłem.
Pozdrawiam.

#19 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 09 listopad 2011 - 08:55

Nie wiem w jakim statku jesteś ale przesiądź się na TL-a tam w komendach jest opcja zgłoś roszczenia do sektora, może można to zrobić z innego ciężkiego okrętu ale ja robiłem przejęcia wsiadając na TL-a.

#20 ryss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 18:38

Użytkownik Kedudg dnia 09 listopad 2011 - 08:55 napisał

Nie wiem w jakim statku jesteś ale przesiądź się na TL-a tam w komendach jest opcja zgłoś roszczenia do sektora, może można to zrobić z innego ciężkiego okrętu ale ja robiłem przejęcia wsiadając na TL-a.

Witam,
Niestety w moich TL-ach nie znalazłem takich opcji - proszę o szczegóły.
Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych