Skocz do zawartości

Zrzutka na komercyjny system forum?


Riess
 Udostępnij

  

354 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany uczestnictwem w zrzutce?

    • Tak
      18
    • Nie
      3
    • Nie wiem
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już o tym na shoucie, ale jak widać już to "wsiąkło".

Zaproponowałem wtedy zrzutkę na komercyjny system forum: Invision Power Board 3

Nasze forum rośnie - jesteśmy już w połowie drogi do przegonienia polskiego Ego-forum, dlatego myślę że moglibyśmy zmienić platformę forum na nowocześniejszą. Komercyjne rozwiązania takie jak IPB zawierają wiele nie obecnych w darmowych skryptach funkcji i usprawnień pomagających w budowaniu społeczności, a gdyby tego było mało, za kilka tygodni ukazać się ma aktualizacja do wersji 3.2 wprowadzająca jeszcze więcej usprawnień.

Sprawdzałem już i konwersja z naszego skryptu byłby bezstratna. Przeniesione zostałyby wszystkie konta użytkowników (wraz z hasłami), fora, posty. Shouty byśmy stracili, ale shoutbox też jest w IPB.

Dlatego proponuję zrzutkę pieniędzy na skrypt. Każdy zainteresowany wysłał by mi na konto paręnaście zł, a gdy suma została by osiągnięta, kupiłbym licencję i przeniósł nań XuDB.

Skrypt kosztuje 149 dolarów, co w przeliczeniu daje 400 zł. Gdybyśmy się zrzucali po 50 zł, wystarczyło by 8 osób.

Strona IPB 3 dostępna jest tutaj, zaś jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda forum na tym skryptcie, tutaj znajdzie forum producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UZBIERANO: 425zł

CEL: 406zł

__________________________________________________________________

Dla bezpieczeństwa porównaj dane z obrazka z tymi z "kodu".

Rafał Paweł Pitoń Robotnicza 34/5 53-608 Wrocław
PKO Inteligo 50 1020 5558 1111 1676 2310 0072

W tytule przelewu wpisujcie "NICK na nowe forum dla xudb.pl" (np. Riess na nowe forum dla xudb.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pracując nie dysponuje znaczącymi środkami ale to forum choć nie udzielam się na nim zbyt często (częściej czytam) pozwoliło mi czerpać z x3 reunion i terran conflict dużo więcej przyjemności dlatego symboliczne 10 zł z chęcią przeleje i mam nadzieje że reszta użytkowników postąpi podobnie 🤔 wtedy wystarczy jeszcze 39 osób a dyszka to naprawdę niewiele 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojecia... Generalnie mieszkam poza granicą wiec jesli platnosc w moim przypadku mialaby miec droge z Anglii do Polski,potem z Polski do ... ? to moze bezposrednio przelalbym pieniazki na konto docelowe ?? W przeciwnym razie kwota zostanie umniejszona o koszt przewalutowania i wysylki do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

to moze bezposrednio przelalbym pieniazki na konto docelowe ?? W przeciwnym razie kwota zostanie umniejszona o koszt przewalutowania i wysylki do Polski

Nie ma takiej opcji. Trzeba zapłacić całość w jednym rzucie.

Cytat

Dam kase, bede na forum znów za kilka dni to bym prosil na pw namiary mi przeslac co i gdzie o ile przejdzie pomysl.

Myślę że mógłbym już podać dane konta z instrukcjami jak robić przelew i rozpocząć zbiórkę, i co kilka dni aktualizowałbym sumę w pierwszym poście. Co panowie na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie super sprawa.Invision Power Board 3 bardzo ładnie śmiga na mobilnej przeglądarce,dla mnie bardzo istotna sprawa.Jeszcze tylko do pełni szczęścia potrzebował bym powiadamianie na twitter'a,oddzielnie na każdy z działów.Proszę tylko podać konto PayPal i kasę wysyłam od zaraz,jeśli sprawa się nie rypnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeedytowałem drugi post. Macie w nim informacje gdzie słać pieniądze.

Umówmy się że "nadpłaty" nie będę zwracać. Zostanie tam a w listopadzie dołożę do servera bądź domeny, więc i tak pieniądze te pójdą na pomoc w utrzymaniu XuDB w sieci. 🤔

Żeby nie było, w przyszłym tygodniu dostanę pieniądze ze zlecenia i sam dorzucę 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...