Skocz do zawartości

X-Rebirth - Tapety


Neax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Cytat

Zaraz, co Woden z TC robi w X:Rebirth 🤔

A po co dawać nowe statki skoro można odgrzać kotlety i zyssskownie ssssprzedać 😀

Skoro rzecz będzie działa się w uniwersum X, to jak sobie wyobrażasz, ze nagle wszystkie statki zmienią desing i nazwy. Jak to wyjaśnisz logicznie (po za oczywiście odstępem czasowym pomiędzy czasem TC a XR). Jeśli nie będzie dużego odstępu czasowego pomiędzy czasem akcji TC, a czasem w jakim zaczynamy grę w XR, to chyba logiczne że pojawią się w grze statki znane z poprzednich gier serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myśl mojej dziwnej logiki:

-Fala uderzeniowa supernowej w jednym sektorze mogłaby przejść przez bramę i przeniknąć do sąsiedniego sektora. Dochodzi do reakcji łańcuchowej która niszczy ileś tam sprzętu kosmicznego i planet.

Ps. Hipernowa (silniejsza od supernowej) eksplodująca w naszej części galaktyki zniszczyłaby ludzkość... tak słyszałem.. na discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie Woden, górna część pancerza wygląda podobnie. No i ten z tapety i ten z gry też miały hangar na dziobie 🤔

EDIT

Cytat

W myśl mojej dziwnej logiki:

-Fala uderzeniowa supernowej w jednym sektorze mogłaby przejść przez bramę i przeniknąć do sąsiedniego sektora. Dochodzi do reakcji łańcuchowej która niszczy ileś tam sprzętu kosmicznego i planet.

Ps. Hipernowa (silniejsza od supernowej) eksplodująca w naszej części galaktyki zniszczyłaby ludzkość... tak słyszałem.. na discovery.

Mogliby wysadzić bramę sektorze gdzie wybuchła supernowa i by było po rozwałce świata 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W myśl mojej dziwnej logiki:

-Fala uderzeniowa supernowej w jednym sektorze mogłaby przejść przez bramę i przeniknąć do sąsiedniego sektora. Dochodzi do reakcji łańcuchowej która niszczy ileś tam sprzętu kosmicznego i planet.

To tylko spekulacja. Nie tylko ty o tym spekulujesz: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 60#3570260

Polecałbym również ściągnięcie ze strony Egosoftu zawartej w Superboxie Encyklopedii: http://www.egosoft.com/download/superbox/bonus_pl.php

Niestety tylko po angielsku i niemiecku.

Ale warto, dużo faktów, historii i tego co może być w XR.

Cytat

Jak to nie Woden, górna część pancerza wygląda podobnie. No i ten z tapety i ten z gry też miały hangar na dziobie 🤔

Wodena masz tu: http://eng.x3tc.ru/screenshot/ship.php?NTc3MTA0MDM

Podobieństwo spore, ale chyba to nie ten sam statek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, to tylko spekulacje. Nie lubię faktów, często bywa tak że fakty się obala bo są nieprawdziwe. Na dodatek dotyczą głównie przeszłości. Spekulacje są dobre do przewidywania przyszłości, możliwych scenariuszy i dalekiej przeszłości. Jak ktoś kiedyś powiedział "ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. ".

PS. Spekuluję iż jest to statek który potencjalnie zastąpi wodena. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...