Skocz do zawartości

Pomocy - problem z reputacją u Boronów


Rafiki106
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien uciążliwy problem związany z reputacją u Boronów. Mianowicie, gram na profilu Bankrut Zabójca, a jak dobrze wiecie na tym profilu jest krucho z reputacją u większości ras... Udało mi się podnieść ja u wszystkich, lecz u Boronów nie jestem w stanie, gdyż od razu gdy mnie zobaczą, atakują bez ostrzeżenia. Co robić aby podnieść reputację z poziomu Zguba Królowej 99% bez używania skryptów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem

Rafiki106

Poprawiłem nazwę tematu. Proszę nie krzyczeć na forum. To nie spowoduje że otrzymasz natychmiast odpowiedź. Yacek

Przepraszam najmocniej... Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sektory wszystkich ras dzielą się na te centralne i graniczne. Centralne to te z Dokami i Stoczniami. Pozostałe to graniczne. Na mapie galaktyki w opisie sektora masz coś takiego jak Ochrona. Szukaj sektorów z ochroną "względną". Tam będziesz miał więcej spokoju niż w sektorach z ochroną "wzmocnioną".

Trzy sposoby na podniesienie reputacji u bardzo wrogo nastawionej rasy:

1. Szukamy w sektorach okolicznych pirackich konwojów zmierzających do sektorów interesującej nas rasy. Podążamy za nimi i po przeleceniu przez bramę do sektora rasy, u której chcemy podnieść reputację (w tym przypadku Boronów), szybko likwidujemy piratów. Wdzięczność rasy nie zna granic 😀

2. W okolicznych sektorach szukamy misji patroli sektorowych, które będą również odbywały się w sektorach rasy u której chcemy podnieść reputację (w tym przypadku Boronów). Jak się uda to mamy szansę zniszczyć kilka statków z wrogiego patrolu w sektorze interesującej na s rasy i zaskarbić sobie ich wdzięczność.

3. Atakujemy statki wrogów rasy, u której chcemy podnieść reputację. Wroga rasą Boronów są Splici. Tak więc niszcząc statki Splitów w sektorach Boronów podnosimy sobie reputację u Boronów (przy okazji tracąc reputacje u Splitów, ale odpowiednio pilnując spadku i podnosząc go poprzez misje w sektorach Splitów, nie będziemy mieć kłopotów u Splitów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki. Trochę to zagmatwane, ale z pewnością przydatne. Jest tylko taki drobny problem, ponieważ nie ma żadnych misji w sektorach Borońskich z względną ochroną. Żadnej ikonki, nic.

Bo masz za niską reputację. Pisałem że masz szukać misji w okolicznych sektorach innych ras, u których masz wysoka reputację. Jak będziesz miał farta znajdziesz odpowiednią misję patrolu wielosektorowego za którymś razem jak zmienisz sektor. Jak nie będziesz miał farta, to szukanie zajmie Ci kilka dni. Ale wykonalne. Grałem tak na profilu Man Machine, na którym na starcie mamy reputację u wszystkich ras na najniższym możliwym poziomie. I dało się podnieść. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...