Skocz do zawartości

- - - - -

Jak się wzbogacić

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 26 maj 2011 - 16:33

Renegade

jestem na poziomie As Drugiego Stopnia i trochę już tych Khaak natłukłem jednak póki co żadnego nie przejąłem tzn. "kolesie" nie mają zamiaru wyskakiwać z pojazdu, co innego pirackie :)
z tych pirackich to utworzyłem flotę handlową,
może należy "ściągnąć" kolesiom osłony i trochę poganiać :P taka taktyka - jakieś sugestie mile widziane :)
pozdrawiam

#22 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 26 maj 2011 - 16:45

Podobno pomaga ogień ciągły (strzelasz do niego tak, aby obrywał jak najwięcej razy). Najlepiej siedź w czymś twardym (pamiętaj, że M3 khaaków może nieźle "popieścić" nawet Rybołowa) wleć w klaster, wybij zwiadowców aby nie przeszkadzali i wsiądź na ogon M3 :) Czasem można nawet znaleźć M3 lecącego samotnie.

Polecam tego pierwszego M3 zatrzymać, Jest to świetny myśliwiec :) A to za sprawą jego broni, Kyonów beta. Największym plusem tej broni jest to, że trafia od razu. Zadaje również spore obrażenia oraz ciągnie mało energii. Cudo :)

Te cechy się bardzo przydają podczas przejmowania :P

Ja pierwszego khaak M3 przejąłem Rybołowem.

#23 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 16:01

a może tak być, że aby przejmować M3 Khaak to należy mieć wczytane dane o uzbrojeniu itp. :P
jak do tej pory żadnych rezultatów w przejmowaniu M3 Khaak :)

#24 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 17:09

Nie, nie potrzebujesz żadnych danych itd., bo ja nigdy ich nie wykupiłem, a i tak złapałem kilka/kilkanaście m3 :P A jak próbujesz je przejąć? Ja np. zawsze staram się wsiąść takiemu na ogon, wtedy będzie uciekał aby zwiększyć dystans :) Musisz tylko uważać, żeby się z nim nie zderzyć :)

A próbujesz np. zniszczyć mu eskortę (M5)? Spróbuj zniszczyć Wszystkie khaackie m5 w sektorze, przy tym spróbuj też je złapać :) Jeśli przetrwają na nich kyony to też sporo zarobisz, w pierwszym poście pisałem ile biorą za kyony alpha :)

I uważaj, by nie zniszczyć takiego M3, bo często mi się zdarzało, że salwa, która zmusiła pilota do opuszczenia statku również go niszczyła. Przyznam, że raz złapałem M3 z kyonami, z poziomem kadłuba 0% :) Zapewne do zniszczenia go wystarczyłoby zderzenie z muchą markusa :)

Podobno ranga bojowa pomaga, jednak ja przejmowałem khaaki na pewno na poziomie wiceadmirał, a z tego co piszesz wynika, że masz już Asa Drugiego stopnia... Może powiedz czym latasz, czym bijesz itd.

#25 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 17:24

latam rybołowem "uzbrojonym po zęby" jednak do polowania zakładam plazmy beta są szybsze i mniejsze szkody robią przez co ostrzał jest dłuższy i większe prawdopodobieństwo przejęcia statku, usuwam także uzbrojenie wieżyczek górnej i dolnej :P

#26 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 21:55

To już sam nie wiem... Spróbuj załadować plazmy gamma, ja tym przejąłem mojego pierwszego Khaak M3.

Nie musisz wymontowywać uzbrojenia, wystarczy w rozkazach dla wieżyczek wybrać "brak" :P

#27 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 24 luty 2013 - 22:43

A propos szybkiego zarabiana czym najlepiej handlować na samym początku gry jakim towarami z tej legalnej pułki iw jakich sektorach . Drugie takie pytanie to właśnie odnośnie naprawy dostałem niedawno za wykonanie zadania swojego pierwszego Merkuergo w tej cześć gier z uniwersum X ( X2 The Threat ) tak wiecie statek ten nie dość, że goły to jeszcze lekko uszkodzony w X3TC wystarczył wyjść i użyć lasera wbudowanego w skafander do naprawy a tu ??

#28 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 25 luty 2013 - 16:46

Standardowy wyskok pilota to poniżej 80% kadłuba, 0% osłon i stukanie do niego z jakiegoś cienkiego laserka. Liczy się trafienie, a nie ile mu po tym trafieniu kadłuba zeżre. Im większy % kadłuba zostanie po wyskoczeniu tym lepsze wyposażenie będzie do wzięcia.

#29 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 25 luty 2013 - 18:08

Użytkownik HYZIO dnia 24 luty 2013 - 22:43 napisał

... w X3TC wystarczył wyjść i użyć lasera wbudowanego w skafander do naprawy a tu ??

A tu wystarczy zadokować do stoczni i mechanicy sami naprawią (za drobną opłatą) :)

#30 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 25 luty 2013 - 19:32

acha opcja z naprawą w stoczni dzięki a ta pierwsza kwestia ??
edit. komu moge sprzedać jaja kosmicznych much i proszek massomu ?? za więcej niż 36kr .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych