Skocz do zawartości

- - - - -

Odzyskiwanie dostępu do konta na XuDB

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 207 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 31 marzec 2011 - 00:19

Witajcie!

Co jakiś czas dostaję na admin@xudb.pl zwrotki z servera SMTP z informacją że adres E-Mail na który miała zostać dostarczona wiadomość nie istnieje.

W takiej sytuacji gdy zapomnicie swojego hasła nie będziecie mogli odzyskać dostępu do konta, ponieważ nie możliwe będzie otrzymanie wiadomości od forum zawierającej link z kodem do wygenerowania nowego hasła. Dodatkowo nie będziecie mogli otrzymać powiadomień od servera o nowych PW i odpowiedziach w obserwowanych tematach.

Dlatego ładnie proszę o sprawdzenie czy twój e-mail jest poprawny i w razie potrzeby jego aktualizację.

Pozdr.

#2 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 207 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:59

Przypominam!

Jeśli mimo wykorzystania opcji "odzyskania hasła" nie dostajecie E-Maila z potwierdzeniem akcji (bo zmieniliście adress E-Mail) możecie napisać do mnie z nickiem i nowym adresem email na kontakt@rpiton.com albo GG 7517994.

Pozdr.

#3 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 17 grudzień 2011 - 21:14

U mnie na Mamucie to samo... :(

#4 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 207 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 grudzień 2011 - 00:23

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 17 grudzień 2011 - 21:14 napisał

U mnie na Mamucie to samo... ;)

Raz w tygodniu dostaję zwrotki z mailera z informacją że ten próbował wysłać e-mail ale server odbiorcy odrzucił. Pół biedy jak ktoś taki ma w profilu np. GG. Wtedy można zapytać i wszystko wyjaśnić, a tak szukaj wiatru w polu, vide dzisiejsza sytuacja, gdzie widać że ktoś próbował kilkukrotnie.

#5 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 18 grudzień 2011 - 09:14

Witam wiem że takie odrzuty robią z onetu dla innych forów z automatu ale jak to widzisz i masz tego maila to możesz temu komuś posłać indywidualnie ze swojego adresu , ja miałem też kiedyś problem z otrzymywaniem odpowiedzi i mam teraz adresy na wp . onet i jak wiem że jedna z tych coś odwala to podaje drugi ale wiem że jak admini odpisują ze swoich kont to przechodzą nie przechodzą tylko automatyczne odpisy

#6 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 207 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 grudzień 2011 - 15:19

Akurat od dwóch dni ktoś próbuje zresetować sobie hasło. Oto co mam we zwrotce:

Cytat

Remote host said: 500 No such user

Tak więc kolego Mike, jeśli to czytasz, wiedz że marnujesz czas na opcji przypomnienia hasła bo twoje konto nie ma poprawnego adresu e-mail. Załóż sobie nowe konto a ja je scalę ze starym.

Wyświetl postUżytkownik Kedudg dnia 18 grudzień 2011 - 09:14 napisał

Witam wiem że takie odrzuty robią z onetu dla innych forów z automatu.

Filtry są na spam wysyłany z darmowych hostów, ale wtedy komunikat błędu to odmowa przyjęcia wiadomości z twojego hosta, np. 421 "Not accepting messages at this time".

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych