Skocz do zawartości

Fabuły TOTT - problemy


sztamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Yacku za podpowiedź, udało mi się w końcu lecąc w kierunku na planetę, niestety kolejna misja jest związana z bramą która znajduje się w Nomad's Way, gdzie każą mi lecieć. Doleciałem i znalazłem nawet bramę skokową ale nic się dalej nie dzieje, czy coś tutaj trzeba jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2011 o 10:18, Cosmo napisał:

Dzięki Yacku za podpowiedź, udało mi się w końcu lecąc w kierunku na planetę, niestety kolejna misja jest związana z bramą która znajduje się w Nomad's Way, gdzie każą mi lecieć. Doleciałem i znalazłem nawet bramę skokową ale nic się dalej nie dzieje, czy coś tutaj trzeba jeszcze zrobić?

Dawno już w ten mod nie grałem, ale też miałem z tym problem. Po prostu zmieniłem statek, a to trzeba lecieć z tym naukowcem na pokładzie. Sprawdź czy czasem w shutlu nie masz pasażera 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, czy mógłby mi ktoś wypisać nazwy układów w których należy przeskanować wrota? Powróciłem do fabuły po paru ładnych dniach gdyż zaczeła działać dopiero po instalacji TOTT 1.3 , a logi mam skasowane więc nie mam pojęcia w jakich sektorach mam szukać, a w internecie nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro nikt jakoś się nie kwapi do odpowiedzi to trudno. BTW mały bug przy przejmowaniu statków.

Spróbuj skoczyć do innego sektora gdy tylko twoja załoga wejdzie na poklad, a dostaniesz ststek ze 100% kadłuba i wyszkolenie załogi nie gra tu roli jeżeli chodzi mechanike.

Bug number dwa.

Jeżeli jakiś statek który przejołeś ma przypisane do siebie (home) myśliwce lub jakiekolwiek inne statki nie atakuj ich a po przejęciu statku będą oni go chronić, a jeżeli masz niezłe stosunki z daną rasą to przeproś i nie będą już wtedy wrodzy.

Jeżeli było to wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pliku tekstowego:

Cytat

<t id="76">Skanowania par bram</t>

<t id="77">{7,1020402} - {7,1020806}(Argon Prime)</t>

<t id="78">{7,1020702} - {7,1021312}(Paranid Prime)</t>

<t id="79">{7,1020101} - {7,1020220}(Kingdom End)</t>

<t id="80">{7,1020206} - {7,1021415}(Seizewell)</t>

<t id="81">{7,1020308} - {7,1020720}(Family Pride)</t>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam problem. Otóż robiąc fabułę CPU:Evolution odnalazłem seKtor Gaian Star który był zagadką nawigacyjną daną mi przez jednego z bohaterów. Gdy tam wleciałem dostałem zadanie przeszukania sektora. Na radarze widziałem Elitę, przejąłem ją i wysłałem do stoczni. Ale mniejsza z tym. Odkryłem wszystkie 3 bramy skokowe. Przebadałem Habitat piracki, zniszczyłem asteroidy Hornetami w poszukiwaniu jakichś wskazówek, przeskanowałem podejrzane jak dla mnie statki i nic. Szukałem rozwiązań na forum egosoft. Ale tam jak widać ludzie nie mieli z tym problemów bo nie widziałem wołań o radę. Co jeszcze mogę zrobić? Bo już nie mam pomysłów.

Edit:Znalazłem ale męczyłem sie 3 dni. Już myślałem o reinstalu moda ale okazało się że wystarczy się zaprzeć 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 9.05.2013 o 18:27, BetonowaAnakonda napisał:

Mam problem. Otóż robiąc fabułę CPU:Evolution odnalazłem seKtor Gaian Star który był zagadką nawigacyjną daną mi przez jednego z bohaterów. Gdy tam wleciałem dostałem zadanie przeszukania sektora. Na radarze widziałem Elitę, przejąłem ją i wysłałem do stoczni. Ale mniejsza z tym. Odkryłem wszystkie 3 bramy skokowe. Przebadałem Habitat piracki, zniszczyłem asteroidy Hornetami w poszukiwaniu jakichś wskazówek, przeskanowałem podejrzane jak dla mnie statki i nic. Szukałem rozwiązań na forum egosoft. Ale tam jak widać ludzie nie mieli z tym problemów bo nie widziałem wołań o radę. Co jeszcze mogę zrobić? Bo już nie mam pomysłów.

Edit:Znalazłem ale męczyłem sie 3 dni. Już myślałem o reinstalu moda ale okazało się że wystarczy się zaprzeć 😛

kolego a możesz bliżej podać szczegóły ja dostałem dwa komunikaty przeszukaniu sektora ale nie wiem jak to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...