Skocz do zawartości

Fabuły TOTT - problemy


sztamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

POMOCY 😛

Spoiler

Mam pytanie, Starozytni wysłali mnie w swoim statku abym odnalazl i zniszczył statek z generatorem antymaterii , jedyna wskazówka to "Skocz do sektora Njy's Deception. Statek z generatorem antymaterii zazwyczaj znajduje się w sporej odległości od pola walki" problem jest taki że w tym sektorze nie ma żadnej walki a ja juz krążę tam ponad 1 h na turbo X 14 i w zasadzie nic nie znalazlem 😀 wie ktoś gdzie jest ow tajemniczy statek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

z tego co pamiętam to ów okręt był w zachodniej części sektora i cza go zniszczyć aby ukończyć misję widocznym znakiem uruchomienia się misji jest odliczanie w trakcie pobytu w sektorze i może spróbuj wlecieć do niego przez bramę nie wskakuj bezpośrednio napędem skokowym może ruszy

😛
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Deestruktor

Spoiler

o ile dobrze pamiętam wleciałem do tego sektora przez brame E a statek był przy bramie W. Musisz dobrze poszukać

Bug? SCS a statki Starożytnech. JEŚLI NIECHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY NIE CZYTAJ!!

Spoiler

Ciekawe ile osób nie przeczytało... W którejś misji TOTT'a miałem zaznaczony czy namierzony jakiś statek Upadłych i naciśnąłem klawisz odpowiadajacy za SCS w celu sprawdzenia czy w sektorze nie ma żadnych opuszczonych statków/kontenetrów. I statek Upadłych został przeze mnie przejęty :| działa tak na wszystkich statkach Upadłych i Starożytnych ( mam dwa statki transportowe Starożytnych 😛)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem, Skończyłem główną fabułę TOTT i postanowiłem ukończyć wszystkie misje z gry głownej TC latając Sworogiem zadania są proste, ale robie je dlatego ze wreszcie opanowałem problemy z wydajnością kompa , moze poza Elysium Of Light gdzie po powstaniu stoczni AMT gra w tym sektorze przycina... ale daje rade... ale odbiegam od tematu, robie misje z głownej gry TC i mam problem, jak pisałem skonczyłem misje głowną Wróg publiczny , potem zabrałem sie za fabułe Borońska HUB, po niej Fabułe Gonerską budowa Swiatyni i wszystko było OK, po jakims czasie w trakcie konczenia fabuły budowy światyni , dostałem wiadomośc żebym przyleciał do Ocean Of Fantasy jest to wstep do misji własnego HQ i tu powstaje problem , Jak wlatuje do sektora Ocean of... to Lata sobie

Płaszczka , na pokładzie jest ow gostek co mnie wezwał , ale nie ma ikonki misji, a jak do niego zagaduje to on mi tylko o stoczniach i dokach chce gadac 😛, wie ktoś czemu i co można zrobić bo szczerze to robiłem tę misje chcac dostac HQ 😀 a teraz lipa 😀, może ktoś miał podobne doświadczenie i zna rozwiązanie...

Sory że to w TOTT pisze ale to sie wiąże chyba jakoś z tym modem jak nie to prosze mederatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego ,

Pozdrawiam Dee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2011 o 21:14, Yacek napisał:

Stary problem, zdaje się że ostatnie patche do TC namieszały w tej fabule, poczytaj o tym na ostatnich stronach tematu http://xudb.pl/index.php?/topic/414-faq-misji-fabuly-x3tc-komentarze-i-pytania/page__pid__28896__st__360#entry28896

Wielkie dzieki,chyba mam save z przed zaproszenia do wizyty w Ocean ....wiec jutro pokombinuje według Twojego zalecenia rozpakować ten plik i wrzucić go do Director , mam nadzieje ze pomoże... raz jeszcze wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Spoiler

W fabule TOTT z wraku splickiego Pytona mam odzyskać paczkę. Wszedłem do środka wraku przez otwór w poszyciu, ale nie mogę znaleźć zejścia na niższy pokład do paczki - gdzie jest to zejście? Nie mogę tego znaleźć.

Dobra znalazłem. Wejście jest w części dziobowej pomieszczenia.

Edytowane przez Manigx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam trochę inny problem z fabułą TOTT. Mianowicie zrobiłem sam początek (eskorta do momentu w którym mamy osłaniać tyły ), odpuściłem sobie fabułę na jakiś czas i zniszczony sektor się odbudował.Teraz chciałem do niego wrócić i gdy leciałem do bazy Yaki nikt nie był wrogi i mój statek leciał sam( bez towarzyszki) i po doleceniu do odpowiedniego sektora nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poczekaj. Twoja towarzyszka powinna latać za tobą po całym uniwersum. Pewnie skakałeś, a ona biedula nie ma Napędu Skokowego, więc dyla na piechotę.

Inna sprawa, że to iż ona nie ma Napędu Skokowego, wymusza na nas pewne zachowanie, przeczytasz o tym w tym poście: http://xudb.pl/index.php/topic/1787-fabuly-tott-problemy/page__view__findpost__p__27515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.07.2011 o 16:38, Manigx napisał:
Spoiler

W fabule TOTT z wraku splickiego Pytona mam odzyskać paczkę. Wszedłem do środka wraku przez otwór w poszyciu, ale nie mogę znaleźć zejścia na niższy pokład do paczki - gdzie jest to zejście? Nie mogę tego znaleźć.

Dobra znalazłem. Wejście jest w części dziobowej pomieszczenia.

Kolego, w którym dokładnie miejscu?

Edit: Znalazłem.

Edytowane przez arw1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam mały kłopot z fabułą CPU: Far Reconesance, Mianowicie, gdy jestem w Xenońskim sektorze i przejmę objekt zwiadowca, mam rozpoznać sektor. Latam już jakieś dobre 9 godzin i nic. Wie ktoś czego dokładnie mam wypatrywać??

Edit: Jak ja lubię te "piękne" resztki bram.... Znalazłem. Prawy, górny róg sektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z kolei mam problem z rozpoczęciem fabuły Xenonów. Jestem już sobie Xenon Invanderem ładnych parę godzin, reputacja u xeno +4, Ogólna bojowa to już zawodowca mam. A fabuły ani widu ani słychu. Próbowałem "pogadać" ze stacjami w przyjaznych sektorach, 2 razy odpierałem inwazje. Kto wie co mam zrobić żeby rozpocząć fabułę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2011 o 09:17, nekkoru napisał:

Witam. Ja z kolei mam problem z rozpoczęciem fabuły Xenonów. Jestem już sobie Xenon Invanderem ładnych parę godzin, reputacja u xeno +4, Ogólna bojowa to już zawodowca mam. A fabuły ani widu ani słychu. Próbowałem "pogadać" ze stacjami w przyjaznych sektorach, 2 razy odpierałem inwazje. Kto wie co mam zrobić żeby rozpocząć fabułę ?

Xenon Core 023. Mówi Ci to coś? Nie? Poleć tam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kampanii Xenonów drugie zadanie polega na znalezieniu sektora "Zalanego krwią gonerskich kapłanów". Szczerze mówiąc nie bardzo chce mi się kombinować i oglądać mapę świata X, do tego nie znam go zbyt dobrze. Odwiedziłem dwa gonerskie sektory, ale to nie one. Pewnie chodzi o sektor z nazwą związaną z gonerami, albo o taki, gdzie tło jest czerwone. Wie ktoś o którym sektorze mowa?

PS. Nie śmiejcie się że przez tydzień od rozpoczęcia fabuły Xenów zrobiłem jedno zadanie, byłem zajęty niszczeniem wszystkiego co organiczne (włącznie z mieszkańcami układu słonecznego) 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam mały problem z misją TOTT. Utknąłem w miejscu gdzie zebrałem wszystkie cześci kroniki, następnie każą mi się przesiąść na statek shuttle który powinien przenieść nas na planetę Gro-Tghan, niestety siedze w statku jestem we właściwym sektorze Tkr's deprivation i nie wiem jak dalej popchnąć tą misję... Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...