Skocz do zawartości

dzwieki broni


lokutus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wielokrotnie próbowałem coś takiego zrobić, bez sukcesów niestety 😀

Dlatego ściągnąłem tego moda:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=288835

Nie dość, że podmienia dźwięki broni na lepsze to zmienia zupełnie ich efekty audiowizualne (mniejsze obciążenie dla komputera), balansuje ich skuteczność, naprawia kilka bugów oraz dodaje nowe zabawki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wielokrotnie próbowałem coś takiego zrobić, bez sukcesów niestety 😀

Dlatego ściągnąłem tego moda:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=288835

Nie dość, że podmienia dźwięki broni na lepsze to zmienia zupełnie ich efekty audiowizualne (mniejsze obciążenie dla komputera), balansuje ich skuteczność, naprawia kilka bugów oraz dodaje nowe zabawki :]

A czy nie orientujesz sie czy jest taki mod do X-3reunion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combat Mod jest także dla X3R i jest to chyba poniższa wersja:

http://www.thexuniverse.com/threads/114 ... mbat-Mod-2

W sumie ten mod zmienia pare rzeczy na ladniejszy wyglad,a takze bronie, sa ladniejsze kolory i troszke inny dziwek,jednak mi nie o to chodzi,chodzi o zmiane samych dzwiekow ,ale chyba nie ma takiej osoby ktorej by sie to udalo,podmienic dzwieki broni na wlasne,szkoda byc moze jest to nie mozliwe do zrobienia i trzeba grac z takimi jakimi sa,choc to nie wiarygodne ze przy takich zmianach jakich sie dokonuje w samej grze i wielu zmian w grze ta czesc jest niedostepna ... 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co widac to widac,ale jak ktos ma jakies pomysly i sugestie na temat podmiany dzwiekow to zapraszam,razniej lepiej i szybciej rozwiazuje sie jakas sprawe,a jak ktos bedzie chcial wiedziec jak to zrobic a nie wie to tu jakiekolwiek pomoc dostanie,oczywiscie gdy ktos sie podzieli swoimi sugestiami a nie modami,czy skrypatami podmiany a swoja wlasne dzwieki broni wklejone w gre,pochwaleniem sie zaprezentowaniem ze komus sie udalo zalatwic to w ten sposob 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Cytat

A może instrukcję obsługi forum dołożyć? Proszę czytać, co na ekranie pisze

Ja! Ja! Ja poprosze taką instrukcje! Jeśli jest w promocji to poprosze! 😀 A teraz na serio: skoro temat jest o dźwiękach, to jak podmienić odgłosy statków, oraz dopasować odgłos broni do wizualnego wystrzału?

Proszę o instrukcje zarówno do X3R jak i X3TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam ponownie 🤔 ,po dlugiej przeerwie,tak panowie w koncu udalo mi sie to zrobic,podmienilem dzwieki broni,aczkolwiek nie w reunion a w TC.....jestem pod drugim nickiem bo nietety na tamten nie moglem sie zalogowac,zapomnialem hasla a przypomnienie,czyli wyslanie nowego na poczte nie dziala,nie przysyla nowego hasla.... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...