Skocz do zawartości

- - - - -

dzwieki broni

14 odpowiedzi w tym temacie

#11 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 21 marzec 2011 - 21:34

A może instrukcję obsługi forum dołożyć? Proszę czytać, co na ekranie pisze :)

#12 lokutus

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 22:19

co widac to widac,ale jak ktos ma jakies pomysly i sugestie na temat podmiany dzwiekow to zapraszam,razniej lepiej i szybciej rozwiazuje sie jakas sprawe,a jak ktos bedzie chcial wiedziec jak to zrobic a nie wie to tu jakiekolwiek pomoc dostanie,oczywiscie gdy ktos sie podzieli swoimi sugestiami a nie modami,czy skrypatami podmiany a swoja wlasne dzwieki broni wklejone w gre,pochwaleniem sie zaprezentowaniem ze komus sie udalo zalatwic to w ten sposob :) :)

#13 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 05 sierpień 2011 - 20:47

Wyświetl postUżytkownik ' dnia 21 marzec 2011 - 21:34 napisał

A może instrukcję obsługi forum dołożyć? Proszę czytać, co na ekranie pisze Dołączona grafika

Ja! Ja! Ja poprosze taką instrukcje! Jeśli jest w promocji to poprosze! :) A teraz na serio: skoro temat jest o dźwiękach, to jak podmienić odgłosy statków, oraz dopasować odgłos broni do wizualnego wystrzału?
Proszę o instrukcje zarówno do X3R jak i X3TC.

#14 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 210 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 06 sierpień 2011 - 14:58

Ściągnij x-archiver i wypakuj jedną z paczek w katalogu gry. W którejś znajdziesz krótkie mp3 z dźwiekami z gry.

#15 lokutus1

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 30 maj 2012 - 09:03

witam ponownie :unsure: ,po dlugiej przeerwie,tak panowie w koncu udalo mi sie to zrobic,podmienilem dzwieki broni,aczkolwiek nie w reunion a w TC.....jestem pod drugim nickiem bo nietety na tamten nie moglem sie zalogowac,zapomnialem hasla a przypomnienie,czyli wyslanie nowego na poczte nie dziala,nie przysyla nowego hasla.... :blink:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych