Skocz do zawartości

Mody, scrypty do X2


Xdex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie mam specjalnie czasu postanowiłem zapytać bezpośrednio graczy ;>

Jakie mody i scrypty proponujecie zainstalować? Ostatnio mocno się zastanawiam nad kupnem/zdobyciem tej gry bo z tego co zdążyłem się dowiedzieć ma ona swój niepowtarzalny klimat jakiego w X3TC brakuje od modeli statków po tajemniczą atmosferę. Czytałem też, że niestety strona fabularna wypada baaaardzo słabo a jest to dla mnie dość ważna kwestia więc może jest jakiś mod poprawiający ten stan rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zdobyć grę tylko dla fabuły no to niestety X2 nie jest dla Ciebie. Nie sądzę aby był jakiś mod dodający misje kampani... Apropos fabuły, kiedyś gdzieś wyczytałem, że po misji w Brennan's Tryumph (tak się piszę nazwę tego sektora? 😀 ), w każdym razie jest tam zniszczona brama i stacja piracka. Po tej misji Ban Danna mówi nam abyśmy nieco zarobili. I co wyczytałem? Że jeśli się zarobi wystarczającą ilość kasy to czeka nas niespodzianka. Jeśli ktoś wie o co chodzi niech napisze w temacie lub niech mi napisze prywatną wiadomość. Chodzi o to ile tej kasy mamy uzbierać i co to za niespodzianka 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podobala bardzo fabula X2, za to wlasnie tez tak lubie te gre.

Jasne jest nieco dodatkow w postaci skryptow i modow. Ja mimo to zawsze gralem z dodatkiem oficjalnego Bonus Pack, a potem wrzucilem sobie Pirate Guilda i atmosfera zawrzala nieco. Piraci, gdy wlatywali Rybolowem to zaczynalo sie robic dosc ciezko..😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, wiem tylko chodzi z tym Aegis, załogami, rozszerzeniem BPH, system zarządzania stacją i ten cały "fusion injector" czy jakoś tak to się nazywało 😀 . Jakby było jakieś polskojęzyczne readme, lub polska wersja to bym zainstalował ale jak i tak nie rozumiem o czym jest większość skryptów to po co mi? Uczę się angielskiego, ale od niedawna, niestety 😀

Apropos aegis i załogi, wg. mnie cena kupna aegis jest jak na rzeczy które oferuje zbyt duża, a załoga zbyt droga w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spolszczenie Bonus Packa musialbys zapytac na polskim forum Egosoftu lub tez dobrze poszukac. Ktos pytal o to jakis czas temu, a istnieje to spolszczenie choc na stronie glownej go nie ma.

A zalogi artyleryjskie to bylo to... Tytan z tym sprzetem robil niezla rzeznie u Xenonow 😀 Chcialbym by w TC bylo dokladnie to samo. No niby jest MARS ale to nie to samo 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ahaaa, ja myślałem [sugerowany "opisem" na mamucie -> "Autor: LeWaR"] że to skrypty polskiego autorstwa.

Dzięki, jeśli jest opisane to wszystko co mam do ściągnięcia z mamuta to stawiam 🤔

co sądzicie o tym żebym te [dostepne na mamucie] skrypty/mody opisał po polsku na podstawie angielskiej wersji? Przyda się? może w ciągu najblizszych 14 dni znajdę trochę wolnego czasu zeby się tym zająć.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...