Skocz do zawartości

- - - - -

[X3 NH] Zwiecha podczas fabuły

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 15 sierpień 2008 - 18:11

Błąd podaję dla porządku, ale może jakiś cudem ktoś zna rozwiązanie.
Robię fabułę z normalnego X3 na NH. Podczas misji, w której trzeba znaleźć Kyle'a Brenana w sektorze Nyana's Hideout, po odnalezieniu go i filmiku gra zawiesza się... Czarne tło i zapętlone parę sekund muzyki. Po pokazaniu filmiku (Kyle wlatuje do asterioidy z nvidium) gra chciała chyba coś doczytać, no ale się nie udało.

#2 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 18 sierpień 2008 - 16:17

Ciężko powiedzieć. Najlepiej skopiuj save, zapamiętaj konfig gry i reinstalka.

#3 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 04 listopad 2008 - 01:09

No dobra, wszystko jasne.

Cytat

New Horizons is also compatible with X3 vanilla "Bala Gi" plot, but not with the main vanilla plot. If you want to play the main plot, you need to avoid to fly in NH sectors prior having completed the main plot.
Taaa... no i reinstalka by nic nie dała, bo i tak poleciałbym tą samą (najkrótszą i bezpieczną, ale prze nowe sektory) do Nyana's Hideout... A tu trzeba jednak przez xenonków (347) i powinno być ok... jak bedzie mi sie chcialo to sprawdzę. xd

#4 psorek

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 08 sierpień 2009 - 08:50

zamiast tego latania przez xenonków można ich przeskoczyć - to jest obowiązkowe wg mnie wyposażenie.

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 08 sierpień 2009 - 10:03

Nie można skoczyć do sektora, którego wcześniej nie znaliśmy. Ale jest przecież okrężna, bezpieczniejsza droga do sektora Nyana's Hideout.

#6 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 18 grudzień 2009 - 12:55

Z miech temu próbowałem ponownie, jakaś doba gry na luzie i w tym samym miejscu fabuły ten sam problem. Nie jestem pewniem, być może o jeden etap filmiku dalej poszło. Ani ja, ani moje jednostki wlatywały do sektorów nowych (jedynie odktywałem bramy do nich). Tak więc niestety NH jednak nie jest w pełni kompatybilne z fabułą vanilla.
Najlepiej wiec przejść fabułę a dopiero potem zaczynać NH.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych