Skocz do zawartości

- - - - -

Mapa galaktyki moda TOTT

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 luty 2011 - 20:53

Mapa nowego uniwersum moda (uwaga, duży rozmiar) :
Spoiler

#2 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1380 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 03 marzec 2011 - 07:48

A co jest w sektorze Skirmish? W dodatku sektor do niego przylegający przypomina mi o starym dobrym XTM, chyba to ze lezy u Splitow i tez na dole to nie przypadek :P

#3 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 marzec 2011 - 15:52

Sorkvild napisał:

A co jest w sektorze Skirmish? W dodatku sektor do niego przylegający przypomina mi o starym dobrym XTM, chyba to ze lezy u Splitow i tez na dole to nie przypadek :P

Pisałem o tym już: http://xudb.pl/topic...__10#entry26575

#4 Xdex

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 14 marzec 2011 - 21:36

Zajefajna mapa szkoda, że mapa galaktyki w grze tak nie wygląda

#5 Xdex

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 15:35

Po raz pierwszy zainstalowałem mapę scorpa (nie śmiać się!) :) no i nie wiem jak mam ją przekonać aby widziała galaktykę z tott a nie x3tc...
a do tego mam ogromny spadek wydajności ale nie wiem czy to akurat wina mapy - gra mi chodzi tak jak wcześniej na SETA :) . Pliki skryptów mapy juz się znajdowały w w katalogu gry, to chyba mod je tam dodał więc ich nie zamieniałem.

#6 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 marzec 2011 - 16:27

Xdex napisał:

Po raz pierwszy zainstalowałem mapę scorpa (nie śmiać się!) :) no i nie wiem jak mam ją przekonać aby widziała galaktykę z tott a nie x3tc...

FAQ#1 oraz Mapa Scorpa wersja pod TC - przeczytaj o przydatnych klawiszach na mapie Scorpa.

Xdex napisał:

a do tego mam ogromny spadek wydajności ale nie wiem czy to akurat wina mapy - gra mi chodzi tak jak wcześniej na SETA :) . Pliki skryptów mapy juz się znajdowały w w katalogu gry, to chyba mod je tam dodał więc ich nie zamieniałem.

TOTT na 100% nie zawiera skryptów z mapy Scorpa. Może jednak wcześniej próbowałeś ją instalować?

#7 Xdex

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 16:55

nie próbowałem nigdy o to chodzi a w folderze ze skryptami gdy chciałem wrzucić pliki mapy one już tam były - takie same rozmiary i data modyfikacji. Może podczas instalacji mapy, mimo że do innego zupełnie folderu to i tak skopiowały się do folderu z grą? Jak dla mnie co najmniej dziwne :)

#8 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 marzec 2011 - 17:59

Może? W sumie to ja tak dawno nie instalowałem mapy Scorpa :)

#9 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 30 sierpień 2013 - 21:35

Wyświetl postUżytkownik Xdex dnia 26 marzec 2011 - 15:35 napisał

Właśnie postanowiłem wrócić do X3 i mam ten sam problem:
http://www.tinypic.pl/v1j8wywh8bxo
Dziwne, bo ostatnio (jakieś 8 miesięcy temu) tego problemu nie było :/ .

#10 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 sierpień 2013 - 03:29

1. Eksportowałeś dane dla mapy z gry TOTT?
2. Po otwarciu programu mapy sprawdź w konfiguracji mapy z jakiego katalogu pobiera dane i zobacz czy masz w nim plik właśnie wystawiony z gry.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych