Skocz do zawartości

Blokada edycji postów


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ciągle ktoś zadaje pytanie, lub żali się że nie może edytować swojego postu, informuje, iż od jakiegoś czasu edycja własnego posta jest automatycznie blokowana po upływie 10 minut od jego napisania.

Zmiana ta została wprowadzona przez administracje forum, po przypadkach kasowania treści postów (większej ilości postów) przez użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze masowe kasowanie postow to dosc infantylne i typowe zachowanie pewnych ludzi na wielu forach, aczkolwiek w momencie gdy jestem autorem postu z informacjami lub o jakims skrypcie czy poradnika chcialbym miec mozliwosc edycji. Nie bede przeciez dopisywal wszystkiego na coraz to kolejnych stronach lub pisal do moda by mi cos wkleil. Chcialem wlasnie wlasnie cos dopisac i niestety nie moge. Pomyslcie nad innym rozwiazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przeedytuj ustawienia phpBB w sekcji Działy oraz uprawnienia grup użytkowników i po problemie.

Dokładnie jak Yacek napisał, nie chodzi o samo usuwanie wiadomości, tylko czyszczenie ich treści bądź zastępowanie ich sławną kropką.

Cytat

Albo stworzy grupę skrypter mającą większe uprawnienia w odpowiednich działach.

Erm... cofam to, nie ta bajka. >.>

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'opisywacz skryptow' przeciez tez sie moze obrazic 😛 chyba bym kogos najal by zastapil moje ponad 1000 postow kropkami 😀 Trzeba wymyslic inne rozwiazanie. Moze na poczatek ci ktorzy sa w grupie przyjaciele xudb powinni miec mozliwosc edycji caly czas. Ale nie chodzi tu o jakis przywilej, sa jeszcze uzytkowanicy co pisza opowiadania. Bardzo czesto po skonczeniu chca cos dodac lub napisc. Moze czas edycji wydluzyc do miesiaca, a potem juz sie utrwala post.

Tylko co w wypadku edycji glownego posta (skrypt,poradnik) po uplywie tego miesiaca. Mozna rowniez zostawic KAŻDEMU mozliwosc edycji posta jesli jest sie jego autorem, i to załatwiałoby sprawe poradnikow,opowiadan,skryptow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 3 godziny, to niczego nadal nie zmienia. wciaz nie moge edytowac swoich postow. Bylem na wielu forach, ale czegos takiego jeszcze nie widzialem zwlaszcza na mikrym forum jak to, by blokowac uzytkownikom mozliwosc edycji posta. Pokasowaly posty dwie osoby i co z tego ? Swiat sie zawalil, ktos ucierpial? Dlaczego inni maja miec ograniczane prawa w pisaniu. Niewiem zrobcie odstepy w edycji posta np co 3 godziny jak komus palma odbije to watpie by chcialo sie zagladac co 3 godziny bo cos kasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pokasowaly posty dwie osoby i co z tego ? Swiat sie zawalil, ktos ucierpial?

Owszem, ucierpieli użytkownicy przez brak opisów kilku skryptów. Kilka z tych opisów zostało przywrócone dzięki pomocy jednego chętnego. Reszta opisów nadal świeci pustką. A szkoda.

Nie wiem o co tak bijesz pianę? Co chcesz edytować, że aż tak domagasz się tej edycji. Masz jakieś nowe informacje o skrypcie, modzie, napisz kolejnego posta w jego temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przekonałeś mnie, ale nie ostatnim postem 😛

Ograniczenie zdjęte.

Sluszna decyzja. Jak mowilem wczesniej by ustrzec sie masowego kasowania postow, mozna zrobic limit edycji postow na dzien np. 5, lub limit czasowy (30min). Nie wiem co lepsze w tym momencie. Z takim ograniczeniem ktos musiałby miec mocno 'nawiane' by wchodzic co chwila na forum i edytowac lub sleczec tu kilka dni. Zawsze w pore mozna zbanowac kogos takiego, gdy zauwazy sie masowa edycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat
Cytat

Nie można, system forum na to nie pozwala 😀

MOŻNA. Przecież jest opcja konfiguracji czasu edycji. Czemu nie ustawisz na 24h i problem z głowy?

Oryginalne pytanie szło o DZIENNY limit edycji, i phpBB3 NIE POSIADA takiej opcji. Ludzie, czytajcie no więcej niż ostatni post w temacie. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...