Skocz do zawartości

500 mln. w 30 min. (bug?)


Wilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest to mój pierwszy post chciałem przede wszystkim przywitać się.

😛 Wiem że tego typu błędy aż się proszą o wykorzystanie w praktyce, więc proszę o zapoznanie się z nim tylko osoby o Silnej Woli 😀

Spoiler

Po kilku dniach gry w X3 TC na modzie X-Tended zarobiłem około 25 mln. Pomyślałem że może warto by zainwestować w lepszy statek (latałem Smokiem). Przeglądając Encyklopedie trafiłem na Boroński statek o nazwie "Gupik". Jako iż byłem akurat w ich przestrzeni, poleciałem do sektora ze stocznią aby rozeznać się w cenach. Okazało się że statek ten kosztuje ~22 mln. Po zapisaniu gry kupiłem go chcąc zobaczyć co to takiego (był oznaczony jako m7). Okazało się że mogę produkować w nim droidy lub drony (wiecie o co chodzi 😀 ). Nie wiedząc co to takiego zleciłem produkcję 26 (tyle było max) i ku mojemu zdziwieniu zaczął on produkować Argońskie Mamuty. Nie można było nimi wylecieć (Gupik posiada hangar) więc pomyślałem że jest on bezużyteczny i zadokowałem ponownie do stoczni. Okazało się że ów Gupik razem ze swoimi 26 Mamutami na pokładzie mogę sprzedać za blisko 500 mln.

I tu moje pytanie: Czy jest to błąd moda czy gry i czy występuje tylko u mnie no i oczywiście czy można coś z nim zrobić (tak, wiem że można się po prostu powstrzymać, ale sama świadomość że takie ułatwienie występuje psuje całą radość gry.)

Pozdrawiam

Wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...