Skocz do zawartości

- - - - -

Improved Kha'ak 1.1

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 sierpień 2008 - 11:29

Testował już ktoś skrytp Improved Kha'ak 1.1. Brzmi zachęcająco.

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 sierpień 2008 - 12:24

Ja mam zainstalowane, konfigu nie zmieniałem na razie i jedyne co zauważyłem to częstsze pojawianie się klastrów Kha'ak w sektorach. Wcześniej praktycznie ich nie miałem.

#3 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 sierpień 2008 - 12:46

Yacek napisał:

jedyne co zauważyłem to częstsze pojawianie się klastrów Kha'ak w sektorach. Wcześniej praktycznie ich nie miałem.

Lepszy rydz niż nic.

#4 g371n

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 14:54

Tego mi było trzeba! Dzięki za linka. Od razu biorę się za testy. Pogram w trybie Anonimowy Argon. Później rzucę okiem na profil Kha'ak. Ustawienia dam na najwyższy poziom trudności. Ciekawe jak długo pogram. :)

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 sierpień 2008 - 15:03

Ja raz widziałem inwazje Kha'ak, Niszczyciel i Lotniskowiec w obstawie drobnicy, dość długo siedzieli w sektorze PTNI, zniszczyli prawie wszystko w nim. Sektor się pomału odbudowuje, bo po jakimś czasie wynieśli się, albo zostali zniszczeni przez migrujących Xenków. Nie zaglądałem tam wtedy bo latałem marnym M3. Więcej takich inwazji na razie nie spotkałem, ale drobnicy Kha'ak to zdecydowanie więcej można spotkać po sektorach.

#6 g371n

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 17:12

No więc pograłem trochę jako Anonimowy Argon. Dużo tu powiedzieć nie mogę bo to była nowa gra. Tyle co wiem to nie musiałem długo czekać żeby natknąć się na fregatę w obstawie klastra tuż za bramą w The Hole. Do tego te ich skoki z punktu do punktu uniemożliwiają ominięcie ich co sprowadza się do tego że jak chcesz przeżyć w sektorze w którym są to musisz umieć się obronić przed wszystkim co jest w tym sektorze. Z tego co w opisie wyczytałem może się to skończyć wielkimi bitwami ale tego już nie mam jak sprawdzić więc może ktoś inny przetestuje.

Spróbowałem też gry jako Kha'ak Najeźdźca. Polega to na tym że dostajesz misje od "overmind" i musisz najeżdżać sektory. Po zniszczeniu sektora dostajesz dodatkowe statki z różnym wyposażeniem oraz polisy ratunkowe. W zależności od poziomu trudności jaki ustawiłeś będziesz dostawał określone wsparcie od innych Kha'ak. Ty wybierasz sektory które Kha'ak mają najeżdżać i w każdym sektorze który będziesz najeżdżał otrzymujesz wsparcie. Muszę przyznać że to BARDZO fajny tryb gry dla osób które mają ochotę pobawić się w najeźdźcę. Od razu mogę też powiedzieć że to jest odpowiedź na moje pytanie dotyczące dodatków dla Kha'ak. :) Wrzucę linka do tego tematu w tamtym temacie.

Edit: Czas gry 07:45:42
Sektory przejęte przez Kha'ak: 2xNieznany sektor (w tym jeden z nich to Avarice), Company Pride, Family Tkr

#7 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 21 wrzesień 2008 - 15:07

Ten skrypt to jakaś masakra xD na poziomie typu Insane to się kończy naprawdę sporymi bitwami.... jak oni przylatują w 4 niszczyciele i z 3 lotniskowce plus strasznie dużo tych małych...

Co do teleportowania się dużych i małych statków, to wyłączyłem to bo to już jest przegięcie, Ty strzelasz do nich, pocisk leci, a oni myk i już siedzą Ci na plecach :( (i pocisk rzecz jasna nie trafia)

PS muszę zejść poziom niżej na hard bo u mnie już są prawie w każdym sektorze... (zaraz nie będę miał się gdzie ruszyć, argoni i inne rasy padają jak muchy)

#8 Blantas

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaKraina deszczowców - Irlandia

Napisano 14 październik 2008 - 00:11

Gram z tym skryptem od poczatku nowej gry, ustawilem poziom na hard, wylaczylem skoki z punktu do punktu, zostawilem przejmowanie sektorow na "enable" i zostawilem.
Dopiero niedawno odpalilem Mape Scorpa (gram juz ponad trzeci tydzien czasu rzeczywistego, czas gry to 4dni i cos ok. 11godzin) i zauwazylem, ze cos za duzo fioletowych kwadracikow mi sie porobilo, dokladniej 16 bez tych pieciu odseparowach. Kha'ak przejeli juz prawie wszystkie Nieznane Sektory, kilka sektorow pirackich i Memory of Lights (nawet nie zdazylem tam zerknac). Przejete sektory zawsze patroluje niszczyciel, jednak przewaznie sa to dwa albo trzy niszczyciele :unsure: . Po wkroczeniu na ich teretorium natychmiast z nikad (albo ja nie zauwarzylem z kad) pojawia sie drobnica, wiec czyms malym bym tam nie lecial. Mnie ostatnio pogonili w Nemesis MkIII, a byly to tylko M4 i M3. Chcialem zagarnac Hyperion'a z Nieznanego, ale nawet od bramy nie odlecialem :) .
Jest jeszcze cos o czym musze wspomniec, tuz przed przejeciem sektora i postawieniem stacji Kha'ak gromadza materialy na jej budowe, spore ilosci (ok. 50) rudy, krzemu i Nividium, zapakowane sa one po kilka sztuk na paczke, a rozmieszczone sa jedna przy drugiej i tworza caly roj prezentow (zaluje, ze nie zrobilem zdjecia). Tak ze wystarczy do takowej podleciec, zatrzymac sie, zgarnac jedna, a potem jedynie powoli sie rozgladac i ladowac na poklad kolejne dobra. Albo poslac w sam srodeczek rakiete i niech maja troche piachu w oczy, a nie ciagle z gorki.

Polecam ten skrypt wszystkim, w koncu mamy jakies realne zagrozenie.

EDIT: Troszke sie pomylilem z czasem gry, nie 4dni i 11h, 3dni i 18 godzin.

#9 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 14 październik 2008 - 12:27

Właśnie tłumacze ten skrypt, jest też Improved Xenon które już przetłumaczyłem i wrzuce na dniach.

#10 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 28 listopad 2008 - 15:21

Blantas napisał:

....

chciałbym dodać że najprawdopodobniej po zainstalowaniu skryptu Litcube's Kha'ak / Xenon Invasions v15 niestety jakimś cudem Kha'ak przestali... być :/ od czasu doc zasu pojawia sie gdzieś grupka typu niszczyciel i drobnica ale to jest żałosna grupa w porównaniu do tych jakie mialem kiedyś (tryb Insane) 5 niszczycieli 3 lotniskowce i drobnicy aż czerwono na ekranie :wacko:

Nie wiem czy to sprawka dokładnie tego skryptu ale fakt faktem że zaczeło się robić co najmniej nuuudno... Jeszcze dziś zainstaluje czysty X3 tylko z tym skryptem trochę wieczorem pogram będę mógł stwierdzić czy to jego wina.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych