Skocz do zawartości

Problem z misją transportową (taxi)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam "mały" kłopot. Podjąłem się misji przewiezienia pasażera ze stacji A do stacji B.

1. Jak widać na obrazku, "Dock At: xxxxxx" - spełniłem, ponieważ jestem zadokowany właśnie do tej stacji.

2. Powinienem podjąć wskazanego pasażera -Komanckatsalss. Tyle tylko, że on nie chce wsiąść na mój statek...

3. Po wejściu w opcje rozmowy podczas komunikacji (przypominam, że jestem na stacji), widzę tą osobę. Jedyne opcje podczas rozmowy z nią to standardowe zapytanie o lokację doków naprawczych i stocznie, oraz zawezwanie do poddania się (Surrender).

4. Wyświetlając dziennik misji, widzę coś takiego - pierwsza pozycja to podjęcie tego kolesia.

Druga - to wykonywana obecnie misja (inną podjąłem w międzyczasie gdy okazało się, że ta nie działa).

Trzecia podobna sytuacja jak w pierwszym przypadku, co dziwniejsze mam czas bez limitu (podczas podejmowania tej akurat misji, czas realizacji był wskazany).

5. Kolejna niespodzianka - próbowałem kilkukrotnie dokować do wskazanej stacji - pojawia mi się ten koleś oraz informacja by go zabrać. Niestety komunikaty stacji o podłączeniu do sieci handlowej zagłuszają to co on mówi - więc nie wiem co on do mnie gada....

Jakaś pomoc / sugestie? Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba wiem w czym jest problem.

Podjąłem kolejną misję i tym razem usłyszałem

"Chcesz mnie przewieźć w tym? Muszę mieć transport statkiem pasażerskim"

Co im nie pasuje przelot handlowym? (latam Sturgeon-em)

Pieeeee... paraidańscy królewicze...!

I porada dla innych: Wynika z tego, iż:

- jeśli zadokujesz do stacji i podejmiesz się tej misji, czas przeskakuje w "no limit".

- jeśli podejmiesz się tej misji zdalnie, poprzez wywołanie osoby przez komunikator i zgodzisz się na misję, ten typ nie wsiądzie na handlowy a także czas wystartuje.

WNIOSEK: latając statkiem handlowym należy podejmować misje dopiero po wylądowaniu w bazie (wiem, czasami misje znikają.... ale jak widać z tej opowieści, w ten sposób nie umoczysz misji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niestety komunikaty stacji o podłączeniu do sieci handlowej zagłuszają to co on mówi - więc nie wiem co on do mnie gada....

Jakaś pomoc / sugestie? Co robię nie tak?

Pewnie to że byle statkiem nie poleci tylko Transportowcem Pasażerskim (TP). Część misji Taxi tak ma, że nie wykonamy ich byle jakim statkiem z Systemem Podtrzymywania Życia na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pewnie to że byle statkiem nie poleci tylko Transportowcem Pasażerskim (TP). Część misji Taxi tak ma, że nie wykonamy ich byle jakim statkiem z Systemem Podtrzymywania Życia na pokładzie.

Problem w tym, iż te misje nie są jakoś inaczej oznaczone, więc podejmując się jej nie wiesz czy pasażer nie odmówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...