Skocz do zawartości

Stocznie w xtc


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ja postanowiłem na razie pozostawic moda w spokoju nie ma sensu grać w bete i tak sie praktycznie nic nie dzieje.no chyba że zrobia sektory ATF no to sie skusze 😛

Piotr11

Dziwne podejscie maja niektorzy. Rownie dobrze mozna, mozna rowniez poczekac z samym TC. Ba tyle niedorobek, brakujacych modeli przez co ludzie z forum musza tworzyc mody i czy inne nieoficjalne poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziwne podejscie maja niektorzy. Rownie dobrze mozna, mozna rowniez poczekac z samym TC. Ba tyle niedorobek, brakujacych modeli przez co ludzie z forum musza tworzyc mody i czy inne nieoficjalne poprawki.

Niezupełnie, każdy ma inne wymagania i oczekiwania a seria X jest na tyle uniwersalna, że każdy może grać tak jak chce. Mnie znudził XTC bo za mało tam zadym. TOTT z kolei zapowiada się całkiem nieźle, niestety dosyć mocno u mnie przycina. W związku z tym albo wrócę do SRM + KI + PP, albo popykam w XTM 0.7.5 albo odstawię na razie X-a i skończę wreszcie Neverwinter Nights 2 (ostatni dodatek mi został 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorkvild stary nie o to mi chodzi 😛

Xtm mnie rozpuścił, x3 tc też jest dobry w xtc liczyłem na wiecej i to cześciowo dostałem. Liczyłem że po tym jak zbalansowano statki ATF to bede mogł je kupić że bedzie reputacja wojskowa a chociażby plany do stoczni za misje typowo wojskowe np obrona sektora przed xenonami czy jeszcze inne ciekawsze. A tu nawet nie ma reputacji ATF. Ponadto nie wiem jak wy ale ja mam misje bojowe u teran zabójstwa tylko nie ma obrony stacji ani eskorty czy innych w porównaniu do TC czystego. Ten mod wnosi kilka rozwiązań, pare nowych statkow i broni a pirata czy xenona to szukasz ze świecą w ręku w czystym TC było tego więcej.

Krótko mówiąć po XTC oczekiwałem więcej.

Sorki za chaotyczną składnie ale próbuje przelać na papier za dużo przemyśleń pewnie to jakieś natręctwo czy co także dzieki jesli wytrwaliście do końca 😀

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misji obrony stacji w XTC nie ma, bo autorzy moda uznali je za zbyt łatwe.

A XTC jest niestety mało grywalny. Gra powinna sprawiać przyjemność, po to przecież gramy. Dla mnie z XTC wieje nudą. Mimo wielu ulepszeń i nowych rozwiązań, autorzy zapomnieli o jednym, o "miodności" gry, jaką miał XTM. Taka "miodność" znalazłem w TOTT.

A co do statków ATF, dla mnie argument, że skoro ich nie można kupić to źle, wcale nie przemawia. A niby dlaczego ma być z tym inaczej niż TC? I po co w tej chwili w XTC Ragnarok? Aby postraszyć biednych pilotów TS-ó. Do niczego się nie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona stacji łatwa no nie wiem szczegolnie jak przy wyższej randze bojowej potrafiło wyskoczyć m2 z obstawą m6 i m3 a ty miałeś m6 statek. Dla mnie ATF powinno być nagrodą za wykonanie jakiś zadań ta jak to miało miejsce w tc gdzie dostawalismy m6 ATF za misje.

Testowałem wszystki duże statki W XTC i powiem ci jakbys dobrze przetesował rangaroka, Olymposa to byś się zdziwil. Zmienili właściwości PPO strzela troche szybciej ale pociski lecą wolniej u mnie przy pełnym obsadzeniu dział Rangarok rozwalal m5 bez problemu co było smieszne bo trafialy przypadkowe pociski. Olympos swietny Mothership duza siła ognia i mozliwosc dokowania m6 czyni oprócz Valhali jeden z najlepszych statkow. Także duzymi statkami trzeba umieć latac 😛 . Iksy to jednyna gra która pozwala latać takimi ogromami i to mi sie podoba, bo latać mysliwcami można w wielu grach.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dlatego ze XTC jest niedokończony?

a co ma to do rzeczy? Ja się pytam po co mi tytany testować bo zagrożenie jest cholernie małe... a Ty mi odpowiadasz że XTC jest niedokończony. No jest, ale to nie zmienia faktu że nie bardzo na czym jest je testować w obecnej chwili.

Cytat

A co do statków ATF, dla mnie argument, że skoro ich nie można kupić to źle, wcale nie przemawia. A niby dlaczego ma być z tym inaczej niż TC? I po co w tej chwili w XTC Ragnarok? Aby postraszyć biednych pilotów TS-ó. Do niczego się nie przyda.

zawsze można nimi ganiać wrogie M5 😛

M5 prędkość 500 vs tytan ze 30 to jest wyzwanie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Obrona stacji łatwa no nie wiem szczegolnie jak przy wyższej randze bojowej potrafiło wyskoczyć m2 z obstawą m6 i m3 a ty miałeś m6 statek.

Oczywiście że łatwizna. Statki atakujące stację, jak już do niej dolecą, to maja za cel tylko stację. Fakt że my je atakujemy, nie robi na nich wrażenia (w 90%), więc można do nich strzelać jak do kaczek, nie ważne jakiej klasy są to statki. Dlatego te misje są najłatwiejsze w grze.

Cytat

Teraz ten mod mam zamiar wypróbować http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 20#3514320

Szkoda ze nie po polsku..

Mod Time Of The Truth

Godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie denerwuj sie Konrad 😛 właśnie dlatego przestałem grać w xtc bo nie ma po co grac ani używać okętów liniowych. Teraz ten mod mam zamiar wypróbować http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 20#3514320

Szkoda ze nie po polsku..

ale dam rade 😀

Piotr

Ewentualnie polece SRM+ Combat Mod4+Improved Races r15 lub Khaak/Xenon Patrols. Xenoni niezle loja i w hurtowych ilosciach zas ich statki czasami maja bron na pokladzie bron Terran. Taki Xenonski uber niszczyciel - Z oraz J wraz z mala obstawa zjadaja Valhalle, zas najgorsze sa ich mysliwce , taki LX ma 2x2 wieze jak starym XTM i czasem wala z EEMPC, ugh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...