Skocz do zawartości

- - - - -

Crash przy opuszczaniu staków?

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 30 styczeń 2011 - 15:01

Yacek napisał:

Twoja nowa poprawka powoduje czasem dublowanie statków. Dwa takie same opuszczone statki na tej samej pozycji. Miałem ze dwa, trzy takie przypadki z TS-ami. Klon jest tworzony, ale oryginał nie kasowany? Albo dwa razy klonowany?

fajnie :P, a tak na poważnie to nie wiem dlaczego tak jest nie powinno być tak w ogóle... Ale tak to jest jak się pisze skrypt pod mod. Który nie do końca wiadomo jak działa ;] i z tego co czytam to część twórców XTC też nie do końca wie jak to działa :)

PS wykasowałem parę "zbędnych" linii mam nadzieje że będzie lepiej. Bo sam zauważyłem jeszcze jeden byk... tzn strasznie opóźnienie między sklonowaniem statku a skasowaniem oryginału.

Uaktualniony plik już w internecie pod tym samym linkiem.

#42 saradeus

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 95 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 30 styczeń 2011 - 18:57

A więc moje ustawienia w XTC to :
Morale : 80
Kadłub - opuszczanie - 0%
Wyposażenie - 100 %
Szanse na opuszczenie dla wszystkich klas - 0%

Na razie mam wgraną pierwszą wersję twojej poprawki i statków bez pilotów z XTC bailingu nie stwierdziłem.

Poza tym warto żebyś zamiast eksplozji statków pokolorował je ale nie na ten sam kolor co XTC(błękitny czy seledynowy - jakiś inny mógłbyś ) o ile nie ma z tym zachodu.

#43 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 01 luty 2011 - 21:25

CTD come back.
Najnowsza wersja Twojej przeróbki, ustawienia takie same jak podałem wcześniej.
Zaatakowałem Xenon R i w momencie gdy miał stać się opuszczonym CTD.

Tak się zastanawiam, ktoś na forum Xtended sugerował, że może to być spowodowane problemami z dźwiękiem. Może wina leży po stronie nowego pliku z tekstami mówionymi, który LeWaR zmienił na plik L048, nie chodzi mi o problem z polską wersją, tylko ogólnie o ten plik, może tam coś skopali?

#44 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 01 luty 2011 - 21:48

Yacek napisał:

CTD come back.

Tak się zastanawiam, ktoś na forum Xtended sugerował, że może to być spowodowane problemami z dźwiękiem. Może wina leży po stronie nowego pliku z tekstami mówionymi, który LeWaR zmienił na plik L048, nie chodzi mi o problem z polską wersją, tylko ogólnie o ten plik, może tam coś skopali?

dziwne. Jak się rozwiąże problem z egzaminami to przysiądę nad tym może trochę bardziej.

#45 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 luty 2011 - 22:08

Zmieniłem tylko lengłydża. Spróbujcie na oryginalnym :P

#46 saradeus

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 95 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 05 luty 2011 - 07:53

Yacek napisał:

CTD come back.

Yacku a opcja "kadłub opuszczanie" też na 0 miałeś ustawioną ? Sporo grałem na Konrada poprawce i tylko raz miałem CTD jak zacząłem kombinować z XTC bailingiem. Kadłub miałem wtedy na 100 % , prawdopodobieństwo opuszczenia na 0. Teraz mam wszystko na 0 tzn, szanse, kadłub i wyposażenie. Jeśli złapie jeszcze jeden CTD to dam znać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych