Skocz do zawartości

- - - - -

Szkolenie marines w XTC ( Jak i gdzie - SPOJLER )

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 saradeus

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 95 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 18 styczeń 2011 - 06:01

Post ten jest dla osób które mają frajdę zdobywając statek abordażem.
Poza tym bardziej realne zdobycie większego statku jest abordażem (Manual XTC str.71 ).Czy tak jest faktycznie? :(

1.SZKOLENIE NIE RÓŻNI SIĘ OD TEGO W PODSTAWOWEJ WERSJI GRY.

2.W WERSJI 1.1 NIESTETY NIE MOŻEMY KUPIĆ MARINES I NAJEMNIKÓW W PLACÓWKACH WOJSKOWYCH A CO ZA TYM IDZIE BRAKUJE OPCJI SZKOLENIA W NICH NASZYCH ŻOŁNIERZY .
Czy było to zamierzone , nie wiem .

Szkolić możemy tylko w
Spoiler

3.XTC OFERUJE NAM RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZESZKOLONEGO ŻOŁNIERZA Z KOSZAR.

Aby byli dostępni przeszkoleni żołnierze w koszarach należy włączyć opcje "szkolenie marines" w "ustawieniach sztuczniej inteligencji" ( patrz post "Jak zainstalować i skonfigurować XTC") . Od momentu włączenia tej opcji (u mnie była domyślnie wyłączona) w koszarach będą się szkolili marines i z biegiem czasu będą dostępni coraz lepiej wytrenowani. Czyli im prędzej się włączy tym lepiej . Oczywiście tacy marines będą też mieli odpowiednią cenę .

Manual XTC podaje że raczej nie kupimy pięciogwiazdkowych marines - będą się szkolić do pewnego momentu . Ja zmieniłem ustawienia i może będą - czas pokaże .
( XTC Menu Konfiguracji / Zmiana poziomu trudności / Własny / Wartości szkolenia Marines NPC -100 % )

4. OPRÓCZ KAPSUŁ ABORDAŻOWYCH XTC OFERUJE NAM JESZCZE JEDNĄ ZABAWKĘ WSPOMAGAJĄCĄ ABORDAŻ . Jeszcze jej nie testowałem .

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych