Skocz do zawartości

Fabuła XTC - Misja Leviatan :)


deedol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doczekałem sie wreszcie pierwszej misji, Misja Leviathan , dopiero ją dostałem ale potwierdzam że jest i jak pisał gdzieś Yacek rzeczywiscie jest dostępna w sektorze Argonskim 🙁

Spoiler
post-307-13043681065903_thumb.jpg

Fabuła LEVIATAN:

Spoiler

Profil startowy nie ma znaczenia,

Fabułę dostajemy zaraz po wlocie do sektora Blades Edge dwa sektory na północ od Sonara , Reputacja u Argonów Bohater Federacji,

OPIS

Po dotarciu do sektora Blade’s Edge zostaniemy wywołani, Kapitan uszkodzonego Leviatana poprosi nas o transport najbardziej rannych członków załogi do Stacji handlowej w sektorze Sonara jak się można domyślać będzie nam potrzebny jakiś statek klasy TP .

Po dotarciu na miejsce dostajemy polecenie o dostarczenie medykamentów dla pozostałej części załogi, medykamenty zostaną nam przekazane na pokład my tylko je dostarczamy zbliżając się na odpowiednią odległość do Leviatana.

Następnym zadaniem z jakim nam przyjdzie się zmierzyć to holowanie kolosa M2+ przez dwa sektory , do Argońskiej Stoczni w sektorze Sonara, tu do zadania będzie niezbędny M6 zaopatrzony w Promień Holowniczy, zadanie przebiega w spokojniej atmosferze pikniku rodzinnego , czasem tylko pojawić się mogą bandyci czytaj Piraci w pojedynczym M6 z niewielka obstawą.

Po dotarciu do Stoczni mamy czas wolny na zwiedzanie przepięknych okolic, lecz nie za długo cieszymy oczy widokiem cudownej planety. Dostajemy komunikat o pilnym stawieniu się do Crystal Factor L£ w sektorze New Horizont, mamy zabrać z owej stacji kolorowe kryształy niezbędne do naprawy Leviatana, tu musimy zaopatrzyć się w jakiś statek mogący przewozić towary XL. Po załadowaniu(automatycznym) kryształów udajemy się do sektora Sonara aby dostarczyć owe świecidełka do stoczni. Ale, ale … nie tak szybko… dostajemy tajemniczą wiadomość od tajemniczego jegomościa z prośbą o dokowanie do Doku Handlowego w Holy Pathway, gdzie po dokowaniu nie musimy nic robić tylko odczekać 1 mizure.

Jak się domyślam czas ten będzie potrzebny tajemniczym zleceniodawcą do zorganizowania … nie, o tym później….

Po powrocie do głównego zadania, udajemy się do Stoczni gdzie przekazujemy kryształy. Znów czas wolny… Ale po chwili komunikat .”Dostaliśmy informacje od naszych agentów że podejrzane statki monitorują naprawę Leviatana, musisz je zlokalizować” Wiec trzeba skanować podejrzane jednostki. Jako ze nie latałem niczym szybkim odpadłem w przedbiegach  czas na zadanie jest jak na moja łajbę za krótki, ona się nie zdarzyła rozbujać a już komunikat że mam dokować do Placówki Wojskowej w sektorze Artist Revelation.

Po dotarciu na miejsce dostajemy polecenie patrolowania sektora Blade’s Edge (a kawa ?)

Do patrolu musimy użyć statku nie mniejszego niż M6.

Nagle podczas patrolu z północnej bramy wyłoni się masa statków M3+ atakując Leviatana który po naprawie miał swą pierwszą misję. Tu chyba była potrzebna ta 1 mizura aby zorganizować tyle jednostek . Rozprawienie się z M3+ nie jest trudne i nawet nie konieczne , bo nagle dostajesz komunikat że musisz zniszczyć Argońskiego M4 który obserwuje całą akcje z bezpiecznej odległości, tu jednak zonk… bo Argoński M4 też ma do Ciebie prośbę… chce abyś pożyczył mu i tu nie dosłyszałem bo seria z dział dziobowych pozbawiła go głosu , ale domysłem się że chciał Ogniwa Energetyczne aby wykonać skok . Niestety dostał energie ale w innej przetworzonej już postaci.(Te alternatywne rozwiązanie opisze później)

Po zniszczeniu M4 możesz natychmiast wracać do Placówki Wojskowej. Na miejscu dowiadujemy się że musimy dostarczyć dokumenty do naszego agenta w Doku Handlowym w sektorze Holy Pathway, misja jak większość przebiega spokojnie , po dostarczeniu dokumentów , zostajesz wysłany w celu wytropienia wrogiego agenta, najpierw wysyłaja cie jakby w ciemno , do Predefinied Assurance, potem ganiają cię jeszcze jakiś czas po różnych sektorach ,aż wreszcie polecenie „Leć do Nieznany Sektor” , tu można się troszkę rozerwać , bo latamy najpierw przez sektor piracki, a następnie przez kilka sektorów Xenonskich, gdzie na poboczach parkują P,Q,J i masę innych ciekawych modeli , po przetoczeniu się przez sektory Xenońskie dolatujemy do Nieznanego gdzie mamy zniszczyć Agenta obcego wywiadu.. Ale,ale… Agent ma też dla nas propozycje… jaką nie wiem gdyż tym razem byłem lojalny… ale w następnym życiu kto wie, kto wie .

Po zniszczeniu celu, następuje niestety koniec fabuły w nagrodę dostajemy plany Leviatana które możemy wykorzystać we własnej stoczni i budować , budować ,budować, ….

Pozdrawiam DEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deedol jeśli możesz to prosiłbym o podanie sektora w którym misja fabularna jest dostępna, reputacji u Argonów i inne ewentualne warunki wymagane do pojawienia się tej misji... proszę o to teraz ponieważ obawiam się że na FAQ trzeba będzie troszke poczekać.

Z góry dziękuje za odpowieź.

edit:I jescze prosiłbym o podanie profilu startowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napiszesz FAQ fabuły?

Jeśli tak to pisz w nowym poście, a ja przekleję do pierwszego postu, i przykleję temat.

PS. Poprawiłem tytuł, bez krzyku 🙁

Cytat

Deedol jeśli możesz to prosiłbym o podanie sektora w którym misja fabularna jest dostępna, reputacji u Argonów i inne ewentualne warunki wymagane do pojawienia się tej misji... proszę o to teraz ponieważ obawiam się że na FAQ trzeba będzie troszke poczekać.

Z góry dziękuje za odpowieź.

edit:I jescze prosiłbym o podanie profilu startowego.

Postaram sie jutro pograć i opisać co i jak poki co odpowiedź Romanothxa-

Profil startowy nie ma znaczenia ale ja zaczynałem Nvidium Horizonts

Fabułe dostajemy zaraz po wlocie do sektora Blades Edge 2 sektory na północ od Sonara , reputacja u Argonów Bohater Federacji,

Zadania

Spoiler

1 Zadanie: Przetransportować załoge uszkodzonego Leviathana do Stacji Handlowej w sektorze Sonara

2 Zadanie : Dostarczyć na Leviathana 19 sztuk Sprzętu Medycznego dla rannej załogi.

dalsze zadania dodam w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku tu masz opis całej Fabuły Leviatan, beż alternatywnych rozwiązań.

Jak chcesz i możesz to dodaj ją do FAQ

Spoiler

Fabuła LEVIATAN

Profil startowy nie ma znaczenia,

Fabułę dostajemy zaraz po wlocie do sektora Blades Edge dwa sektory na północ od Sonara , Reputacja u Argonów Bohater Federacji,

OPIS

Po dotarciu do sektora Blade’s Edge zostaniemy wywołani, Kapitan uszkodzonego Leviatana poprosi nas o transport najbardziej rannych członków załogi do Stacji handlowej w sektorze Sonara jak się można domyślać będzie nam potrzebny jakiś statek klasy TP .

Po dotarciu na miejsce dostajemy polecenie o dostarczenie medykamentów dla pozostałej części załogi, medykamenty zostaną nam przekazane na pokład my tylko je dostarczamy zbliżając się na odpowiednią odległość do Leviatana.

Następnym zadaniem z jakim nam przyjdzie się zmierzyć to holowanie kolosa M2+ przez dwa sektory , do Argońskiej Stoczni w sektorze Sonara, tu do zadania będzie niezbędny M6 zaopatrzony w Promień Holowniczy, zadanie przebiega w spokojniej atmosferze pikniku rodzinnego , czasem tylko pojawić się mogą bandyci czytaj Piraci w pojedynczym M6 z niewielka obstawą.

Po dotarciu do Stoczni mamy czas wolny na zwiedzanie przepięknych okolic, lecz nie za długo cieszymy oczy widokiem cudownej planety. Dostajemy komunikat o pilnym stawieniu się do Crystal Factor L£ w sektorze New Horizont, mamy zabrać z owej stacji kolorowe kryształy niezbędne do naprawy Leviatana, tu musimy zaopatrzyć się w jakiś statek mogący przewozić towary XL. Po załadowaniu(automatycznym) kryształów udajemy się do sektora Sonara aby dostarczyć owe świecidełka do stoczni. Ale, ale … nie tak szybko… dostajemy tajemniczą wiadomość od tajemniczego jegomościa z prośbą o dokowanie do Doku Handlowego w Holy Pathway, gdzie po dokowaniu nie musimy nic robić tylko odczekać 1 mizure.

Jak się domyślam czas ten będzie potrzebny tajemniczym zleceniodawcą do zorganizowania … nie, o tym później….

Po powrocie do głównego zadania, udajemy się do Stoczni gdzie przekazujemy kryształy. Znów czas wolny… Ale po chwili komunikat .”Dostaliśmy informacje od naszych agentów że podejrzane statki monitorują naprawę Leviatana, musisz je zlokalizować” Wiec trzeba skanować podejrzane jednostki. Jako ze nie latałem niczym szybkim odpadłem w przedbiegach  czas na zadanie jest jak na moja łajbę za krótki, ona się nie zdarzyła rozbujać a już komunikat że mam dokować do Placówki Wojskowej w sektorze Artist Revelation.

Po dotarciu na miejsce dostajemy polecenie patrolowania sektora Blade’s Edge (a kawa ?)

Do patrolu musimy użyć statku nie mniejszego niż M6.

Nagle podczas patrolu z północnej bramy wyłoni się masa statków M3+ atakując Leviatana który po naprawie miał swą pierwszą misję. Tu chyba była potrzebna ta 1 mizura aby zorganizować tyle jednostek . Rozprawienie się z M3+ nie jest trudne i nawet nie konieczne , bo nagle dostajesz komunikat że musisz zniszczyć Argońskiego M4 który obserwuje całą akcje z bezpiecznej odległości, tu jednak zonk… bo Argoński M4 też ma do Ciebie prośbe… chce abyś pożyczył mu i tu nie dosłyszałem bo seria z dział dziobowych pozbawiła go głosu , ale domysłem się że chciał Ogniwa Energetyczne aby wykonać skok . Niestety dostał energie ale w innej przetworzonej już postaci.(Te alternatywne rozwiązanie opisze później)

Po zniszczeniu M4 możesz natychmiast wracać do Placówki Wojskowej. Na miejscu dowiadujemy się że musimy dostarczyć dokumenty do naszego agenta w Doku Handlowym w sektorze Holy Pathway, misja jak większość przebiega spokojnie , po dostarczeniu dokumentów , zotajesz wysłany w celu wytropienia wrogiego agenta, najpierw wysyłaja cie jakby w ciemno , do Predefinied Assurance, potem ganiaja cię jeszcze jakiś czas po różnych sektorach ,az wreszcie polecenie „Leć do Nieznany Sektor” , tu można się troszkę rozerwać , bo latamy najpierw przez sektor piracki, a następnie przez kilka sektorów Xenonskich, gdzie na poboczach parkują P,Q,J i mase innych ciekawych modeli , po przetoczeniu się przez sektory Xenońskie dolatujemy do Nieznanego gdzie mamy zniszczyć Agenta obcego wywiadu.. Ale,ale… Agent ma też dla nas propozycje… jaką nie wiem gdyż tym razem byłem lojalny… ale w następnym życiu kto wie, kto wie .

Po zniszczeniu celu, następuje niestety koniec fabuły w nagrodę dostajemy plany Leviatana które możemy wykorzystać we własnej stoczni i budować , budować ,budować, ….

Pozdrawiam DEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię alternatywną fabułę, na razie spełniam wszystkie poboczne zadania i z lenistwa korzystam z wcześniejszego opisu fabuły, dla odróżnienia zapożyczone fragmenty w cudzysłowie

Spoiler

"Fabuła LEVIATAN

Profil startowy nie ma znaczenia,

Fabułę dostajemy zaraz po wlocie do sektora Blades Edge dwa sektory na północ od Sonara , Reputacja u Argonów Bohater Federacji,

OPIS

Po dotarciu do sektora Blade’s Edge zostaniemy wywołani, Kapitan uszkodzonego Leviatana poprosi nas o transport najbardziej rannych członków załogi do Stacji handlowej w sektorze Sonara jak się można domyślać będzie nam potrzebny jakiś statek klasy TP .

Po dotarciu na miejsce dostajemy polecenie o dostarczenie medykamentów dla pozostałej części załogi, medykamenty zostaną nam przekazane na pokład my tylko je dostarczamy zbliżając się na odpowiednią odległość do Leviatana.

Następnym zadaniem z jakim nam przyjdzie się zmierzyć to holowanie kolosa M2+ przez dwa sektory , do Argońskiej Stoczni w sektorze Sonara, tu do zadania będzie niezbędny M6 zaopatrzony w Promień Holowniczy, zadanie przebiega w spokojniej atmosferze pikniku rodzinnego , czasem tylko pojawić się mogą bandyci czytaj Piraci w pojedynczym M6 z niewielka obstawą.

Po dotarciu do Stoczni mamy czas wolny na zwiedzanie przepięknych okolic, lecz nie za długo cieszymy oczy widokiem cudownej planety. Dostajemy komunikat o pilnym stawieniu się do Crystal Factor L£ w sektorze New Horizont, mamy zabrać z owej stacji kolorowe kryształy niezbędne do naprawy Leviatana, tu musimy zaopatrzyć się w jakiś statek mogący przewozić towary XL. Po załadowaniu(automatycznym) kryształów udajemy się do sektora Sonara aby dostarczyć owe świecidełka do stoczni. Ale, ale … nie tak szybko… dostajemy tajemniczą wiadomość od tajemniczego jegomościa z prośbą o dokowanie do Doku Handlowego w Holy Pathway, gdzie po dokowaniu nie musimy nic robić tylko odczekać 1 mizure.

Jak się domyślam czas ten będzie potrzebny tajemniczym zleceniodawcą do zorganizowania … nie, o tym później….

Po powrocie do głównego zadania, udajemy się do Stoczni gdzie przekazujemy kryształy. Znów czas wolny… Ale po chwili komunikat .”Dostaliśmy informacje od naszych agentów że podejrzane statki monitorują naprawę Leviatana, musisz je zlokalizować” Wiec trzeba skanować podejrzane jednostki. Jako ze nie latałem niczym szybkim odpadłem w przedbiegach  czas na zadanie jest jak na moja łajbę za krótki, ona się nie zdarzyła rozbujać a już komunikat że mam dokować do Placówki Wojskowej w sektorze Artist Revelation.

Po dotarciu na miejsce dostajemy polecenie patrolowania sektora Blade’s Edge (a kawa ?)

Do patrolu musimy użyć statku nie mniejszego niż M6.

Nagle podczas patrolu z północnej bramy wyłoni się masa statków M3+ atakując Leviatana który po naprawie miał swą pierwszą misję. Tu chyba była potrzebna ta 1 mizura aby zorganizować tyle jednostek . Rozprawienie się z M3+ nie jest trudne i nawet nie konieczne , bo nagle dostajesz komunikat że musisz zniszczyć Argońskiego M4 który obserwuje całą akcje z bezpiecznej odległości"

Statek, który masz zniszczyć prosi o 20 ogniw energetycznych, następnie już z głównej fabuły lądujesz w placówce wojskowej w Artist's Revelation.

"Po zniszczeniu M4 możesz natychmiast wracać do Placówki Wojskowej. Na miejscu dowiadujemy się że musimy dostarczyć dokumenty do naszego agenta w Doku Handlowym w sektorze Holy Pathway, misja jak większość przebiega spokojnie , po dostarczeniu dokumentów" agent karze Ci natychmiast wracać by Go nie zdradzić do placówki wojskowej w Artist's Revelation. Tam dostaniesz misję :"zostajesz wysłany w celu wytropienia wrogiego agenta, najpierw wysyłaja cie jakby w ciemno , do Predefinied Assurance, potem ganiają cię jeszcze jakiś czas po różnych sektorach ,aż wreszcie polecenie „Leć do Nieznany Sektor” , tu można się troszkę rozerwać , bo latamy najpierw przez sektor piracki, a następnie przez kilka sektorów Xenonskich, gdzie na poboczach parkują P,Q,J i masę innych ciekawych modeli , po przetoczeniu się przez sektory Xenońskie dolatujemy do Nieznanego gdzie mamy zniszczyć Agenta obcego wywiadu."

Ja tam za dużo walki nie miałem. Sektor był już dawno odkryty, więc wykonałem skok do "Sektor 1718" Tam Perseusz Ścigacz prosi Cię o wykonanie misji, jednak najpierw katapultuje się ze statku 😀

Dostaniesz 3 wiadomości, że masz do odebrania nagrodę za wykonywanie misji dodatkowych w Paranidiańskim Doku Handlowym w Holy Pathway, o aresztowaniach w wojsku Argonów, że być może skontaktują się w przyszłości, ale jak na razie nic takiego się nie stało i trzecią po angielsku, której nie chciało mi się czytać 😛

Nie wiem, czy dostaje się plany Lewiatana, bo nie mam jeszcze stoczni, ale wątpię, bo jednocześnie spada reputacja u Argonów i w centrum kontroli stoczni mam 0 licencji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale babol znalazłem w tej fabule:

Spoiler

Po otrzymaniu polecenia holowania Lewiatana zmienia on nazwę na AP Moonrat i co najważniejsze, traci przynależność do rasy Argonów (brak A na początku ID statku), czyli staje się statkiem porzuconym. Zamiast więc go holować, co u mnie wyglądało trochę dziwnie, bo mimo że wydałem swojemu M6 z Lewiatanem rozkaz lotu przez bramę, ten poleciał w siną dal prawie w przeciwnym kierunku. Można statek po prostu przejąc SCS-em, przenieść mu do ładowni Ogniwa, Napęd Skokowy i Polecenia Nawigacyjne, a następnie kazać mu skoczyć w pobliże stoczni w sektorze Sonora (dziwna sprawa, ale nie ma polecenia "Zadokuj". Następnie sami skaczemy za statkiem, a kiedy oba nasze statki zbliżą się do stoczni, misja zostaje zaliczona, a Lewiatan nadal jest naszym statkiem 😛

Ale tylko do czasu, aż opuścimy sektor Sonora. Kiedy to zrobimy Lewiatan jest usuwany z gry. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do pierwszego postu zdjęcie Leviatana, aby każdy mógł zobaczyć i przekonać się czy warto robić misję.

A według mnie warto, Leviatan wygląda super, a i parametry ma też niezłe. Będzie na pewno super dodatkiem do naszej floty.

Co do fabuły:

Spoiler
Cytat

Nagle podczas patrolu z północnej bramy wyłoni się masa statków M3+ atakując Leviatana który po naprawie miał swą pierwszą misję. Tu chyba była potrzebna ta 1 mizura aby zorganizować tyle jednostek. Rozprawienie się z M3+ nie jest trudne i nawet nie konieczne

Dziwne te statki, niby pirackie, ale nawet jak ustawiłem piratów jako wrogów, to na czerwono były one tylko na mapie sektora, w normalnym trybie cały czas niebieskie. Ale dzięki temu, latając Tenjinem wyłapywałem je na cel pojedynczo i niemal wszystkie zmusiłem do opuszczenia przez pilotów (dzięki Konrad za poprawkę).

Argońskiego M4 nie zniszczyłem, tylko dałem mu potrzebne ogniwa, statek wykonał skok a mnie misja patrolu i ochrony Leviatana została zaliczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...