Skocz do zawartości

Volvez - Wyniszczenie


Volvez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

-Lokalizacja 5 ninów* od ula. Statek Koton (kha'cki M4)-

- Pospieszcie się z tymi hontami (kha'cki TL górnik). Jeśli nie będziecie mieli pełnych ładowni za 2 godziny** to was zuutylizują. - Powiedział młody kha'ak z nierozwiniętymi skrzydłami

- Zamknij się ty głupi rutta***, nie będzie mi taki młody truteń gadał co mam robić.

- W przeciwieństwie do ciebie nie zabrakło mi punktów by zostać pilotem myśliwca. - odpowiedział chichocząc truteń w myśliwcu.

- Spadaj! - Odparsknął spasły pilot honta.

- Do wszystkich trutni! Odległe światy wypowiedziały nam wojnę! Musimy bronić naszych gniazd! Niech wszyscy piloci powyżej 45 punktów zgłoszą się do najbliższych stacji wojskowych! - Wykrzyknął głos w komunikatorze.

- A żebyś wiedział, że będę spadał. Jadę na wojnę.

- A żeby cię tam zabili! gnoju!

Parę godzin później, na stacji wojskowej.

Mój statek dołączył do bryły w hangarze, a ja sam poszedłem na odprawę. Dookoła było sporo trutni, przeważnie były to już w pełni rozwinięte osobniki.

W sali rozległ się głos Matki roju. - Moi drodzy poddani, nasze królestwo zostało zaatakowane przez siły Odległych Światów. Żądam od was najwyższego poświęcenia w tych trudnych chwilach. -

Żadne podpisy i przysięgi nie były potrzebne. Skoro królowa czegoś żąda to nie można z tym dyskutować.

W pośpiechu opuściłem salę by wejść mogli kolejni rekruci. Gdy dotarłem do hangaru zobaczyłem, że mój koton został włączony w klaster. Zdziwiony tym faktem poszedłem do kierownika doku. - Dokąd leci ten Kha'ren (Klaster) ? - spytałem kierownika - do przetwórni Nividium - A po co? - Przerobią go na kilka ruków (M5) - A ja to czym będę walczył?! - Spokojnie mały, dostaniesz nowego kotona, wersja military hehe - Już się do niego przyzwyczaiłem - A co to za różnica? Wszystkie kotony są takie same - W sumie racja. Gdzie mam odebrać nowego? - Sam przyleci. Ra'an (M1) jest już w drodze. - W takim razie ja idę coś zjeść. Do widzenia - Pa

CDN.

______________________________________________________________

nin* - 1nin = 2,6 unów.

godzina** - No co??

rutta*** - Obraźliwe określenie trutnia z wrodzoną wadą skrzydeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...