Skocz do zawartości

- - - - -

Błąd w czasie walki

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:13

LeWaR napisał:

Na pocieszenie dodam, że do XTC wgrałem jedynie marine repair i u mnie nie wywala. A parę tygrysków poszło do złomiarni.

Jak to nie wywala,to coś ty z tym XTC zrobił? :( :)

#22 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:17

Czysta instalka TC i na to XTC 1.1.

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 17 styczeń 2011 - 02:50

To u mnie na odwrót, jak grałem na wersji 1.0a to miałem względny spokój i gra wyszła do pulpitu może ze dwa razy. Od czasu instalacji 1.1 (na czystą grę) wywala mi po kilka razy w trakcji jednego patrolu sektorowego. Dlatego nie gram ostatnio. Tak się zastanawiam, czy nie rozpocząć nowej gry na 1.1, ale może poczekam na 1.2.

#24 saradeus

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 95 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 19 styczeń 2011 - 03:47

Po reinstalacji TC na czyste + 3.0 patch + XTC 1.1 + mapa skorpa + spolszczenie narazie nie miałem żadnego crush'a . Dodam że używam dla przezorności wolniejszych broni tak jak koledzy radzili . W slocie głownym poczciwe Miotacze Plazmy i troszkę szybsze Działka Akceleratowe w wieżyczkach do zwalczania myśliwców i rakiet . Poza tematem, co ten mod mi radości sprawia - nie mogę się oderwać od komputera.

#25 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa

Napisano 22 styczeń 2011 - 19:21

na argoński sektor khaak zrobili sobie najazd małymi statkami.... no i co zobaczyłem po pewnym czasie (nawet nie wszedłem o walki bo latam transportowcem) zobaczyłem pulpit... wczytałem poprzedni save znowu ta sama sytuacja lecę w to samo miejsce i co widze pulpit... i tak już 3 raz. Gra "czysta". Czy za każdą inwazją khaak będę widział pulpit?

//
hmm przywróciłem ponownie ustawienia dotyczące opuszczania statków na poziom normalny, zapisałem grę wyszedłem i wczytałem ją na nowo. I nie wyskoczyło. Czyli że nie można ruszać tamtych ustawień?

#26 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 22 styczeń 2011 - 19:31

najlepiej to sie ulotnij z tego sektora, zanim zaczną nawalac z kyonów, wtedy nie powinno ci wywalic gry.

#27 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 22 styczeń 2011 - 19:37

Kapitan napisał:

najlepiej to sie ulotnij z tego sektora, zanim zaczną nawalac z kyonów, wtedy nie powinno ci wywalic gry.

łał czyli kolejny bug. Tak się zastanawiam to jest mój 1 kupiony statek czyli w sumie takie bugi spotkałem już na dzień dobry w grze, i tak se myślę.... Ci beta testerzy to przespali te wersje beta? czy jak?

PS. jak tak dalej pójdzie to zmienię zdanie o XTC mimo tych wszystkich wodotrysków i super skryptów. No bo widzę że walk mam unikać żeby mnie nie wywaliło :P

#28 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 22 styczeń 2011 - 20:31

Konrad162 napisał:

Ci beta testerzy to przespali te wersje beta? czy jak?

http://xudb.pl/topic...__10#entry25792

A co do wywalania do pulpitu, to polecam reinstal i zainstalowanie XTC z opcji "custom". Następnie wybrać jedną z dostępnych opcji bez spalin z silników. Zdecydowanie zmniejsza ilość wywaleń do pulpitu. Można to zrobić również bez reinstalacji, uruchomić instalatora, zainstalować w dowolnym, nowym katalogu, po wypakowaniu wszystkiego z instalatora przekopiować do katalogu z grą tylko nowe pliki 15 cat/dat.

#29 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 22 styczeń 2011 - 20:58

Yacek napisał:

to nie zmienia faktu że jestem bardzo ciekaw czy oni przespali te bete czy jak...

Yacek napisał:

A co do wywalania do pulpitu, to polecam reinstal i zainstalowanie XTC z opcji "custom". Następnie wybrać jedną z dostępnych opcji bez spalin z silników. Zdecydowanie zmniejsza ilość wywaleń do pulpitu. Można to zrobić również bez reinstalacji, uruchomić instalatora, zainstalować w dowolnym, nowym katalogu, po wypakowaniu wszystkiego z instalatora przekopiować do katalogu z grą tylko nowe pliki 15 cat/dat.

Jak na razie nie wywala jest nieźle. Ale wypróbuje w wolnej chwili.

#30 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 22 styczeń 2011 - 21:52

Konrad162 napisał:

Kapitan napisał:

łał czyli kolejny bug. Tak się zastanawiam to jest mój 1 kupiony statek czyli w sumie takie bugi spotkałem już na dzień dobry w grze, i tak se myślę.... Ci beta testerzy to przespali te wersje beta? czy jak?

PS. jak tak dalej pójdzie to zmienię zdanie o XTC mimo tych wszystkich wodotrysków i super skryptów. No bo widzę że walk mam unikać żeby mnie nie wywaliło :P

a u mnie jak nawalaja z kyonów to nie wywalało, raczej jak atakuja z EPP czy jak to sie zwie. ale za niedługo spróbuje czy ta czysta instalka +XTC 1.1 pomaga, ostatnio nie miałem czasu :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych